МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Комп'ютери HP

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:HP товарів

Переваги купівлі комп'ютера Hewlett Packard

Хьюлетт Паккард - бренд, який прославився випуском надійної, багатофункціональної та високопродуктивної комп'ютерної техніки. Різноманітність його модельного ряду дає змогу клієнтам бренду купити комп'ютер HP, який ідеально підходить для розв'язання щоденних користувацьких завдань, чи то офісна робота, навчання, геймінг, домашнє використання і навіть застосування в безлічі професійних сфер діяльності, які потребують надійності та потужності від подібного обладнання. 

Головна перевага в рішенні придбати комп'ютер Hewlett Packard полягає в комбінації його високої потужності, безпеки, якості та довгого терміну служби в одному ПК. Розробники оцінюють системний блок HP як ефективний інструмент у вирішенні безлічі важливих моментів. Так, у питаннях з адміністрування, дотримання безпечних умов і збереження даних настільні комп'ютери HP займають позицію одного з лідерів. 

Крім цього, до переваг техніки цієї марки можна сміливо віднести і такі:

  • сучасність і стиль дизайну;
  • простота налаштування та експлуатації;
  • високоякісна підтримка власної технічної служби Helpdesk від Хьюлетт Паккард;
  • захищеність комп'ютерів HP від ймовірних зломів і витоку даних;
  • наділеність високою продуктивністю завдяки новим процесорам Intel Core 11-го і 12-го поколінь;
  • персональний комп'ютер HP має більш компактний корпус, як порівняти з попередніми поколіннями.

Загалом, комп'ютери HP націлені на забезпечення користувача широким набором функціоналу ПК і його гідними робочими показниками за вельми розумною вартістю. Обумовлено це тим, що бренд закладає в них високу обчислювальну потужність, що дає змогу розширювати можливості комп'ютерів HP і під'єднувати додаткове сховище даних з інноваційним інтерфейсом PCIe NVMe. Використання останнього, з огляду на його беззастережну здатність до високого передавання даних, охоплює застосування комп'ютерів HP і в корпоративних системах, і в центрах оброблення інформації, і на споживчому ринку, де його часто використовують останнім часом.

Якими бувають комп'ютери HP?

Завдяки різноманітності моделей, наданій компанією, покупець може придбати персональний комп'ютер Hewlett Packard з будь-яким бажаним рівнем продуктивності. В Україні комп'ютери HP представлені в таких чотирьох основних типах:

  • Міні ПК HP, що є компактним і легко транспортується пристроєм, який можна з легкістю і за мінімальний час встановити на дисплей. Але їхній малий форм-фактор унеможливлює модернізацію. 
  • Моноблок, представлений у вигляді комп'ютера HP, в якому воєдино поєднані монітор і системний блок. Такий "All in one" пристрій поставляється також із клавою і мишкою та ідеально підходить для домашнього використання і бізнес роботи. 
  • Системний блок HP виконаний у вигляді корпусу, всередину якого встановлено всі компоненти апаратної конфігурації, необхідні для його роботи: процесор, материнська плата, відеокарта, диск оперативної пам'яті, накопичувач тощо.
  • Робоча/графічна станція, що є серією найпотужніших комп'ютерів HP (зокрема лінійка Z8), спрямованої на виконання серйозних медійних, обчислювальних і графічних проєктів, які не можуть обійтися без підвищеної продуктивності і великих обчислювальних потужностей. 

Крім позицій з цієї категоризації, компанія розробляє моделі своїх десктопних комп'ютерів HP суто як сегмент ігрової техніки. Займається цим підрозділ бренду "OMEN". Йдеться про ПК HP з потужним апаратним забезпеченням, вражаючою продуктивністю і швидкодією, ефективними системами вентиляції, високоякісними екранами і навіть підтримкою віртуальної реальності (в окремих моделей), тобто всім тим, що так важливо для ігрових ПК. Що вже говорити якщо саме такий HP комп'ютер використовували геймери світового чемпіонату Overwatch 2018.

Купити комп'ютер HP у Києві та Україні

Комп'ютер Hewlett Packard у вигляді класичного настільного ПК, неттопа або моноблока можна легко і швидко придбати з каталогу сайту EServer. 

У нашому онлайн магазині купити комп'ютер HP можна як зі звичайним, так і з сенсорним дисплеєм. Також системний блок HP за вашим вибором може бути оснащений процесором 10-13-го покоління серії AMD Athlon або Ryzen або ж Intel Celeron, Xeon, Pentium чи Core i3, i5, i7, i9 на вибір. Крім того, вибір в онлайн-магазині EServer дасть змогу купити тут комп'ютер Hewlett Packard оснащений від 2-х до 24-ох ядерним процесором. Вся наша товарна продукція сертифікована.

Вирішивши придбати у нас комп'ютер HP ціна на який, до речі, конкурентна по Києву, ви можете вибрати бажаний спосіб його оплати доставки. Також ми можемо проконсультувати вас по представленому модельному ряду, щоб спростити пошук вами відповідного ПК.