МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Ящики з понижуючим трансформатором (ЯТП)

За популярністю
товарів

Навіщо потрібні ящики зі знижувальним трансформатором?

Ящики зі знижувальним трансформатором ЯЗТ призначаються для забезпечення живленням мереж місцевого та ліній ремонтного освітлення, переносних електричних інструментів, світильників, а також іншого роду електропристроїв, що працюють на наднизькій змінній напрузі.

Основним завданням, що покладається на ящики ЯЗТ, є перетворення змінної 220 Вольтової напруги вхідного ланцюга (первинна) на нижчу напругу у вихідному ланцюгу (вторинна). Такий прилад підійде для застосування в електромережах, у яких ізольована і глухозаземлена нейтраль. Так, його використання передбачає підключення обладнання, напруга живлення якого становить 12, 24 або ж 36 Вольт.

ЯЗТ розрахований на тривалу роботу під навантаженням і підходить для використання в приміщеннях, які не мають чинників можливого виникнення ураження електрострумом (без підвищених температур, не вибухонебезпечних, без струмопровідного пилу і агресивного середовища).

За допомогою застосування ЯЗТ можлива організація захисту низьковольтних мереж від КЗ, перевантаження, перекосу фаз та іншого роду небажаних відхилень у роботі мережі.

Конструкція ЯЗТ

З погляду конструктивного складання трансформатор ЯЗТ є металевим розбірним корпусом із вмонтованими всередину кількома автоматичними вимикачами, вузлом заземлення та однофазним понижувальним трансформатором. Обмотки трансформатора виконані з алюмінію або міді і покликані знижувати напругу. Завдання автоматичних вимикачів у ЯЗТ - захищати ланцюги первинної та вторинної обмотки.

На бічній панелі праворуч ЯЗТ розташовується штепсельна розетка, призначена для під'єднання електропристроїв.

Кріпитися ЯЗТ можуть на стіни, колони та інші опори в закритому приміщенні, що не схильне до різкого кліматичного впливу і перепадів.

Головні плюси ЯЗТ

Крім хорошої технологічності, простоти експлуатації та невеликих габаритів, ящики ЯЗТ мають кілька переваг, головні з яких такі:

  • Наявність основної функції зниження напруги з більш високого рівня до більш низького, дає змогу ЯЗТ виконувати подачу електроенергії безпосередньо на обладнання, яке працює на більш низькій напрузі.
  • Ящики ЯЗТ зі знижувальним трансформатором допомагають забезпеченню безпеки, оскільки сприяють уникненню небезпечних напруг безпосередньо в устаткуванні, що підключається, і в самому робочому приміщенні.
  • Застосування пристрою підвищує стабільність роботи системи, особливо коли в мережі існують коливання напруги.
  • ЯЗТ ефективні у використанні, оскільки деякі з пристроїв здатні працювати на меншій напрузі, а використання ПЗ дає змогу користувачеві оптимізувати роботу обладнання, збільшивши тривалість його служби.
  • Пристрій може також слугувати інструментом регулювання напруги на вході в систему, що корисно за необхідності забезпечення стійкої напруги, незважаючи на показники вхідної напруги.
  • ЯЗТ сприяє зменшенню втрат в електроенергії під час передачі та розподілу, зважаючи на зниження напруги.
  • Із застосуванням ЯЗТ зменшується ризик перенапруги, яка може виникнути через блискавку, аварійні ситуації тощо.

Купити ящик зі знижувальним трансформатором у Києві та Україні

Правильно підібрати ЯЗТ допоможе каталог компанії з продажу мережевого обладнання EServer, в якому кожен товар має опис базових характеристик і доступний фільтр пошуку за різними критеріями пристроїв. Також у підборі товару, інформуванні про його особливості та оформленні замовлення вам допоможуть менеджери фірми.

Купити ЯЗТ тут ви можете від різних брендів-виробників, які зарекомендували себе на сучасному ринку мережевих пристроїв. Кожна з компаній-постачальників, з якими співпрацює EServer, має високу репутацію серед покупців, що не дає змоги сумніватися в надійності та довговічності виробленого ними товару. Висока якість ЯЗТ, які реалізує EServer, підтверджена відповідними виробничими сертифікатами.