МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Телефонний кабель

За популярністю
товарів

Телефонний кабель застосовується для прокладки телекомунікаційного з’єднання. Залежно від типу з’єднання і переданих даних існують різні типи кабелю. Основа провідника телефонного кабелю мідь, зовні він покритий міцною поліетиленовою оболонкою, яка захищає його від вологи, механічних пошкоджень та інших небажаних факторів. Перед тим, як купити телефонний кабель, варто розібратись в тому, які типи кабелів існують і які переваги у кожного з них.

 
Купити Телефонний кабель - фото
 

Типи телефонних кабелів

Найбільш простий тип – мережевий кросувальний дріт. Він призначений для прокладки звичайного стаціонарного телефонного зв’язку. Кабель складається з двох переплетених жил, що йдуть паралельно. Відмінно підходить для прокладки як внутрішнього зв’язку в офісі, так і зовнішнього. Магістраль кабелю розрахована на прокладку від телефонного апарату до телефонної станції.

Частіше практикується тип – телефонний кабель 4 жили. На відміну від кросувального, даний кабель застосовується в основному для прокладки в офісі або по спеціально обладнаних пластикових каналах. Він дуже простий в монтажі, і тому часто застосовується для створення магістральних телекомунікаційних з’єднань в офісах. Основа кабелю – 4 мідні жили, вкриті поліетиленовою плоскою оболонкою.

Для забезпечення більш розгалуженої мережі телекомунікаційних підключень застосовується тонкожильний телефонний кабель ТПП. Він працює за принципом крученої пари.

Існують різновиди на 25, 50 або 100 кручених пар.

Кабель складається з тонкожильних мідних провідників, сплетених в кручені пари. Головна мета застосування такого кабелю полягає в забезпеченні підключення між телефонною станцією і комутаційним обладнанням. Як правило, він монтується в спеціально обладнаному приміщенні, може прокладатися підземним або навісним шляхом поза приміщенням. Зовні провідники захищені товстою і міцною поліетиленовою оболонкою. Такий телефонний кабель не еластичний і монтується із застосуванням додаткового обладнання. На такий телефонний кабель ціна набагато вище, ніж на звичайну виту пару, виходячи з його структурної складності.

Прокладка телефонного зв’язку – досить складний процес, необхідний чіткої організації і планування. Перед тим, як його здійснювати, необхідно все чітко розпланувати. Це допоможе, як уникнути додаткових фінансових втрат, так і забезпечить її стабільну роботу. Телекомунікаційний зв’язок, починаючи від обладнання прийому зв’язку і до комунікаційного центру, має мережеву структуру. При цьому для кожного структурного елемента даної мережі існує певний тип кабелю. Це виходить з його структурних особливостей і характеристик. Такий кабель має високу якість і досить великий термін експлуатації, не менше 15 років.

Телефонний кабель купити Ви можете онлайн у нас на сайті. Тут для вас доступна вся Розширена інформація про кожен тип кабелю, включаючи його структурні особливості, технічні характеристики, матеріал, терміни експлуатації та інше.

Варто врахувати, що телефонний кабель продається в бухтах по 500 метрів.

Вивчивши всю інформацію, Ви можете зробити попереднє замовлення.

Для більшої ефективності, ми пропонуємо вам консультацію. Виходячи з особливостей і вимог Вашої телекомунікаційної мережі, наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант. Таким чином, Ви зможете заощадити свій особистий час, а також перестрахувати себе від додаткових фінансових втрат, будучи впевненим у стабільності роботи сполук.