МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Мідний сигнальний кабель (CU)

За популярністю
товарів

Мідний сигнальний кабель використовують в системах безпеки. Він широко застосовується для систем відеоспостереження та оповіщення, а також домофонів, відеопанелей, датчиків вимірювальних приладів, охоронної та пожежної сигналізації.

Особливості моделей

Купити Мідний сигнальний кабель (CU) - фото

Alarm кабель являє собою багатожильний дріт. Його струмопровідні жили зроблені з міді, що робить його максимально стійким до заломів, багаторазових перегинів. Крім того, провідники з такого матеріалу характеризуються тим, що здатні забезпечити найбільш якісний сигнал в порівнянні з жилами з інших матеріалів.

Дріт може відрізнятися деякими конструктивними особливостями. Так, модель може оснащуватися екрануванням, представленим зазвичай у вигляді алюмінієвої фольги з полімерним покриттям. Такий дріт купують, щоб забезпечити захист від радіочастотного випромінювання. Багатожильний екранований сигнальний кабель з мідними провідниками — відмінний варіант для системи відеоспостереження, охоронної сигналізації. Особливо якщо всі пристрої знаходяться поруч з джерелами електромагнітних завад. Також слід зазначити, що екрановані кабелі можна використовувати для передачі сигналу на далекі відстані.

Технічні характеристики моделей, як правило, пов'язані з конструктивними особливостями. Однак є властивості, які об'єднують більшість мідних кабелів сигнального типу і є свого роду критеріями якості. Ось ці параметри:

  • допустимі робочі температури — від -45 до 55 градусів;
  • мінімальний термін експлуатації дорівнює 10 років;
  • допустима вологість навколишнього середовища становить максимум 90%.
 

Якщо ви вибираєте не тільки кабель для охоронної сигналізації, а ще й для пожежної, тоді придивіться до моделей з вогнетривкою оболонкою з полівінілхлориду. Вогнестійкість дозволяє кабелю працювати протягом 180 хвилин під час горіння. Підвищена міцність оболонки, яку мають броньовані кабелі, забезпечують їм стабільну роботу в досить агресивних середовищах. До того ж такий сигнальний кабель мідний досить складно пошкодити.

Крім перерахованих вище характеристик, слід звертати увагу й на інші моменти. Так ви зможете купити той дріт, який буде відповідати вашим завданням. Отже, при виборі варто враховувати хвильовий опір. Чим вище цей показник, тим слабкіше передається сигнал. Найбільш популярні моделі з опором в 75 і 50 Ом. Площа перетину — теж важливий показник. Чим вона більше, тим вище навантаження, яке витримують провідники. Ці параметри впливають на якість сигналу, а також вартість самого дроту.

Мідний сигнальний кабель може мати різну довжину, проте найбільшого поширення набули варіанти поставки по сто метрів дроту.

Порада: монтаж такого кабелю слід здійснювати на дистанції мінімум 0,5 метра від силових ліній.