МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Материнські плати ASUS

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:ASUS товарів

Материнські плати Asus - переваги у всьому

Крім беззаперечних показників надійності та якості виготовлення, купити материнську плату Asus варто з низки інших обґрунтованих причин. Так, цій категорії продукції компанії притаманна безліч переваг, зважаючи на які вони стали популярними серед пересічних користувачів, завзятих геймерів і професіоналів творчих сфер:

 • оснащеність системою, що повноцінно охолоджує компоненти материнських плат Asus;
 • оснащеність передовими чипсетами та підтримка процесорів Intel і AMD крайніх поколінь;
 • широка варіативність модельного ряду, що враховує різні потреби та бюджети клієнтів і пропонує різноманітний вибір від універсальної до професійної та геймерської материнської плати Asus;
 • продуманість охолоджувальної системи із застосуванням якісних радіаторів, вентиляторів і трубок, що сприяє оптимальному відведенню тепла від компонентів;
 • наявність інтелектуальних засобів налаштування, включно з інтерфейсом UEFI BIOS EZ Mode, програмним забезпеченням AI Suite, авторською функцією AI Overclocking і засобом керування вентиляторами Fan Xpert;
 • зручність і функціональність ПЗ "BIOS", що дають змогу швидко і з легкістю вести налаштування параметрів роботи компонентів материнської плати Asus, оптимізуючи різноманітні аспекти функціонування комп'ютерних систем;
 • посилена система електроживлення, що забезпечує процесор, пам'ять та інші компоненти ефективною роботою і захищає їх від перегрівів, перенапруг і коротких замикань.

Модельний ряд материнських плат ASUS

Материнські плати Asus випускаються брендом у декількох серіях, кожна з яких відповідає певним потребам і перевагам клієнтів. З їх числа можна виділити відразу кілька найбільш затребуваних і значущих модельних серій:

 • ROG - охоплює рішення для професійних гравців і ентузіастів, які хочуть забезпечити собі отримання максимальної потужності та можливостей у налаштуваннях і розгоні своїх ПК систем. Відрізняється материнка Asus із цієї серії сучасністю дизайну, доповненням RGB-підсвіткою, наявністю просунутих технологій зв'язку та звуку, а ще вона може похвалитися наявністю ексклюзивних функцій для геймінгу.
 • TUF - є серією для тих користувачів, яким вкрай важливі надійність і довговічність їхніх систем. Для цього плати з цієї лінійки піддаються суворим тестам на стійкість до вологих умов, температурної зміни, пилу, вібрацій та інших факторів, які можуть бути несприятливими для них. Крім того, кожна TUF модель отримує захист від перевантаження, електростатичного розряду і стрибків напруги.
 • Prime - є серією зі збалансованих і функціональних материнських плат Asus, яким, до того ж, притаманне гарне співвідношення між їхньою вартістю та можливостями, що надаються. У них інтегровані сучасні чіпсети, є підтримка новітніх процесорів і оперативної пам'яті, а крім того, встановлено багато портів і роз'ємів, що відкривають можливість підключення різноманітних пристроїв.
 • ProArt - лінійка, орієнтована на застосування творцями контенту та іншими творчими професіоналами. Кожна материнська плата Асус ProArt вирізняється наявністю безлічі роз'ємів, які призначаються для використання в професійних застосунках.

На що звертати увагу під час вибору мат плати Asus?

Материнки Асус настільки різноманітні у своїх моделях, що серед них легко знайти варіант, призначений для вирішення спектра завдань, що вас цікавить. Спростити пошук конкретної модифікації допоможе ознайомлення і врахування таких їхніх характеристик:

 • Форм-фактора, що вказує на розміри матплати. Він в обов'язковому порядку повинен відповідати габаритам корпусу вашої комп'ютерної системи та її внутрішнім кріпленням. Найчастіше, у сучасних комп'ютерів є сумісність з материнками ATX-стандарту, але існують і інші відповідності.
 • Сокетів - інтерфейсів на материнських платах Asus, в які встановлюється процесор. Тут також важливо визначити сумісність і в процесі вибору переконатися, що роз'єми один одному відповідають. Крім того, потрібно врахувати і тип сокета, оскільки він вказує на те, якому конкретно процесору підходить обрана материнська плата Асус. Наприклад, Socket 1151 материнки буде сумісний з одними процесорами, але не придатний для інших.
 • Чіпсетів - вони як набір мікросхем покликані забезпечувати зв'язок між процесором та іншими компонентами системи. Їх вибір вплине на можливості в майбутньому розгоні, а також позначиться на швидкості обміну даними та інших функціях.
 • Можливих корисних функціональних доповнень серед яких можливість під'єднання відеокарт і планок ОЗП у великій кількості, а також одразу 2-ох фізичних процесорів.

Купити материнку Asus у Києві та Україні

Сертифіковані материнські плати Asus представлені серед асортименту товарів інтернет-магазину EServer з категорії мережевого обладнання. Тут вони представлені в модельних рядах, націлених на звичайне, геймерське використання або майнінг. 

За вашим вибором купити материнську плату Asus у нас в EServer ви можете з різними модифікаціями сокета, чипсета, оперативної пам'яті, RAID-контролерами тощо. Також ми надаємо вибір між її можливими форм-факторами ATX, Micro-ATX і Mini ITX. 

Оформити бажане замовлення ви можете як самостійно через сайт, так і за допомогою одного з наших менеджерів.