Комутатори

Показано 1–24 з 352 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 24 від 352 результати
Тип комутатора
Кількість портів
Порти
Кріплення в стійку
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Якщо у вашому розпорядженні є декілька мережевих пристроїв, і ви хочете зручним способом об’єднати їх між собою в єдину мережу, то мережевий комутатор є кращим рішенням. Найпростіший приклад створення локальної мережі з декількох комп’ютерів. Досить просто вставити один кінець комутаційного шнура в роз’єм мережевої карти ПК, а інший – в порт комутатора. Підключивши таким чином комп’ютери до пристрою і зробивши необхідні налаштування, можна створити власну локальну мережу і регулювати її роботу.

Зовні комутатори виглядають досить одноманітно – вони являють собою невеликі плоскі короби різних розмірів з декількома індикаторами і роз’ємами для конекторів. Але характеристики їх можуть сильно відрізнятися, що тягне за собою і зміну ціни. Тому перед покупкою вкрай важливо проаналізувати параметри мережі і зрозуміти, який комутатор необхідний.

Наприклад, почати можна з того, потрібен керований або некерований світч. Якщо планується створити невелику мережу з малої кількості комп’ютерів і пристроїв без специфічних вимог до розподілу потоків даних, то цілком достатньо буде придбати звичайний некерований комутатор мережі, що забезпечить мінімальний необхідний комплекс функцій. Керовані комутатори мають значно більший потенціал і розраховані вони на обслуговування великих мереж, в яких необхідно віддалене керування.

Вивчаючи характеристики сучасних світчів, можна зустріти позначення типу “комутатор 10 100”, “комутатор 10 100 1000”. Ці цифри описують базову швидкість передачі даних, підтримувану пристроєм. Тобто, світч, що працює зі швидкістю 10 100 Мбіт в секунду, можна використовувати в мережах Fast Ethernet, а гігабітний комутатор – в мережах Gigabit Ethernet.

Перед покупкою комутатора також варто спланувати хоча б приблизну кількість пристроїв, які будуть до нього підключені. Від цього буде залежати, скільки портів буде мати комутатор. З огляду на ймовірність подальшого розширення мережі, завжди рекомендується купувати світчі з невеликим запасом вільних портів. В каталозі інтернет-магазину Eserver доступні комутатори, які підійдуть для мереж будь-якого масштабу. Для невеликих мереж підійде комутатор 8 портів, а власників великих систем з великою ймовірністю приверне комутатор 48 портів. Хоча, найчастіше основний попит доводиться на “середні” рішення – комутатор 16 або ж комутатор 24 портів, зручні для подальшого розширення системи.

Надзвичайно важливою характеристикою мережевого комутатора є його рівень. Описувати пристрої першого рівня вже неактуально, оскільки вони практично зникли з ринку. До другого рівня відносяться всі некеровані комутатори (наприклад, комутатор D-Link DES), а також частина керованих. Інформація, яка надходить на пристрій, розподіляється на пакети і відправляється на пристрій-одержувач, який ідентифікується за MAC-адресою (комутатори цього рівня не розпізнають IP-адресу). Комутатори третього рівня (наприклад, комутатор HP MSM720) здатні працювати з IP-адресами, які підтримують роботу з основними мережевими протоколами, можуть перетворювати логічні адреси у фізичні і так далі. Комутатори четвертого рівня інтелектуально розподіляють і оптимізують трафік; пакети доставляються з гарантованою надійністю, їх послідовність зберігається.

Особливої уваги заслуговують Комутатори, оснащені SFP модулями (наприклад, комутатор TP Link T2600G-28TS). SFP комутатор відкриває можливості для простого і комфортного підключення до оптичних ліній, що зв’язує мережу з “зовнішнім світом”. Застосування SFP модулів частково перетворює пристрій в оптичний комутатор, здатний підключатися по оптоволоконних лініях.

Перевагою для комутаторів є такі функції, як стекування і підтримка POE. Стекування може бути реалізовано різними шляхами, проте в кінцевому підсумку завжди переслідується мета створення єдиного логічного пристрою шляхом віртуального об’єднання декількох світчів. Стекування застосовується для того, щоб використовувати більше портів, ніж доступно на фізичному рівні.

Комутатори з PoE об’єднують в собі стандартний набір функцій з додатковими можливостями – забезпеченням деяких кінцевих пристроїв електричним живленням по витій парі паралельно з процесом передачі даних.

Якісний мережевий комутатор купити можна в інтернет-магазині EServer. Якщо у вас є питання щодо функцій і можливостей, то представники магазину із задоволенням роз’яснять цікаві моменти і допоможуть порадою щодо вибору найбільш підходящої моделі.

Комутатори – часті запитання

👆 Що потрібно знати перед покупкою?

👌 Що необхідно придбати для комутатора?

Комплектація даного типу пристроїв буває різна, а патч корди зайвими не бувають.

💰 Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.