Комутатор D-Link DES-1008D 8xFE, Desktop метал, Некерований

Код товару: 43508

491грн. б/г: 491грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DES-1008D Категорія: Виробник: D-LINK

Доставка

 • Самовивіз - безкоштовно
  (Київ, Дніпро, Одеса)
 • По Києву - 45грн.
 • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

 • Готівкова оплата
 • Безготівкова оплата з ПДВ
 • Картою будь-якого банку
 • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

 • Офіційна - 12 міс.
 • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Комутатор мережевий D-Link DES-1008D є некерованим комутатором 10/100 Мбіт/с призначеним для підвищення продуктивності роботи малої групи користувачів, забезпечуючи при цьому високий рівень гнучкості. Потужний і одночасно з цим простий у використанні, DES-1008D дозволяє користувачам без зусиль підключити до будь-якого порту мережеве устаткування, працююче на швидкостях 10 Мбіт/с або 100 Мбіт/с, знизити час відгуку і задовольнити потреби у великій пропускній спроможності мережі.
8 портів 10/100 Мбіт/с з автовизначенням швидкості
Комутатор забезпечений 8 портами 10/100 Мбіт/с, що дозволяють невеликій робочій групі гнучко підключатися до мереж Ethernet і Fast Ethernet, а також інтегрувати їх. Це досягається завдяки властивості портів автоматично визначати мережеву швидкість, погоджувати стандарти 10Base-T і 100Base-TX, а також режим передачі полу-/повний дуплекс.
Управління потоком
Функція управління потоком запобігає пакети від передачі, яка може привести до їх втрати, за допомогою передачі сигналу про можливе переповнювання портом, буфер якого повний. Призупинення передачі пакетів триває до тих пір, поки буфер порту не буде готовий приймати нові дані. Управління потоком реалізовано для режимів повного і напівдуплексу.
Автоматичне визначення MDI/MDIX на всіх портах
Всі порти підтримують автоматичне визначення полярності MDI/MDIX. Це виключає необхідність у використанні кросованих кабелів або портів uplink. Будь-який порт можна підключити до сервера, маршрутизатора або комутатора, використовуючи прямий кабель на основі витої пари.
Функція Plug-and-Play
Маючи 8 портів plug-and-play, комутатор є ідеальним вибором для мереж малих робочих груп для збільшення продуктивності між робочими станціями і серверами. Порти можуть бути підключені до серверів в режимі повного дуплексу, або до концентратора в режимі напівдуплексу.
Пряме підключення до робочих станцій.
Комутатор може бути використаний для безпосереднього підключення комп’ютерів, так як володіє малою вартістю підключення на порт. Це запобігає можливість утворення “вузьких місць” завдяки наданню кожному комп’ютеру мережі виділеної смуги пропускання.

Характеристики

Тип комутатора

Некерований

Порти

100 Мбіт/с

Кількість портів

8

Кріплення в стійку

Немає