Сервери

Показано 1–48 з 57 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 57 результати
Тип сервера
Количество U
Обсяг ОЗП
Процесор
Висота, U
Підбір за ціною
Виробник

Глобальна павутина і локальні мережі в їх сучасному вигляді неможливо уявити без сервера – одного з базових мережевих пристроїв. Фактично, сервер – це потужний комп’ютер, призначений для виконання ряду завдань як на місці, так і дистанційно.

Особливості серверів

сервер

Складається він, як і звичайний ПК – з корпусу, материнської плати, процесора, оперативної пам’яті, плат розширення і жорсткого диска, а частіше – декількох жорстких дисків. Правда, найчастіше всі ці компоненти спеціально призначені для використання в серверах, але зустрічаються і звичайні високопродуктивні комп’ютерні комплектуючі. Коли говорять про потужний сервер, мається на увазі рівень його компонентів. Якщо встановлений серверний процесор з високими показниками продуктивності, хороша оперативна пам’ять та інші складові, то придбати такий пристрій – означає придбати потужний сервер, який гарантовано зможе виконувати найскладніші завдання.

До недавнього часу сервера дещо відрізнялися від сучасних компактних пристроїв. Сервер ПК мав габаритний вертикальний корпус (як у персонального комп’ютера), який розміщували в найрізноманітніших місцях приміщень. Але коли організація потребує декількох серверах, стає очевидною непрактичність такого способу зберігання обладнання. На поточний момент багато корпусів для серверів мають горизонтальне виконання. Ці компактні конструкції встановлюються в спеціальному монтажному обладнанні – серверних стійках або шафах, що дозволяє розміщувати велику кількість серверів та інших пристроїв, займаючи мінімум простору. Зручний механізм кріплення дозволяє монтувати новий сервер в таку стійку за лічені хвилини.

У великих мережах і центрах обробки даних, де міститься величезна кількість серверів, досить важко працювати з кожним з них окремо. Тому реалізована можливість віддаленого управління, завдяки цьому фахівець незалежно від свого місця розташування може керувати декількома серверами за допомогою однієї робочої машини.

Всі сервери управляються спеціалізованими операційними системами – Windows або Linux. Установку ОС на сервер можна проводити тільки на місці, віддалено установка не здійснюється. Для серверів не підходять звичайні системи, для них випускаються особливі ОС, як, наприклад, Windows Server або Ubuntu Server.

Види серверів

Існує кілька видів серверів, які виділяються за типом завдань, виконуваних сервером.

Web-сервери призначені для обробки клієнтських запитів і забезпечення доступу до веб-ресурсів. Сервери даного виду здатні обробляти величезну кількість запитів, швидко видаючи відповіді на них.

Сервери баз даних здійснюють обробку транзакцій для бізнесу і запитів. Сервери баз даних відрізняє висока швидкість вилучення і форматування даних.

Проксі сервери є своєрідними посередниками між користувачами і всесвітньою павутиною, забезпечуючи передачу даних і захист мережі одночасно.

Поштовий сервер призначений для обробки електронних листів – він зчитує адреси вхідних повідомлень, забезпечує їх доставку, контролює локальні поштові скриньки, дозволяє формувати автоматичні відповіді і т. д. Відповідно, при великій кількості електронної пошти, що проходить через мережу, сервер повинен відрізнятись відповідною потужністю.

Принт сервер дозволяє налаштувати загальний доступ до одного або декількох принтерів для групи комп’ютерів. Він зберігає всі відправлені в друк документи на власному вінчестері, формує чергу і виводить їх на друк.

В домашніх локальних мережах доречно використовувати міні сервер – це малогабаритний економічний сервер, здатний забезпечити виконання основних користувальницьких задач.

У число основних характеристик серверів входить також їх висота, від якої залежать умови розміщення пристрою. Наприклад, сервер 2U – це класичний стійковий варіант (наприклад, IBM server x3630 M4 6C E5-2440 95W). У той час як сервер 4U і сервер 5U мають часто вертикальне виконання (вежа). До таких пристроїв належать, наприклад, сервер IBM x3300M4 6C E5-2420 або сервер DELL T110 QC E3-1240v2.

Сервери – часті запитання

? Не впевнені у виборі?

Тут Ви знайдете корисну інформацію про вибір сервера!

? Що необхідно придбати для сервера?

У розділі комплектуючі до серверів – Ви знайдете все необхідне!

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.