МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

З'єднувальні ізолювальні затискачі ЗІЗ

За популярністю
товарів

Навіщо потрібні з'єднувальні ізолювальні затискачі?

З'єднувальні ізолюючі затискачі, скорочено звані ЗІЗ, а також ізолюючими ковпачками або кабельною скруткою, є пристроями, покликаними спростити монтаж електромереж. Цей виріб по суті є пластиковим ковпачком, з розміщеною всередині алюмінієвою трубкою. Саме в цю трубку необхідно вставити кінці проводів, які вимагають з'єднання. Крім спрощення процедури з'єднання проводів, такий затискач також покликаний ізолювати з'єднані кінці.

З'єднувальний ізолюючий затискач незамінний при виконанні електромонтажу проводки в побутовій сфері та у сфері будівництва.

Використовуються вони для забезпечення жорсткого з'єднання електрокабелів і проводів. Також з'єднувальний ізолювальний затискач дає змогу з'єднати в єдиний ланцюг одразу кілька дротів за допомогою простого прокручування ковпачка. Для цього достатньо скрутити провідник, попередньо вставивши його в ковпачок ЗІЗ.

Крім безпосередньо ковпачка або відразу декількох ковпачків, для швидкого з'єднання проводів знадобиться застосувати плоскогубці або спеціальний обтискний інструмент - кримпер. Ним же можна і зачистити дроти. Такі ковпачки застосовуються з провідниками, перетин жил яких може становити 0,5 мм² - 10,0 см².

Де купити затискачі ЗІЗ?

Купити з'єднувальний ізолювальний затискач СІЗ від провідних виробників можна у спеціалізованого постачальника мережевих і електротехнічних виробів - EServer.

Товар представлений в одинарному, подільному і самозатискному варіанті. Кількість клем виробу варіюється від 1 до відразу 10 на єдиному корпусі. Останній виконаний у прозорому полікарбонатному або кольоровому полістероловому варіанті. Крім того, в EServer можна купити ЗІЗ, які підійдуть для кабелів перетином від 0,5 мм² до 25 мм².

Замовити необхідний тип ЗІЗ можна безпосередньо на сайті EServer або через менеджерів, готових прийняти замовлення і допомогти з вибором.