МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

ОЗП Goodram

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:Goodram товарів

Купити ОЗП Goodram у Києві та Україні

Оперативка Goodram сьогодні стала широко затребувана серед українських користувачів через її цінову доступність і хороші показники. Вона завжди доступна до онлайн-замовлення на сайті спеціалізованого інтернет-магазину мережевого обладнання - EServer. 

Тут її варіації від цього бренду можна знайти в трьох актуальних нині стандартах пам'яті - DDR3, DDR4 і DDR5. Кількість модулів у наборі може становити 1 або 2, а обсяг пам'яті може сягати від 4 ГБ до 64 ГБ включно.

Купити оперативну пам'ять Goodram у EServer ви можете також підібравши бажаний показник частоти пам'яті. Вона може становити від 2400 МГц до 6400 МГц. Також на сайті доступні інші параметри для уточнення модифікації замовленої моделі.

Співпрацювати з EServer - надійне рішення, оскільки ми реалізуємо лише сертифіковані самими виробниками оперативні запам'ятовуючі пристрої та поставляємо їх з офіційними гарантіями від брендів для кожної моделі. Також ми надаємо можливість повернення та обміну замовленого ОЗП протягом двотижневого терміну. Крім того, з нами зручно мати справу, зважаючи на різноманітність можливостей вибору шляхів оплати і доставки замовлення по країні.