МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Адаптери, перехідники

За популярністю
товарів
Датчик температури ATEN EA1140
Датчик температури ATEN EA1140 256_256.jpg
В наявності
2138 грн
Кабель-перехідник D-Link ANT24-JC
Кабель-перехідник D-Link ANT24-JC 256_256.jpg
Тимчасово немає
223 грн
Адаптер D-Link DUB-1310 2x USB 3.0 PCI Express
Адаптер D-Link DUB-1310 2x USB 3.0 PCI Express 256_135.jpg
Тимчасово немає
240 грн
Перехідник USB to 2х port Serial COM1 DB9
Перехідник USB to 2х port Serial COM1 DB9 256_256.jpg
Знято з виробництва
1087 грн

У роботі з комп'ютерним і мережевим обладнанням основний акцент часто робиться на ефективності самих пристроїв. При цьому значення комплектуючих відходить на другий план, хоча без якісних пристосувань для підключення пристроїв і з'єднання їх між собою навіть самі передові системи можуть давати збої або не працювати взагалі. Так, для KVM обладнання величезне значення має якісний кабель KVM перемикачів та інші аксесуари, що забезпечують надійну передачу сигналів між пристроями.

Як відомо, KVM обладнання являє собою комплекс пристроїв, що дозволяють керувати декількома серверами і комп'ютерами відразу за допомогою одного комплекту клавіатури, миші та монітора, а також обробляти відеосигнали з декількох джерел і транслювати їх на одне або кілька пристроїв. Від стабільної роботи таких схем часто залежить безпека підприємств і якість цілих інформаційних систем.

В інтернет-магазині EServer ви можете купити KVM кабелі високої якості від провідних виробників D-Link і Aten, продукція яких перевірена і схвалена мільйонами користувачів.

У сфері обладнання для організації KVM з'єднань зустрічається безліч стандартів роз'ємів і інтерфейсів. Від правильного підбору кабелів і узгодження стандартів залежить якість зв'язку. Тому в даному розділі ви знайдете кабель для KVM свіча з будь-якими роз'ємами, за допомогою якого зможете з'єднати пристрої між собою.

Враховуючи те, що кабелі нерідко піддаються різним механічним впливам (згинання, натягування, здавлювання і т. д.), особливе значення має якість збірки цих пристосувань. KVM ATEN кабель і комплекти кабелів D-Link виготовлені з якісних матеріалів, всі з'єднання виконані надзвичайно відповідально, що забезпечує багаторічну службу цих пристроїв.

Перш ніж купити кабель KVM, необхідно упевнитися, що він підійде для виконання своїх функцій. Для цього слід ознайомитися з його характеристиками. Перш за все, перевірте довжину кабелю. Практика показує, що вона може досягати і 20 метрів, але традиційної довжини 1,5-5 метрів часто виявляється цілком достатньо.

Також важливо перевірити, чи збігаються інтерфейси з'єднуються пристроїв і кабелю. У випадку з КВМ кабелями мова йде, як правило, про комп'ютер і KVM-перемикач. Існує досить багато типів роз'ємів, використовуваних в KVM з'єднаннях (HDMI, DVI, PS / 2, USB, RJ 45 та інші). Перед покупкою вкрай важливо уточнити, які роз'єми застосовуються і на комп'ютері, і на перемикачі КВМ. Але знати типи роз'ємів може виявитися недостатньо. Необхідно також упевнитися, що роз'єми з обох кінців кабелю мають правильний напрямок – штирьове (ТАТО, "male") або гніздове (мама, "female").

Як правило, кабель KVM D-Link розробляється в універсальному варіанті, який підійде не для однієї конкретної моделі пристрою, а для певної серії перемикачів цього виробника. Наприклад, у каталозі представлені кабелі D-Link, розроблені спеціально для KVM-перемикачів DKVM-IP1/DKVM-IP8 і для KVM-440/ KVM-450. Такі аксесуари значно полегшують вибір для користувачів і позбавляють від ризиків придбати невідповідні один одному пристрої.

В даному розділі ви можете вибрати якісний і надійний D-Link чи Aten кабель KVM для організації зручного управління комп'ютерним та серверним обладнанням. Якщо у вас виникають складнощі з вибором, співробітники інтернет-магазину EServer будуть раді допомогти вам знайти те, що потрібно.