МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Кабель ВВГ-П

За популярністю
товарів
Скинути всіТип кабелю:ВВГ-П товарів

Кабель ВВГ П являє собою плоский силовий дріт, призначений для прокладки електричної проводки. Розшифровується маркування кабелю в такий спосіб:

  • Букви В означають ізоляцію й оболонку, які виконані з полівінілхлоридного пластикату.
  • Г говорить про відсутність додаткового захисного покриття.
  • П означає, що кабель є плоским, тобто всі його жили знаходяться в одній площині та розташовані паралельно одна одної.

Особливості

Дріт ВВГ-П складається зі струмопровідної жили, яка зроблена з міді, має ізоляцію з ПВХ, а також внутрішню та зовнішню оболонки, виконані з того ж матеріалу. Ці силові кабелі можуть бути монолітними, тобто такими, які складаються з однієї жили, а також багатодротовими. При цьому у багатожильних моделей провідники можуть мати круглий або секторний поперечний переріз.

Варто зазначити, що у багатодротяних моделей жили повинні мати рівний переріз, однак у 4-жильних кабелів з показником номінального поперечного перерізу 25 квадратних міліметрів і вище, нульова жила або ж жила заземлення може мати менший переріз.

Плоскі силові кабелі ВВГП купують для подачі, а також розподілу електричної енергії. Моделі використовують для стаціонарних установок. Кабелі підтримують частоту струму в 50 герців і номінальну напругу в 600 Вольтів або тисячу Вольтів.

Моделі підходять для прокладки по трасах з різницею рівнів, при цьому кабель можна монтувати на горизонтальних площинах, а також вертикальним чином. Кабель призначений для окремого монтажу в приміщеннях виробничого призначення, а також спеціальних кабельних спорудах. Групова прокладка такого кабелю теж допускається, однак це можливо тільки при розміщенні дроту в зовнішніх установках і виробничих приміщеннях, де люди перебувають рідко. Це пов'язано з правилами пожежної безпеки. При цьому при груповому монтажі обов'язково застосування пасивного вогнезахисту.

Важливо! Модель підходить для мереж, у яких показник тривалості роботи при однофазному короткому замиканні на землю не перевищує восьми годин.

Головні характеристики кабелю ВВГ-П:

Діапазон робочих температур становить -50 — +50 градусів, що свідчить про хороші показники морозостійкості та стійкості до високих температур.

Мінімальний радіус вигину одножильного кабелю дорівнює 10, а багатодротового — 7,5 діаметрів, що говорить про достатню стійкість до перегинів і можливість монтажу кабелю на різнорівневих площинах.

Кабель стійкий до вологості, що дозволяє прокладати його в сирих приміщеннях. Так, якщо температура навколишнього середовища становить 35 градусів, то дріт зможе працювати при показниках вологості аж в 98%.

Зручно й те, що прокладати кабель можна навіть на морозі: якщо на вулиці температура не падає нижче -15 градусів, то дріт можна прокладати без попереднього нагрівання.

Силовий плоский кабель відрізняється довговічністю: він здатний прослужити протягом 30 років.

Дріт досить міцний на розрив: показник становить від 12,5 Н/мм.