МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Блоки живлення FSP

За популярністю
товарів

Купити блоки живлення FSP у Києві та Україні

FSP Group, як відомий виробник блоків живлення для настільних комп'ютерів та іншої техніки, займається випуском широкого розмаїття продукції цієї ніші.

Придбати блоки живлення для ПК FSP у різних модифікаціях можна в одному з онлайн-магазинів спеціального призначення. Одним з таких є EServer, що реалізує лише сертифіковане мережеве обладнання. Зокрема, ми пропонуємо блоки живлення від FSP Group з різними конфігураціями модульного під'єднання кабелів (Full, Semi або без), діаметрами вентиляторів охолоджувальної системи, кількістю роз'ємів SATA і додаткового живлення для відеокарт. У нас ви з легкістю підберете блок живлення FSP з бажаними діапазонами потужностей - від 500 Вт до 3000 Вт і під різні потреби - для майнінгу або персонального стаціонарного комп'ютера (зокрема модульний тип БЖ). Також серед запропонованих нами моделей, ви зможете купити блок живлення FSP, сертифікований за стандартом енергоефективності 80 PLUS (Bronze, Gold або Platinum).

Якщо для вас не зайвою буде кваліфікована консультація щодо специфіки тієї чи іншої моделі, яка вас цікавить, ви завжди можете звернутися до штату менеджерів EServer.