Сплайс-касети та аксесуари

Показано всі 23 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 23 результати
Кількість зварювань
Застосовувані гільзи
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Активна експлуатація сучасних волоконно-оптичних ліній зв’язку тісно пов’язана з періодичними сполуками волокон між собою або навпаки – їх розпаюванням. Ці процедури вимагають використання ряду спеціальних інструментів і аксесуарів. Поряд із зварювальними апаратами, а це можуть бути оптичні патч-панелі, муфти і т. д. Одним з найважливіших і незамінних елементів, необхідних при різних операціях з оптоволокном, є сплайс касета.

сплайс-касети, кришки, заглушки

Конструкція сплайс касети

Мережевий компонент – оптична сплайс касета, являє собою специфічну конструкцію, виконану з пластика, рідше -з металу. Форма сплайс-касети може бути різною, але в більшості випадків це прямокутний короб з різними модельними особливостями. Функціональне призначення сплайс касет полягає в закріпленні і надійній фіксації в безпечному положенні сполучених решт оптичного волокна. Сплайс касета універсальна всередині містить канавки спеціальної форми – в них укладаються і сполучаються волокна. Така конструкція елементів кріплення забезпечує можливість надійно фіксувати місця з’єднання, гарантуючи їх безпеку і нерозривність. Важливо й те, що внутрішній простір касет має також додаткове місце, яке можна використовувати для укладання технологічного запасу оптичного волокна. Наявність запасного ресурсу кабелю безпосередньо в місці спайки дозволяє максимально швидко і оперативно здійснювати перекомутацію волокон. Канавки, за допомогою яких оптичні волокна позиціонуються в корпусі касети, розташовуються один навпроти одного. Це забезпечує зручність з’єднання волокон і роботи зі сплайс касетою. Кріплення, в яких фіксуються гільзи зі сполуками, називаються ложементом. Ресурс ложемента визначає можливості касети в цілому. Кабельні вводи дозволяють надійно фіксувати кабелі ОВ, А за допомогою напрямних елементів забезпечується необхідний радіус вигину волокна.

Таким чином, сплайс касета для оптики дозволяє не тільки фіксувати комплекти для захисту зварних з’єднань, але і служить зручним місцем для зберігання стратегічних запасів оптоволокна. В пристроях цього типу передбачена можливість захисту вмісту касети від будь-яких механічних пошкоджень за допомогою спеціальної кришки.

Особливості застосування

Сплайс касета з кришкою може бути використана:

  • як самостійний компонент;
  • як елемент оптичного кросу або муфти.

При самостійному використанні сплайс касет їх прикріплюють до зовнішніх поверхнях – для цього в корпусах касет передбачені спеціальні кріплення. Засувки, якими оснащуються все сплайс-касети, дозволяють здійснювати їх фіксацію між собою, а також розміщувати одну касету на іншу. З’єднувати і роз’єднувати сплайс-касети можна безліч разів; при збільшенні кількості волокон в конструкцію можна без труднощів додавати нові касети.

Класичний приклад пристрою даного типу – це сплайс касета КУ 01, зроблена з негорючого пластику, стійкого до ультрафіолетового випромінювання. У ній доступна можливість використання 16 з’єднань в звичайному режимі, при необхідності їх кількість можна збільшити до 32 з’єднань. Сплайс касета СКУ 1 може бути використана для фіксації більшої кількості з’єднань – для цього нові касети встановлюються один на одного. Захист з’єднань забезпечує кришка сплайс-касети КУ 01, яку необхідно купувати окремо. КУ 01 – це якісна сплайс касета, ціна якої дозволяє придбати надійні фіксуючі елементи для будь якої оптичної мережі.

Кількість портів

Одна з найважливіших характеристик пристроїв даного типу – це кількість портів (зварних з’єднань). Найбільш поширена сплайс касета 24 порти, але в залежності від потреб можна придбати касети, в яких буде від 12 до 72 портів.

В даному розділі представлені сплайс-касети з різним ресурсом сполук, а також різноманітні аксесуари для підвищення зручності роботи. У їх числі кришки для сплайс касет, герметизуючі компоненти, кріпильні аксесуари і кабельні організатори.

Сплайс-касети та аксесуари – часті запитання

? Які види сплайс касет та аксесуарів до них найбільш затребувані?

? Які сплайс касети користуються найбільшим попитом?

✈ Як здійснюється оплата та доставка?

Самовивіз з магазину, з точок видачі безкоштовно. Більше інформації про доставку кур’єрськими службами тут .
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом

? Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, м Одеса вул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місцезнаходження тут.