МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Патч панелі 10" і настінні

За популярністю
товарів

Патч-панелі – це ідеальний спосіб забезпечити зв’язок між мережевими пристроями, при цьому немає ніякої необхідності вносити які-небудь істотні зміни в роботу мережі при заміні пристроїв. Досить просто переключити патч-корди в портах патч-панелі і процес перекоммутації завершено. Настінні патч-панелі – це особливо компактні пристрої, що дозволяють економити місце в приміщенні і розміщувати розетки максимально щільно.

 
Купити Патч панелі 10" і настінні - фото
 

Особливості настінних та 10-дюймових патч-панелей

В даному розділі представлені настінні патч-панелі, а також комутаційні панелі розміром 10″ і 19″. Патч настінна панель являє собою корпус, в передній частині якого розташовані пронумеровані порти – розетки типу RJ45, RJ12, RJ11 і т. д. На зворотному боці пристрою розташовується ряд контактів, кількість яких відповідає кількості портів. Кожен контакт має цифрове і колірне маркування та електрично з’єднаний з портом на лицьовій стороні.

Патч панель RJ45 має кілька варіантів для установки. Її можна монтувати в спеціальні комутаційні стійки (в цьому випадку мова йде, як правило, про моделі розміром 19 дюймів) або так звані проміжні конструкції (до яких відносяться рами висотою в три юніта). Однак ці методи не завжди застосовні, і в такому випадку настінна патч панель стає ідеальним варіантом.

Настінні патч панелі RJ45 можуть бути встановлені не тільки на стіну, але і на іншу плоску поверхню.

Види

Настінні патч-панелі можуть бути:

  • екранованими (FTP) і не екранированими (UTP),
  • фіксованими (з єдиним і незмінним набором модулів – наприклад, панель RJ12 настінна) і набірними (з варійованими кількістю і набором типів модулів в залежності від потреб користувача).
 

Патч панель 12 портів настінна практично завжди має висоту в 1 юніт (1U, що становить 4,445 см). Цей розмір є цілком достатнім, щоб розмістити всі розетки з маркувальними наклейками на лицевій стороні.

Настінні панелі, представлені в даному розділі, – це сучасні високоякісні пристрої, за допомогою яких ви зможете значно підвищити функціональність комп’ютерної мережі.

Також рекомендуємо звернути увагу на десятидюймову патч панель 12 портів. Цей технологічний пристрій дозволить надзвичайно компактно організувати роботу мережі в невеликому офісі або серверній.

Вибираючи оптимальний варіант патч-панелі для покупки, зверніть увагу на такий важливий параметр, як її категорія. Якщо у вас побудована стандартна мережа Ethernet, швидкість обміну даних в якої не перевищує 100 Мбіт в секунду, вам підійде комутаційна панель категорії 5е. Для великих гігабітних мереж найбільш підходящим варіантом стане патч-панель категорії 6. Визначившись з необхідною категорією комутаційної панелі, врахуйте, що бажано використовувати з нею патч-корди відповідної категорії.

Настінні патч-панелі і комутаційні панелі 10″ – це різновиди сімейства мережевих пристроїв, які роблять роботу в структурованої кабельної мережі комфортною і надійною, забезпечуючи можливість її швидкого розвитку.