МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Кнопки керування

За популярністю
товарів
Кнопка металева (1НВ) TY16-211P Pcb, АСКО-УКРЕМ
Кнопка металева (1НВ) TY16-211P Pcb, АСКО-УКРЕМ 256_205.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни

Кнопки управління - призначення

Кнопки управління стали ідеальним варіантом для організації дистанційного керування багатьма видами виробничого електрообладнання. До їхнього списку входять верстати, вентилятори, насоси, виробничі крани і різні електричні прилади, що мають електродвигун.

Дистанційні кнопки управління електричні дають змогу вести контроль запуску, зупиняти різноманітні електричні пристрої, встановити режим роботи, задати швидкість і напрямок руху обладнання. Крім зручності управління різними об'єктами, такі кнопки електричні також роблять цей процес безпечним для оператора, що знаходиться поруч.

Крім виконання стандартних функцій увімкнення або вимкнення, кнопки електричні активно використовують ще в інших цілях:

  • Щоб візуалізувати виконання команд. Наприклад, лампочка або клавіша кнопки управління може світитися жовтим, сигналізуючи про увімкнений статус конвеєра, або горіти при використанні резервного електроживлення від генератора.
  • Щоб не допускати навмисне і ненавмисне ввімкнення/вимкнення обладнання сторонніми. Це вкрай важлива можливість під час керування виробничими верстатами. Так, процеси вмикання і вимикання блокуються спеціальним ключем (якщо у моделі кнопки управління є така функція).

На підставі подальшого призначення обладнання і виробляють кнопки управління. Кольорове і буквене маркування убезпечує і робить більш комфортним використання цих елементів.

Де купити кнопки пуск-стоп у Києві?

Купити кнопку управління в Києві за доступною ціною пропонує інтернет-магазин EServer. У нас ви знайдете кнопки управління в одинарному і подвійному виконанні, з фіксацією і без, антивандальні і кнопки типу "грибок". Також асортимент дає змогу вибрати кнопки з кількома видами різного маркування - "Пуск/Стоп", "STOP", "I", "II", "O", "OI" і без нього. У EServer цей вид виробу також представлений без і з неоновим або LED підсвічуванням.

Весь товар цієї категорії - сертифікований і поставляється з гарантією.