МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Перемикачі, тумблери, маніпулятори

За популярністю
товарів

Де використовуються тумблери, перемикачі та маніпулятори?

В управлінні електротехнікою незамінними елементами в їхньому використанні виступають такі пристрої як тумблер, перемикач і кнопка-маніпулятор з постом. Подібний вид пристроїв вкрай важливий у сфері легкої і важкої промисловості та іншого роду комерційних цілей. Їхнє цільове призначення полягає в полегшенні управління наявними робочими процесами, їхній автоматизації та загалом у підвищенні продуктивності праці.

Перемикачі та тумблери активно застосовуються в металургії, у сферах народного господарства, у виробництві обладнання медичного призначення і на заводах різних напрямків виробництва. Саме з огляду на призначення для таких сфер, ці вироби випускаються з міцного пластику високої якості, якому не страшні температурні перепади.

Найчастіше використовуються ці види перемикачів у таких сферах:

 • Електроніці та електротехніці, що включають в себе електронні пристрої.
 • Електрообладнанні та автоматизації: у промислових установках для управління робочим обладнанням, моторами, клапанами тощо.
 • Електричній силовій інфраструктурі, у вигляді розподільних щитів, вимикачів, роз'єднувачів та інших пристроїв управління електроживленням.
 • Автомобільної індустрії: зокрема в самих авто у вигляді різних перемикачів для управління внутрішніми системами.
 • Телекомунікації: для перемикання між різними режимами роботи або мережами.
 • Авіації, що потребує перемикачів високої якості та надійності для керування системами.
 • Обладнання для безпеки: застосування тумблера регулює вмикання та вимикання сигналізації, відеоспостереження та інших систем.

Тумблери

Настільки затребуване використання важільного тумблера, як елемента управління, обґрунтовано його ергономічністю і здатністю витримати будь-який температурний перепад. Тумблери укомплектовують гумовими ущільнювачами, які й уможливлюють їхню роботу в таких умовах середовища. Так, вони справно функціонують в умовах клімату помірних і холодних широт.

Тумблери володіють такими важливими для застосування у сферах виробництва перевагами, як надійність, зручність і простота конструкції, ергономічність і швидкість монтажу. Базовий показник циклів увімкнення і вимкнення тумблера становить близько 10 000, що становить досить чималий термін експлуатації.

Встановлення виробу найчастіше виконується всередину сухих і добре вентильованих приміщень.

Перемикачі

Купити перемикач кнопковий або з реле буде максимально правильним рішенням за необхідності забезпечення швидкого ввімкнення або вимкнення обладнання. Як правило, цей вид електротехнічних виробів створений під низьковольтні мережі. Його активно застосовують на СТО і конвеєрних лініях.

Перемикачі випускаються у вузькій, широкій і круглій формах, а також можуть мати або не мати підсвічування. Монтаж в умовах відкритого вуличного простору їм не страшний, оскільки вони витримують коливання низьких і високих температур.

Також перемикач купити можна однополюсного і двополюсного типу. Це визначає можливість пристрою одночасно відкривати і закривати один/два електричні ланцюги або одну/дві фази напруги в ланцюзі.

З метою забезпечення надійності замкнутих контактів, деякі перемикачі укомплектовують ключами. Але в промисловості великим попитом користуються селекторні різновиди, що блокують клавіші в певному положенні. Це те, що робить їхнє використання зручнішим і безпечнішим у разі несанкціонованого втручання сторонніх осіб.

Також ринок пропонує такий вид виробу, як пакетний перемикач, призначений для рідкісних вмикань. Підходить він для мереж з 220 В постійним струмом і мереж 380 В змінним струмом. У них висока розривна здатність і показник надійної роботи в умовах тряски і вібрацій.

Кнопки маніпулятори

Кнопка-маніпулятор є електричним комутаційним апаратом. Його призначення - керувати різноманітними механічними, електронними або комп'ютерними пристроями електротехнічного типу. Керуючий елемент у таких кнопках - важільний привід. У нього може бути відразу кілька доступних положень (2-4), які, зі свого боку, можуть бути фіксованими або з самоповерненням.

Механічні кнопки маніпулятори найчастіше застосовуються на виробництві для управління процесами, машинами та обладнанням. Вони можуть виконувати роль старт-стоп кнопки, кнопок аварійної зупинки, вибору режиму роботи, управління підйомом і опусканням, конвеєрами, освітленням і вентиляцією.

Залежно від призначення до тієї чи іншої сфери, такі кнопки можуть відрізнятися допустимими температурними умовами застосування, стійкістю до вологи і забруднень, а також до ударів і вібрацій. Здебільшого вони створюються з розрахунком на безпечну і справну роботу під час аварійних ситуацій, просту інтеграцію з різними системами та обладнанням, а також на інтенсивне використання.

Якими бувають перемикачі та тумблери?

Перемикачі та тумблери для електричних ланцюгів, систем, пристроїв і обладнання можуть відрізнятися за своєю конструкцією і функціоналом. Це зумовлює їхнє призначення. Ось деякі з їхніх базових типів:

 • Однополюсні з двома контактами: одним загальним і одним розімкнутим або замкнутим. У них тільки одна дія - або з'єднувати, або роз'єднувати ланцюг.
 • Двополюсні, відповідно, з двома незалежними контактами. Їм доступно і з'єднувати, і роз'єднувати ланцюг.
 • Триполюсні схожі з двополюсними перемикачами, але мають три незалежні контакти.
 • Тумблери (або перемикачі з важелем) бувають однополюсні, двополюсні тощо, залежно від кількості контактів.
 • З ручкою розриву навантаження для фізичного відключення ланцюга від джерела живлення.
 • З фіксацією в обраному одному з двох положень: увімкнено і вимкнено.
 • Роторні: з обертовим важелем і кількома положеннями, що з'єднують різні контакти в міру обертання.
 • З натискною кнопкою для тимчасового ввімкнення або вимкнення ланцюга.
 • З датчиками, що реагують на фізичний вплив (наближення об'єкта, зміна освітленості тощо).

Де купити електричні перемикачі, тумблери та маніпулятори в Києві та Україні?

Купити перемикачі та тумблери перекидні, зокрема цільні кнопкові пости керування і перемикачі кулачкові (пакетні) можна в безлічі варіантів виконання в магазині EServer. Усі товари цієї категорії - сертифіковані та з гарантією від виробника. Так, ви можете бути впевнені в їхній якості, а ціна буде конкурентною по Києву.

Зручність інтерфейсу сайту магазину EServer значно спрощує процес пошуку і підбору необхідного товару, а картка кожного окремого товару містить усю базову інформацію про нього, дозволяючи вам швидко ознайомитися з його особливостями.