МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Вуличні та антивандальні шафи

За популярністю
товарів

Купити Вуличні та антивандальні шафи - фотоМережеві шафи для вулиці являють собою міцні, зносостійкі конструкції, які надійно захищають мережеве обладнання від зовнішніх впливів.

Особливості антивандальних вуличних шаф

 

Купити Вуличні та антивандальні шафи - фото

На відміну від звичайних серверних шаф, у яких конструкція — розбірна, вуличні антивандальні шафи мають суцільнозварну конструкцію. Крім того, їх корпуси виготовляються з більш товстих, ніж у класичних моделей, сталевих листів. Завдяки цьому подібні серверні шафи мають значно більшу стійкість до ударів та інших механічних впливів. До того ж вони є більш герметичними та зносостійкими. Це робить суцільнозварні шафи слушним варіантом для захисту обладнання від зовнішніх впливів в умовах розміщення на відкритому просторі.

Примітка: зовнішні серверні шафи підходять для розміщення не тільки на вулиці, а й для установки в приміщеннях з невідповідними для мережевого обладнання умовами. Вони підійдуть для установки в дуже жарких або, навпаки, сирих кімнатах з поганою вентиляцією, а також незахищених від незаконного доступу приміщеннях.

Як уже було згадано вище, все суцільнозварні серверні шафи мають дуже міцні корпуси. У них не тільки більш товсті стінки, а й двері теж значно товстіше, ніж у звичайних розбірних шаф. Крім того, антивандальні зовнішні шафи мають ще кілька захисних особливостей:

  • Всі елементи кріплення у вуличних шаф розташовані всередині корпусу.
  • Петлі дверей також розташовані у внутрішній частині конструкції.
  • Краї ж дверей загинаються всередину.
 

Завдяки цьому підчепити будь-якої елемент шафи зовні вийде. Це підвищує захист від неправомірного доступу до обладнання.

Примітка: двері антивандальних шаф для вуличного розміщення обладнані замком, а іноді — у випадку з кліматичними шафами, кількома замками. Вони можуть закриватися за допомогою гвинта або ж ключа. До речі, «кліматики» оснащуються подвійними дверима. Але про це — трохи пізніше.

Необхідно відзначити, що деякі моделі оснащуються перфорацією. Вона потрібна для того, щоб повітря циркулювало, що, відповідно, забезпечує пристроям охолодження. Однак слід враховувати, що такий варіант підходить лише девайсів, для яких характерне низьке тепловиділення. Найбільш потужне мережеве обладнання потребує наявності активного охолодження.

Все антивандальні шафи, включаючи зовнішні моделі, оснащені монтажними напрямними — реками. На них є отвори, призначені для фіксації стійкового мережевого обладнання.

Кліматичні моделі

Що стосується цієї категорії серверних шаф, то в ній представлені всепогодні термошафи. Це такі ж антивандальні конструкції, але з деякими доповненнями. Так, крім стандартного для всіх корпусів телекомунікаційних шаф антикорозійного покриття, у них ще є термоізоляція. Крім того, такі моделі оснащуються додатковими аксесуарами, які призначені для автоматичної підтримки комфортної температури в корпусі.

Отже, шафи з регулюванням температури оснащуються:

  • вентиляторами,
  • терморегуляторами,
  • нагрівачами.
 

Користувачеві необхідно лише один раз виставити допустимий для мережевого обладнання температурний діапазон, а далі значення будуть регулюватися автоматично. Так, якщо температура надто низька, активуються нагрівачі, а якщо в корпусі занадто жарко — вентилятори.

Як уже згадувалося, кліматичні телекомунікаційні шафи оснащуються подвійними дверима. Як правило, на одній з них є перфорація. Двоє дверей необхідні, щоб знизити вплив температури навколишнього середовища на клімат в корпусі серверної шафи.

Які бувають кліматичні й антивандальні шафи?

Моделі ділять на види за способом монтажу. Так, існують:

  1. Настінні конструкції. Ці моделі характеризуються компактністю. Їх висота становить 15 юнітів максимум, а глибина — 550 міліметрів. Вантажопідйомність таких шаф досягає 30 кілограмів.
  2. Підлогові варіанти. Це шафи, які мають значні габарити. Висота їх може становити 42 юніта, а максимальна глибина — 1000 міліметрів і вище. Найчастіше подібні конструкції комплектуються регульованими ніжками. Це дозволяє забезпечити моделі стійкість на нерівній поверхні. Вантажопідйомність подібних варіантів досить висока. В основному, вона становить 300 кілограмів, а іноді досягає цілої тонни.
Монтажна ж ширина антивандальних кліматичних шаф завжди однакова. Вона дорівнює 19 дюймів.

Щоб вибрати оптимальну суцільнозварну вуличну шафу, слід орієнтуватися на габарити та загальну кількість мережевих пристроїв, які планується в ньому розмістити. Це допоможе підібрати оптимальну модель за способом монтажу, висоті та глибині.