МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Блоки розеток 19"

За популярністю
товарів
Блок розеток ATEN PE6208G
Блок розеток ATEN PE6208G 256_256.jpg
В наявності
25853 грн

Рідкісний офіс або підприємство, незалежно від масштабу, в наші дні обходиться без локальної комп’ютерної мережі. Роботу такої мережі забезпечує технічний комплекс мережевого і телекомунікаційного обладнання, для розміщення якого прийнято використовувати спеціалізовані технологічні пристрої – телекомунікаційні стійки або шафи, часто розташовані в спеціальних приміщеннях – серверних кімнатах. Цілком логічно, що і електричне живлення для цих пристроїв має забезпечуватися максимально зручним і практичним чином. З цією метою використовується блок розеток 19 дюймів, що дозволяє співвіднести їх зі стандартним конструктивом для мережевого обладнання.

 

Особливості мережевих фільтрів 19"

Мережевий фільтр 19″ встановлюється в шафах і стійках, і це вимагає дотримання певних конструктивних стандартів від подібних пристосувань. В першу чергу, мова йде про те, що блок розеток в стійку 19″ повинен мати відповідний розмір. Виходячи з типового конструктиву більшості стійок і телекомунікаційних шаф, який складає традиційні 19 дюймів, блок розеток 19″ 1U повинен мати відповідну ширину і розташування кріпильних отворів на корпусі. Розеткові блоки при необхідності також можна монтувати і на стіни.

Конструкція

Зовні блок розеток 1U являє собою пластиковий або алюмінієвий корпус, що складається з:

  • декількох електричних розеток,
  • вимикача з підсвічуванням (у деяких блоках вимикач може бути відсутнім).
 

До корпусу приєднаний кабель, довжина якого також різниться в різних моделях, зі штекером на кінці.

Більшість блоків мають висоту один юніт, що надзвичайно зручно при монтажі таких пристосувань на вертикальних напрямних в стійках і шафах. Стандартизовані габарити дозволяють гармонійно вписати мережевий фільтр в стійку 19″, не порушуючи розташування інших пристроїв в конструкції. У деяких блоках висота може відрізнятися в зв’язку з використанням організаторів кабелю, зазвичай в таких випадках їх висота становить 1,5 юніта, що не стає критичним фактором для встановлення.

Види

Блок електричних розеток 19″ може не оснащуватися вимикачем, індикаторами і іншими корисними функціями, але ключовою його характеристикою є кількість самих розеток. В даному розділі представлені розеткові блоки, в яких встановлено від трьох до двадцяти чотирьох розеток.

Пристосування з 3 – 4 розетками, звичайно, не доцільно проектувати в 19-дюймовому конструктиві.

Такі блоки розеток 10 дюймів в ширину, купуються для встановлення в конструкціях з відповідними габаритами. З іншого боку, мережеві фільтри на 24 розетки також мають нестандартний розмір не вписуються в конструктив 19″. У зв’язку з цим такі пристрої монтуються вертикально на торці стійки.

Одним з найбільш популярних товарів в даному розділі є блок розеток 19″ 8 розеток. Така конструкція здатна забезпечити електричним живленням пристрою в стандартній телекомунікаційній шафі. Якщо необхідно не просто живити дороге обладнання в серверній кімнаті, але і зробити максимально якісно, то рекомендується звернути увагу на мережевий фільтр 19″ 8 розеток. Такий пристрій здатне придушити імпульсні і високочастотні перешкоди, а також автоматично розподілити електроживлення для пристроїв будь-якого типу і характеристик.

Блок силових розеток 19″ 8 має запобіжник, що захищає підключені пристрої від сильних перепадів енергії.

При виборі пристрою для електроживлення слід врахувати ряд нюансів, які можуть мати значення в подальшій експлуатації. Так, уточніть, чи має блок розеток 19″ 1u 8 розеток або аналогічний продукт шнур і яка його довжина. В залежності від того, яка потужність обладнання, що буде підключено, можна вибрати яку максимальну силу струму буде підтримувати блок розеток, 220В 19″ – 10А, 16А, 20А і т. д.

В даному розділі ви зможете знайти не тільки блок розеток 19″ 9 розеток CEE 7/7, але і перехідники живлення з розетками IEC, розраховані на роботу з джерелами безперебійного живлення.

Де купити та як сплатити товар?

Замовити товар можна онлайн з доставкою, а також забрати товар самостійно у магазинах за адресами:

м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, (044) 334-56-71, (067) 324-83-53
м. Дніпро, пр. Пушкіна 30, (056) 784-4-784, (067) 120-55-81

Приймаємо оплату готівкою, банківськими картками та переказами.

Блоки розеток 19": часті запитання

✔️ Потрібно замовити монтаж мережевого обладнання?
✔️ Наше місце розташування?
✈ Як можна оплатити й отримати товар?