Блоки розеток 19"

Показано всі 20 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 20 результати
Тип обладнання
Висота, U
Глибина, мм
Ширина, мм
Довжина кабеля
Кількість розеток
Конструкція
Вимикач
Матеріал
Підбір за ціною
Виробник

Рідкісний офіс або підприємство, незалежно від масштабу, в наші дні обходиться без локальної комп’ютерної мережі. Роботу такої мережі забезпечує технічний комплекс мережевого і телекомунікаційного обладнання, для розміщення якого прийнято використовувати спеціалізовані технологічні пристрої – телекомунікаційні стійки або шафи, часто розташовані в спеціальних приміщеннях – серверних кімнатах. Цілком логічно, що і електричне живлення для цих пристроїв має забезпечуватися максимально зручним і практичним чином. З цією метою використовується блок розеток 19 дюймів, що дозволяє співвіднести їх зі стандартним конструктивом для мережевого обладнання.

мережеві фільтри 19 дюймового формату

Особливості мережевих фільтрів 19″

Мережевий фільтр 19″ встановлюється в шафах і стійках, і це вимагає дотримання певних конструктивних стандартів від подібних пристосувань. В першу чергу, мова йде про те, що блок розеток в стійку 19″ повинен мати відповідний розмір. Виходячи з типового конструктиву більшості стійок і телекомунікаційних шаф, який складає традиційні 19 дюймів, блок розеток 19″ 1U повинен мати відповідну ширину і розташування кріпильних отворів на корпусі. Розеткові блоки при необхідності також можна монтувати і на стіни.

Конструкція

Зовні блок розеток 1U являє собою пластиковий або алюмінієвий корпус, що складається з:

  • декількох електричних розеток,
  • вимикача з підсвічуванням (у деяких блоках вимикач може бути відсутнім).

До корпусу приєднаний кабель, довжина якого також різниться в різних моделях, зі штекером на кінці.

Більшість блоків мають висоту один юніт, що надзвичайно зручно при монтажі таких пристосувань на вертикальних напрямних в стійках і шафах. Стандартизовані габарити дозволяють гармонійно вписати мережевий фільтр в стійку 19″, не порушуючи розташування інших пристроїв в конструкції. У деяких блоках висота може відрізнятися в зв’язку з використанням організаторів кабелю, зазвичай в таких випадках їх висота становить 1,5 юніта, що не стає критичним фактором для встановлення.

Види

Блок електричних розеток 19″ може не оснащуватися вимикачем, індикаторами і іншими корисними функціями, але ключовою його характеристикою є кількість самих розеток. В даному розділі представлені розеткові блоки, в яких встановлено від трьох до двадцяти чотирьох розеток. Пристосування з 3 – 4 розетками, звичайно, не доцільно проектувати в 19-дюймовому конструктиві. Такі блоки розеток 10 дюймів в ширину, купуються для встановлення в конструкціях з відповідними габаритами. З іншого боку, мережеві фільтри на 24 розетки також мають нестандартний розмір не вписуються в конструктив 19″. У зв’язку з цим такі пристрої монтуються вертикально на торці стійки.

Одним з найбільш популярних товарів в даному розділі є блок розеток 19″ 8 розеток. Така конструкція здатна забезпечити електричним живленням пристрою в стандартній телекомунікаційній шафі. Якщо необхідно не просто живити дороге обладнання в серверній кімнаті, але і зробити максимально якісно, то рекомендується звернути увагу на мережевий фільтр 19″ 8 розеток. Такий пристрій здатне придушити імпульсні і високочастотні перешкоди, а також автоматично розподілити електроживлення для пристроїв будь-якого типу і характеристик. Блок силових розеток 19″ 8 має запобіжник, що захищає підключені пристрої від сильних перепадів енергії.

При виборі пристрою для електроживлення слід врахувати ряд нюансів, які можуть мати значення в подальшій експлуатації. Так, уточніть, чи має блок розеток 19″ 1u 8 розеток або аналогічний продукт шнур і яка його довжина. В залежності від того, яка потужність обладнання, що буде підключено, можна вибрати яку максимальну силу струму буде підтримувати блок розеток, 220В 19″ – 10А, 16А, 20А і т. д.

В даному розділі ви зможете знайти не тільки блок розеток 19″ 9 розеток CEE 7/7, але і перехідники живлення з розетками IEC, розраховані на роботу з джерелами безперебійного живлення.

Блоки розеток 19″ – часті запитання

? Потрібно замовити монтаж мережевого обладнання?

Залишайте заявку на установку серверного обладнання тут!

? Наше місце розташування?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, м Одеса вул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місце розташування тут

✈ Як можна оплатити й отримати товар?

У нас — безкоштовний самовивіз товару з магазину та точок видачі. Інформацію про кур’єрську й інші види доставки Ви можете подивитися тут. Розрахуватися за товар можна банківською картою, переказом і готівкою.