Комутатори для відеоспостереження

Показано 1–48 з 56 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 56 результати
Тип комутатора
Рівень комутатора
Кількість портів RJ45
Кількість SFP портів
Кількість PoE портів
Порти
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Щоб організувати хорошу цифрову систему спостереження, стануть у нагоді спеціальні світчі. Комутатори для відеоспостереження забезпечать роботу мережевих камер стеження, надавши їм доступ до Інтернету в локальній мережі за допомогою дротового підключення.

Як вибрати світч для системи спостереження?

Щоб придбати оптимальний комутатор для відеоспостереження, варто звернути увагу на:

  1. Кількість портів для підключення камер стеження.
  2. Швидкість передачі даних.
  3. Функції управління та рівень світчу.
  4. Підтримку PoE або її відсутність.
  5. Тип виконання.
  6. Додаткові інтерфейси.

Розберемо ці пункти докладніше.

Дротове підключення IP камери через світч передбачає певні вимоги до швидкості та кількості інтерфейсів RJ-45 на комутаторі. Так, вибору надаються моделі світчів, оснащені 4-10 LAN портами для мережевих камер. Такий варіант підійде зовсім невеликій системі. Якщо камер спостереження більше, варто придивитися до світчів з великою кількістю Ethernet портів — від 12 до 26 інтерфейсів. Що стосується швидкості передачі даних, то в каталозі є варіанти з показниками в 100 Мбіт/с, а також гігабітні та 10-гігабітні комутатори. Що вибрати, залежить від багатьох факторів, включаючи якість відеозапису, алгоритми стиснення, а також площу території, за якою ведеться спостереження.

Важливими є функції управління. Так, світчі поділяються на некеровані та керовані моделі. Перші — прості пристрої другого рівня. Вони не надають можливості адміністрування та налаштування якихось параметрів. Такі моделі готові працювати відразу після підключення. Однак вони підходять для найпростіших систем. Для складніших знадобиться керований варіант — модель третього рівня. У нього маса функцій безпеки та адміністрування, гнучкі налаштування. Крім того, можна вибрати модель рівня L2+ — її можна налаштовувати, але функціонал у неї простіший.

Замовити PoE світч для камер — правильне рішення, якщо хочеться заощадити на дротах. Підтримка цієї технології дозволяє використовувати тільки один кабель (виту пару) на камеру для передачі даних і для забезпечення її живленням. Однак, щоб це реалізувати, потрібні IP відеокамери з PoE.

Важливо! Не всі інтерфейси світча можуть підтримувати PoE, навіть якщо сама підтримка технології передбачена. Наприклад, комутатор має 15 портів, але тільки 5 з них з PoE.

Тип виконання — ще один момент, значущий для вибору. Виробники випускають світчі у стандартному, настільному, виконанні. Бувають моделі, які додатково оснащені настінними кріпленнями. Є пристрої зі спеціальними «вушками» для встановлення в серверні шафи та стійки.

Що ж до додаткових інтерфейсів, то комутатор може оснащуватися не тільки Ethernet портами, а й SFP інтерфейсами. Останні служать підключення через оптоволокно. З’єднання по оптичному кабелю забезпечує більш швидку та надійну передачу даних на більш далекі дистанції, ніж вита пара. Проте, як правило, моделі з такими портами коштують дорожче. Їх купують для систем спостереження за широкими територіями. Також світчі можуть оснащуватися консольними портами.

Вигідно замовити комутатор для системи спостереження можна в EServer. У каталозі компанії представлені моделі, призначені для різних завдань.