МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Перехідники VGA - DisplayPort

За популярністю
товарів
Скинути всіТип перехідника:VGA - DisplayPort товарів

Якщо хочеться з'єднати один з одним відеопристрої, наприклад, системний блок комп'ютера та монітор, можна зіткнутися з тим, що вони мають різні порти. Якщо один пристрій має інтерфейс DisplayPort, а інший старий аналоговий порт VGA, виручить перехідник displayport vga. З його допомогою можна підключати телевізори та монітори.

Технічні характеристики перехідників DisplayPort - VGA

Такий тип пристрою дає можливість підтримувати максимальну роздільну здатність, навіть більше, ніж здатний аналоговий стандарт VGA. Річ у тому, що перехідник vga displayport не вимагає конвертації сигналу, оскільки displayport є не лише цифровим стандартом, а й підтримує передачу аналогових потоків даних.

Зазначимо, що моделі поставляються у двох видах. Це перехідники — кабелі, оснащені відповідними конекторами, а також адаптери — компактні пристрої у пластикових корпусах з двома виходами: vga та displayport.

Моделі здатні забезпечити:

  • передачу сигналу роздільною здатністю до 1920x1200 пікселів;
  • частоту оновлення лише на рівні 60 Гц;
  • сумісні з технікою будь-якого виробника, у тому числі Apple.

Перехідники легко підключаються, а роботи не вимагають установки додаткових програм. Також їх не потрібно підключати до мережі живлення.

Це компактні пристрої із фіксаторами, які не дають випадково висмикнути шнур. Моделі характеризуються довговічністю та надійністю.

Види перехідників з DisplayPort на VGA

Вибір надається безліч варіантів перехідників для передачі відеосигналу. Є перехідники, не розраховані на передачу аудіо (оскільки VGA стандарт не підтримує цю можливість). Але бувають моделі зі шнуром для підключення звуку у комплекті.

Vga displayport кабель оснащений конекторами, які можуть бути сформовані за схемою:

  • виделка — виделка або тато — тато;
  • вилка — розетка або тато — мама.

В асортименті представлені пристрої, що підтримують версії стандарту DisplayPort 1.1 та 1.4. Конектори покращені за допомогою позолоти на контактах, завдяки чому підвищується швидкість передачі даних та забезпечується максимальна чистота сигналу.

Зазначимо, що якщо ви вибираєте модель у вигляді кабелю або адаптера зі шнуром у комплекті, довжина дроту може досягати 2-5 метрів.

Де придбати перехідник з DisplayPort на VGA

В EServer можна замовити якісний адаптер для підключення пристроїв з портами різних стандартів. Вибираючи перехідник vga на displayport, зверніть увагу на наявність та довжину кабелю, а також максимальні показники роздільної здатності та частоти оновлення. В асортименті представлені варіанти з різними характеристиками.