Кути зовнішні

Показано всі 22 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 22 результати
Ступінь захисту
Габарити
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Існує два принципово різних способи, якими може проводитися прокладка кабелю: приховані роботи (наприклад, трудомістке штробування стін) і використання кабель-каналів. Другий варіант вимагає значно менше зусиль, адже не потрібно робити поглиблення в стінах для укладання кабелів і закладати їх. Досить просто закріпити легкий пластиковий виріб, всередині якого розміщуються кабелі, на стіні, і прикрити його кришкою. А на ділянках з вигинами стін використовувати зовнішній кут для кабелного каналу.
Кути зовнішні
Зовнішній кут – це незамінний аксесуар для прокладки кабельних ліній в приміщеннях, який захищає кабелі на кутах стін. Ці вироби дають можливість з’єднати кабель-канали та короби під різними кутами в залежності від особливостей поверхні. Кут зовнішній для короба допомагає сформувати єдиний стиль кабельних ліній, захищає внутрішній простір кабель-каналів від пилу і бруду. Міцний матеріал, з якого виконаний зовнішній кут, також здатний витримати великі механічні навантаження і удари, відводячи від кабелів загрозу пошкоджень.

Перед покупкою зовнішнього кута необхідно, перш за все, переконатися, що параметри виробу чітко збігаються з аналогічними параметрами кабель-каналу. Мова йде про співвідношення форми і розмірів торців. Наприклад, якщо кути для кабель каналу 100х60 мм, то і сам кабель канал повинен бути такого ж розміру. Тільки в цьому випадку буде забезпечено щільне прилягання деталей, простий монтаж і комфортна експлуатація надалі. Тому рекомендується одночасно купувати короби кабельні, кути зовнішні та інші аксесуари для прокладки кабельних ліній.

Існують різні варіанти розмірів зовнішніх кутів для різноманітних конфігурацій кабельних ліній. У числі найбільш поширених:

  • кут зовнішній для кабель каналу 100х60 мм;
  • кут зовнішній для кабель каналу 100х100 мм;
  • кут зовнішній для кабель каналу 170х50 мм;
  • кут зовнішній для кабель каналу 40х25 мм;
  • кут зовнішній для кабель каналу 25х16 мм та інші.

Зовнішні кути для кабельних каналів діляться на два види: змінні і незмінні. Незмінні кути – це цільні вироби, призначені для монтажу в місцях згину кабелів під кутом 90. Кут зовнішній змінний для кабельного каналу являє собою виріб, що дозволяє регулювати кут під широким діапазоном кутів. Цей варіант зручний в нестандартних випадках, коли кабельні короби знаходяться не під звичайним прямим кутом одне до одного.

Матеріалом для виготовлення зовнішніх кутів служить полівінілхлорил, який не піддається горінню і нагріванню. Крім того, вироби з даного матеріалу зберігають бездоганний зовнішній вигляд і не тьмяніють протягом усього терміну експлуатації, при тому, що виробники дають на них гарантію до 10 років. Для миття зовнішніх кутів використовується вода з додаванням миючого засобу. При бажанні їх можна фарбувати і покривати декоративними візерунками або наклейками – на функціях виробів це ніяк не позначиться.