IP телефонія

IP (voip) телефонія — це технологія, за допомогою якої телефонні розмови ведуться через інтернет і не залежать від геолокації співрозмовників.

Працює це так: аналоговий сигнал конвертується в цифровий. Потім шлюз його утискає і зашифровує: перетворює в IP-пакет. Мережею він передається одержувачу, а потім програма знову перетворює його в первинний вигляд.

айпі телефонія

За способом організації така телефонія ділиться на:

  1. Хмарну/Віртуальну. Надається провайдером за абонплату. Штат IT-фахівців, локальний сервер не потрібні.
  2. Програмну. Встановлюється на ОС Віндовс, вимагає певного серверного обладнання.
  • Gateway або VoIP-шлюз — потрібен для підключення телефонії по IP-мережі. Про те, як він працює ми говорили вище. Шлюзи бувають декількох видів. VoIP — конвертують голос в мережі в реальному часі на міських телефонах. GSM — перетворює трафік з міського телефону на мобільний пристрій. VoIP GSM (по-іншому називається SIP-GSM) шлюз — конвертує голосовий трафік з мережі IP в сотову мережу.
  • GateKeeper — девайс, який служить для авторизації абонента і розподілу викликів між шлюзами. Потрібен, якщо шлюз у вас не один.
  • Сервер АТС — в ньому є необхідність, якщо у вас — програмна телефонія. Пристрій виглядає як системний блок і служить для підключення телефонів до IP, а також створення локальної мережі для об’єднання користувачів.
  • Спеціальне ПО — для керування телефонією.
  • Маршрутизатор — потрібен, щоб визначити, яким саме маршрутом дзвінок буде доходити до конкретної IP-адреси. Втім, сучасні шлюзи вже оснащені вбудованими роутерами та функціями безпеки: контролю доступу та фільтрації пакетів.

Блок живлення для IP телефону теж стане в нагоді. Це спеціальний зарядний пристрій, який дає можливість залишатися на зв’язку якомога довше. Є варіанти, призначені для конкретної моделі телефону, а є універсальні блоки живлення.

Крім перерахованих вище пристроїв, вам також може знадобитися гарнітура для IP телефонів. Як правило, гарнітури оснащені шумопоглинанням, яке заглушає сторонні звуки та тим самим збільшує якість сигналу. Такі девайси зазвичай мають м’яке наголов’я та амбушури, що дозволяє працювати в них довше і менше втомлюватися.

Офісна телефонія – часті запитання

? Яка продукція користується найбільшим попитом у 2020 році?

Тут ви зможете вибрати все необхідне для офісної IP телефонії, а саме:

? Для чого потрібна IP телефонія?

IP телефонія необхідна для абсолютно будь-якого виду бізнесу, від офісів невеликих компаній, до великих підприємств та їх мереж!

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.

? Де ми знаходимося?

Адреси магазинів: г. Киев ул Дегтярівська 31, м Одеса вул. Желябова, 4а, м Дніпро, пр. Пушкіна, 30. Більше про наше місцезнаходження тут.