МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Підлогові телекомунікаційні шафи

За популярністю
товарів

Підлогова телекомунікаційна шафа – це оптимальне рішення для розміщення серверного обладнання в спеціалізованих закритих приміщеннях. Більшість моделей розроблені з розрахунком на зручну заміну обладнання, його обслуговування, оновлення і доповнення нових елементів, що завжди актуально для структурованих кабельних мереж.

 
Купити Підлогові телекомунікаційні шафи - фото
 

Переваги підлогових шаф

Незалежно від того, де встановлюється підлогова серверна шафа, її компактність і місткість виявляються вкрай актуальними як в серверних, так і в офісних або адміністративних приміщеннях. Економія місця і зручність користування – далеко не єдині переваги сучасних шаф. Підлогова шафа забезпечує безпеку обладнання, захищаючи його від можливих посторонніх впливів, а також допомагає створити умови для довговічної безперебійної роботи системи.

У даному розділі ми пропонуємо вашій увазі шафи підлогові з різними характеристиками, що дозволяє зробити найкращий вибір при будь-яких вимогах. А щоб вам було легше знайти те, що потрібно, пропонуємо ознайомитися з основними параметрами шаф.

Основні характеристики

Шафа телекомунікаційна підлогова складається з декількох компонентів. Основу його складає каркас, на якому закріплені бічні панелі, двері, полиці, кришки і напрямні кріплення. Розбірна конструкція дозволяє легко транспортувати шафу підлогову, а збірка займає менше 1 години для однієї людини.

Об’єднує всі підлогові шафи єдиний стандарт відстані між вертикальними напрямними-19 дюймів (428,6 мм). Цей розмір дозволяє комфортно розмістити в них практично всі типи мережевого обладнання.

Зовнішня ширина шаф для підлогової установки може становити:

  • 600 міліметрів;
  • 800 міліметрів.
 

Якщо пріоритетом при виборі габаритів шафи є економія простору, перевага віддається першому варіанту. Крім того, підлогові шафи 19″ шириною 600 мм часто використовуються в кросових вузлах, де підлогова плитка має відповідний розмір – 60х60 сантиметрів. Перевага більш широких шаф полягає в тому, що між напрямними і бічними панелями залишається простір для зручної прокладки кабелів і установки роз’ємів. Загальний внутрішній об’єм в таких конструкціях також надає більше можливостей для установки різних пристроїв.

В залежності від обсягу обладнання слід вибирати і глибину шафи. У каталозі інтернет-магазину E-Server Ви зможете купити підлогову шафу глибиною від 600 до 1200 міліметрів. Рекомендується вибирати конструкцію, глибина якої буде приблизно на 15 сантиметрів перевищувати розмір устаткування.

Якщо зовнішня висота шафи вказується в звичних міліметрах або сантиметрах, то висота корисного внутрішнього простору вимірюється в юнітах.

1U-це традиційна одиниця для вимірювання мінімальної висоти обладнання, що дорівнює 44,45 міліметра.

Вибір висоти для підлогових шаф також залежить від кількості і габаритів пристроїв, які в них встановлені. Шафа телекомунікаційна 19″ підлогова представлена у нас в найрізноманітніших варіантах по висоті-від 15U до 46U.

Незважаючи на простоту конструкції, серверні шафи призначені для великих навантажень, що обчислюються сотнями кілограм. Товщина сталі каркаса, напрямних і стінок визначає максимальне навантаження. Даний параметр завжди вказується в описі шаф.

Безпека шафи і зручність користування ним багато в чому залежить від типу дверей:

  • Металеві двері – це, в першу чергу, безпека.
  • У скляних дверей є велика перевага – можливість візуального контролю індикаторів статусу і загального стану обладнання, встановленого в підлогову шафу.
 

Зверніть увагу, яким чином здійснюється введення кабелів в 19″ підлогову шафу. Бажано, щоб відповідні отвори були зверху, з боків і внизу корпусу шафи. Це позбавить від можливих труднощів з прокладкою кабелів. Отвори можуть бути оснащені щітками, що запобігають потраплянню пилу і бруду всередину.

Зрозуміло, якщо ви вибираєте шафу підлогову, ціна також має чи мале значення. А вона, передбачувано, залежить від функціональності і можливостей шафи. Чим вище, ширше, міцніше і технологічніше конструкція, тим вона дорожче.

Де замовити підлогову серверну шафу?

Звертайтесь до нас – фахівці E-Server допоможуть вибрати найбільш підходящу модель підлогової телекомунікаційної шафи для вашої організації!

Ви можете забрати замовлення самостійно з магазину та точки видачі, оформити доставку. Сплатити покупку можна будь-яким зручним способом: готівкою, банківським переказом та карткою.

Підлогові телекомунікаційні шафи: часті запитання

✔️ Як підібрати серверну шафу?