Абонентські термінали (ONU)

Показано 1–48 з 50 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 50 результати
Кількість розеток RJ-45
Частота роботи Wi-Fi
Порти
Конектор
Підбір за ціною
Виробник

Абонентські термінали являють собою пристрої, які призначені для прийому та передачі трафіку. ONU оснащується одним портом, який використовується для підключення до пасивної мережі (PON). Також пристрій має кілька портів, що застосовуються для підключення абонентів. У комплекті з девайсом додається блок живлення.

ONU, що це: абревіатура розшифровується як Optical Network Unit.

Оптичний термінал застосовується для створення внутрішніх локальних мереж підприємства, підключення до інтернету за технологією PON. При цьому використовується мінімальна кількість активних вузлів і з’являється можливість управляти мережею за допомогою одного девайса. Це суттєво економить бюджет на кабельну продукцію й активні компоненти мережі.

Абонентські термінали ONU

ONU термінал стане в нагоді, коли потрібно забезпечити доступ до мережі цілим житловим комплексам, бізнес-центрам та котеджним селищам.

Існують пристрої з підтримкою режиму роутера. Вони дозволяють підключити до концентратора OLT кілька девайсів: телевізорів, маршрутизаторів, персональних комп’ютерів. Втім, найбільшого поширення набули однопортові моделі, призначені для підключення роутера користувача. У цьому випадку інтернет-трафік роздається в домашній мережі абонента.

Виробники випускають абонентські термінали з чотирма та більше портами, які функціонують в режимі світча. На один такий абонентський термінал ONU GEPON, PON або GPON (залежно від різновиду мережі, для якої він призначений) за допомогою витої пари можна підключити відразу декілька кінцевих клієнтських девайсів. Таким чином реалізується деревоподібна структура мережі PON: на одне волокно, яке заходить на поверх наприклад, можна підключити мінімум 4 квартири.