МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Дзвінки електричні

За популярністю
товарів

Дзвінки електричні - їхня роль на виробництві

Електричний дзвінок, що виробляє сигнальне звукове сповіщення, ефективний для виробничого повідомлення про ту чи іншу подію, включно з виникненням небезпеки. Цей пристрій здатний видавати безперервний звук підвищеної гучності, що добре поширюється. До того ж, такий звук буде добре виділятися на тлі шумів від інших джерел, тому якнайкраще підійде для застосування у виробничих цехах і промислових підприємствах.

Такий дзвінок гучного бою відіграє важливу роль і функції в громадських і промислових приміщеннях, а саме він може попереджати персонал про таке:

  • про виникнення надзвичайної ситуації (пожежі, витоки небезпечних речовин, аварії та інші лиха), допомагаючи у швидкій мобілізації працівників і забезпеченні своєчасної евакуації.
  • про початок і закінчення зміни, про перерву для працівників підприємства, що допомагає в дотриманні графіків роботи.
  • про несправності в обладнанні та аварії на виробництві загалом. Це дає змогу оперативно зреагувати на проблему, що виникла, і запобігти серйозним пошкодженням.
  • про перемикання машин, процесів або етапів процесу виробництва, як важливий елемент синхронізації робочих операцій.
  • про досягнення певних умов температури, показників тиску або рівня чого-небудь у виробничих системах.

З якими пристроями використання дзвінка буде ефективнішим?

Монтують такий пристрій на din-рейку безпосередньо всередину розподільного щитка. Багато електричних дзвінків можуть додатково комплектуватися датчиками руху та іншими пристроями, що розширюють їхні можливості. Так, це можуть бути такі системи управління:

  • доступом, з якою дзвінок надаватиме доступ на підставі часу або ж певних подій. Наприклад, для повідомлення про час початку/завершення робочої зміни та управління доступом до тих же робочих приміщень.
  • звуком і освітленням, світловою та акустичною сигналізацією для створення комплексного сповіщення.
  • будівлею та моніторингу: сучасний комплекс розумного будинку та будівлі дають змогу інтегрувати дзвінки електричні з технологіями управління HVAC, енергоспоживання та автоматизованими пристроями.
  • Система автоматизації, в яку може бути інтегрований дзвінок, зможе попереджати операторів про виникнення несправностей або аварійних ситуацій в обладнанні та технічних процесах у цілому.

Де купити електричні дзвінки гучного бою в Києві та Україні?

У Києві купити дзвінок для виробничих приміщень за вигідною ціною ви можете у нас в EServer. Тут представлені варіанти від українського виробника "АСКО-УКРЕМ" в моделях зі звуковим тиском від 65 до 95 Дб.

Ми пропонуємо безготівкову оплату, оплату карткою і при отриманні, а також доставку по країні, обраним вами перевізником. До здійснення замовлення, ви можете вивчити базову інформацію про кожен із запропонованих товарів індивідуально в кожній картці товару. Також сайт нашого інтернет-магазину дозволяє вам фільтрувати варіанти за вартістю.

Весь товар йде з сертифікатом і офіційною гарантією виробника.