МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Короб, лотки, гофра, інструмент

Сучасні системи прокладки кабелю дозволяють вирішити комплекс завдань, пов'язаних з монтажем кабельних систем. Різні типи пристосувань, що представлені в даному розділі, призначені для забезпечення безпеки і захисту кабелів від механічних пошкоджень, негативного впливу навколишнього середовища, надійної фіксації і підтримки витої пари, оптоволокна, силових і інших видів кабелів. Системи прокладки і монтажу кабелю на сьогоднішній день представлені наступними групами:

 

Кожна з представлених різновидів СПК має свої переваги і функціональні особливості. Залежно від умов, в яких проводиться кабельний монтаж, визначається і тип системи прокладки. Відповідно до вибору СПК вирішується і питання ціни прокладки кабелю, оскільки вартість різних систем може істотно відрізнятися, так само як і ресурси, необхідні для реалізації проекту.

Якщо необхідно провести лінію кабелю всередині житлових або офісних приміщень, найкраще купити кабельний канал. Даний тип СПК являє собою пластиковий виріб з П-подібним профілем. Канал за допомогою шурупів прикріплюється до підлоги або стіни відкритою частиною догори, всередині нього прокладається кабель, після чого його закривають спеціальною кришкою, яка щільно фіксується завдяки спеціальним виступам. Кабель, прокладка якого здійснюється за допомогою кабель-каналу, надійно захищений від пошкоджень механічного характеру. Крім того, кабельний канал забезпечує високий рівень пожежної безпеки. Важливою перевагою цього типу СПК є можливість вибрати дизайн виробу, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Купуючи кабель-канал, необхідно відразу купити розетки і вимикачі, а також інші електроустановочні компоненти. Однак доступні також і вироби, в які спочатку інтегровані ці елементи.

Кабельні лотки відрізняються від кабель-каналів, перш за все, тим, що вони виготовлені з металу – оцинкованої сталі. Вони також мають П-подібний профіль і кришку, яка прикриває прокладений всередині кабель. Монтаж кабельних лотків - це досить трудомістка процедура, проте в результаті цей тип СПК забезпечує підвищену безпеку кабельних ліній при прокладці настінного, стельового та інших видів монтажу. Прокладання кабельних лотків передбачає можливість використання декількох типів кабелів (вита пара, силові кабелі, оптичний кабель і т. д.) - при цьому можна розділити їх за допомогою спеціальних перегородок всередині лотка. Існують також типи кабельних лотків, що виконані у вигляді сіток зі сталі, покритої шаром цинку. Перевагою таких систем прокладки є простота адаптації траси в процесі монтажу.

Гофротруба – це різновид СПК, за допомогою якого здійснюється прокладка кабелю вита пара та інших, всередині будівель. Прокладка гофротруби забезпечує захист кабелів від механічних пошкоджень і від небажаних впливів навколишнього середовища. Однак на відкритому повітрі прямі сонячні промені можуть пошкодити таку трубу. Кріплення гофротруби являє собою спеціальну перфострічку або кліпси, зафіксовані на стінах.

Щоб прокладання витої пари на відкритому повітрі була максимально безпечною, використовується металорукав – свого роду аналог гофрованої труби, матеріалом для якого слугує не ПВХ, а сталеві стрічки. Металорукав об'єднує в собі такі властивості, як гнучкість і висока міцність. Він забезпечує безпеку кабелю перед механічними впливами і захищає його від негативного впливу прямих сонячних променів.

Купити системи прокладки кабелю можна в наших магазинах за адресами:

  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, (044) 334-56-71, (067) 324-83-53
  • м. Дніпро, пр. Пушкіна, 30, (056) 784-4-784, (063) 784-4-784