Підрозетники

Показано всі 30 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 30 результати
Тип обладнання
Ступінь захисту
Глибина, мм
Габарити
Розміри
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Підрозетник — додатковий аксесуар для класичних розеток і перемикачів. Він зроблений у вигляді короба, який містить всі стандартні елементи конструкції звичайної розетки. Встановлюється таке пристосування в поглиблення в стіні або накладним способом.

Підрозетники

Щоб вибрати оптимальний варіант, слід звертати увагу на його розміри, тип і особливості монтажу.

Як правило, моделі мають однакову глибину — 35 мм, ширину в 86 мм і висоту в 146 мм. Але зустрічаються варіанти з іншими розмірами.

Коробки установчі відрізняються кількістю розеток, які можна поставити в конструкцію. Так, існують одинарні, подвійні та потрійні моделі. У випадку з потрійними моделями підключення розеток реалізується послідовно — шлейфом. Вони зазвичай комбінуються з потрійними рамками та модулями розеток. Також є можливість скомбінувати кілька одинарних варіантів. Вибору користувачів представлені овальні, круглі та прямокутні моделі. Як правило, круглий варіант — стакан під розетку — є одинарним.

Щоб купити підрозетник, який точно підійде, потрібно звернути увагу на особливості монтажу. Річ у тому, що моделі діляться на види за типом підключення. Так, виробники випускають варіанти:

  • для глухих стін — монтуються в цеглу, бетон та інші стінові матеріали, які не є порожнистими;
  • для порожнистих стін — встановлюються в порожнисту цеглу, гіпсокартон та інші тонкостінні конструкції, оснащені перегородками;
  • для короба — зовнішні: для їх монтажу не потрібно поглиблення.

Існують стандартні та вогнетривкі підрозетники. Перші — коштують дешевше. Вони підійдуть для звичайних офісів і житлових приміщень. Другі використовуються для установки в місцях з високою температурою. Їх монтують в приміщеннях, де розташоване потужне обладнання, а також на виробництвах, що вимагають підвищеної пожежної безпеки.

Цікаво: раніше моделі робили з різних матеріалів. Це міг бути метал, дерево і пластик. Але тепер сучасними виробниками випускається тільки один варіант — коробка установча пластикова. Це стосується всіх перевірених компаній, що виготовляють подрозетники: Shcneider, EPNew та ін. Річ у тім, що метал проводить струм, дерево — легко спалахує, що не відповідає нормам безпеки. Пластик же, з якого роблять монтажні коробки для розеток, характеризується не тільки міцністю, але і більшою стійкістю до загоряння. До того ж він не проводить струм.