МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Підрозетники

За популярністю
товарів
Підрозетник без дна 1G
Підрозетник без дна 1G 256_256.jpg
Тимчасово немає
72 грн
Підрозетник без дна 2G
Підрозетник без дна 2G 256_256.jpg
Тимчасово немає
81 грн

Підрозетник — додатковий аксесуар для класичних розеток і перемикачів. Він зроблений у вигляді короба, який містить всі стандартні елементи конструкції звичайної розетки. Встановлюється таке пристосування в поглиблення в стіні або накладним способом.

Купити Підрозетники - фото
 

Щоб вибрати оптимальний варіант, слід звертати увагу на його розміри, тип і особливості монтажу.

Як правило, моделі мають однакову глибину — 35 мм, ширину в 86 мм і висоту в 146 мм. Але зустрічаються варіанти з іншими розмірами.

Коробки установчі відрізняються кількістю розеток, які можна поставити в конструкцію. Так, існують одинарні, подвійні та потрійні моделі. У випадку з потрійними моделями підключення розеток реалізується послідовно — шлейфом. Вони зазвичай комбінуються з потрійними рамками та модулями розеток.

Також є можливість скомбінувати кілька одинарних варіантів. Вибору користувачів представлені овальні, круглі та прямокутні моделі. Як правило, круглий варіант — стакан під розетку — є одинарним.

Щоб купити підрозетник, який точно підійде, потрібно звернути увагу на особливості монтажу. Річ у тому, що моделі діляться на види за типом підключення. Так, виробники випускають варіанти:

  • для глухих стін — монтуються в цеглу, бетон та інші стінові матеріали, які не є порожнистими;
  • для порожнистих стін — встановлюються в порожнисту цеглу, гіпсокартон та інші тонкостінні конструкції, оснащені перегородками;
  • для короба — зовнішні: для їх монтажу не потрібно поглиблення.
 

Існують стандартні та вогнетривкі підрозетники. Перші — коштують дешевше. Вони підійдуть для звичайних офісів і житлових приміщень. Другі використовуються для установки в місцях з високою температурою. Їх монтують в приміщеннях, де розташоване потужне обладнання, а також на виробництвах, що вимагають підвищеної пожежної безпеки.

Цікаво: раніше моделі робили з різних матеріалів. Це міг бути метал, дерево і пластик. Але тепер сучасними виробниками випускається тільки один варіант — коробка установча пластикова. Це стосується всіх перевірених компаній, що виготовляють подрозетники: Shcneider, EPNew та ін. Річ у тім, що метал проводить струм, дерево — легко спалахує, що не відповідає нормам безпеки. Пластик же, з якого роблять монтажні коробки для розеток, характеризується не тільки міцністю, але і більшою стійкістю до загоряння. До того ж він не проводить струм.