МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Обладнання для АСКОЕ

За популярністю
товарів
Колодка монтажна КП 125, NiK
Колодка монтажна КП 125, NiK 256_205.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни
Колодка монтажна КП 25, NiK
Колодка монтажна КП 25, NiK 256_205.jpg
Тимчасово немає
Менеджер зв’яжеться з Вами після уточнення ціни

Що таке АСКОЕ?

Абревіатура АСКОЕ є позначенням автоматизованих систем комерційного обліку електричної енергії. Вони, як вид комплексного програмно-апаратного забезпечення та обладнання, були створені з метою виконувати збір, обробку та аналіз даних про споживання електрики комерційними та промисловими об'єктами. Так, ця багаторівнева система обліку здійснює автоматизований збір показників з приладів і, поряд з цим, дає змогу оптимізувати енергоспоживання загалом і керувати енергопостачанням.

АСКОЕ системи активно застосовуються підприємствами та організаціями з метою ефективного ведення управління їхньою електроенергією, зменшення витрат і зниження втрат енергії. Також, оскільки весь облік електроенергії та її вартості ведеться автоматизовано, вона є важливим елементом у забезпеченні прозорості комерційного обліку електроенергії, що постачається, між ними як споживачами і між енергопостачальною компанією.

Для чого потрібно встановити АСКОЕ і в чому переваги використання?

Для державних об'єктів і тих, хто володіє приватною комерційною або житловою будівлею, а також іншими видами об'єктів, автоматизована система обліку електроенергії стане комплексним рішенням у веденні надійного обліку споживання електрики. Процес збору і трансляції показників ґрунтується на роботі РLС-технології за допомогою передачі радіосигналів або через покриття GРRS-мережі. Отримані дані в режимі реального часу надходять до моніторингового центру, тому системою забезпечується безперебійний контроль безпеки електричної мережі.

АСКОЕ купити варто з огляду на властиві їй важливі переваги, які роблять весь процес контролю за споживанням електричної енергії більш організованим, зручним і точним.

Серед переваг застосування такої системи не можна не відзначити такі:

  • Універсальність цього багаторівневого комплексу полягає в його здатності адаптуватися до різних типів об'єктів (житлових, виробничих, комерційних) і завдань, інтегруватися з різними видами обладнання та системами, ефективно керуючи і проводячи облік електроенергії.
  • Ергономічність і сучасність. Зважаючи на ведення автоматизованого контролю користування мережею живлення і завжди актуальні показники АСКОЕ, власникам житлових або виробничих приміщень дистанційно і в будь-який час доступне отримання всіх даних, що їх цікавлять. Дані доступні в індивідуальній панелі управління (кабінеті), доступ до якої надається організацією, що займається енергетикою, у вашому регіоні. Також зручність полягає в можливості проконтролювати актуальні витрати з електроенергії та виконати оплату без паперових платіжок.
  • Енергоефективність. Зважаючи на наявність функції зчитування декількох параметрів АСКОЕ дає змогу отримати доступ до детальної статистики електроспоживання, що дає змогу надалі її проаналізувати і знайти шляхи економії споживаних ресурсів.
  • Безпека. Здійснення пристроєм цілодобового моніторингу базових параметрів мережі електропостачання в будівлі або окремому приміщенні дає змогу співробітникам компанії електроенергетики, які ведуть контроль за системою, вчасно реагувати на сигнали, що надходять, і, тим самим, запобігти потенційній аварійній ситуації.
  • Довгий термін служби. Купівля АСКОЕ буде разовою інвестицією, оскільки цей комплекс розрахований на тривалу експлуатацію зі збереженням усіх базових функцій і характеристик.

Чи буде АСКОЕ використовуватися повсюдно?

Повсюдне застосування такого комплексу стало лише питанням часу, оскільки на сьогоднішній день більш ніж у половині житлових будинків і виробничих підприємств столиці, та й деяких інших великих міст, вже було встановлено обладнання АСКОЕ. Поступово воно або аналогічний йому вид обладнання встановлюють і на менш сучасні об'єкти різного цільового призначення.

Починаючи з 2020 року контроль споживання електроенергії та її облік таким автоматизованим способом активно впроваджується в усі житлові та нежитлові об'єкти Києва. Аналогічна тенденція розвиватиметься і в регіонах усієї країни.

Де купити обладнання АСКОЕ в Києві?

Купити обладнання для автоматичного обліку електроенергії, як і інші види та елементи електротехнічного устаткування, у столиці та з доставкою по всій країні можна у ЕServer.

Наш інтернет-магазин співпрацює з брендовими виробниками, тому в якості компонентів обладнання ви можете бути впевнені.