Патч-корди

Показано 1–48 з 111 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 111 результати
Довжина, м
Екранування
Категорія
Оболонка кабелю
Конектор
Матеріал
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Патч-корд – це найбільш практичний і відповідно найбільш популярний кабель в сучасній ІТ сфері. Його застосовують для створення мережевого підключення в структурній кабельній системі.

інтернет кабели патч корди

Призначення та переваги патч-корду

Патч-корд призначений для забезпечення підключення всередині приміщення. Для застосування в локальних кабельних системах використовується коннектор типу RJ 45. Патчкорд RJ 45 вважається стандартним, як для здійснення підключення окремого обладнання, так і для забезпечення мережевого підключення.

На відміну від звичайного магістрального кабелю, патч корд має мідні багатожильні провідники, що йдуть паралельно, це підвищує його гнучкість і стійкість до вигинів та різного роду механічних маніпуляцій. Патч корд литий має ряд технічних переваг. Монолітно вбудований коннектор забезпечує надійне підключення. На відміну від саморобно встановленого коннектора rj 45 на кабель, він не розхитується з часом, а товста захисна оболонка, що покриває коннектор захищає мідні жили від вигинів і переломів.

Патч корд RJ-45 є найбільш поширеним і універсальним типом мережевого кабелю. Загальний стандарт конектора RJ 45 дозволяє застосовувати його в найрізноманітніших підключеннях, будь це офісна оргтехніка, мережевий роутер, комунікаційна панель або системний блок комп’ютера. Через настільки велику ефективність і універсальність патч корд RJ 45 є найбільш оптимальним варіантом для забезпечення кабельного підключення на короткі дистанції. Стандартна довжина патч-корду може коливатися від 0,5 м, до 3 м і більше, в залежності від специфіки СКС.

Технічні характеристики

Мережеві патчкорди мають кілька категорій, в залежності від своїх структурних особливостей і технічних характеристик. У більшості мереж застосовується патч корд категорії 5е, який відповідає основним стандартам СКС. Більш досконалим варіантом є патч корд 6 категорії, який застосовується в основному в складних структурних кабельних системах серверних і телекомунікаційних установок. Патч корд 5e застосовується в мережах зі стандартом передачі даних 100 Мбіт/с, кабель 6 категорії забезпечує мережеве підключення з передачею даних на швидкості до 10 Гбіт/с, і, є в більшій мірі, промисловим зразком. Крім цього, він має більший рівень захисту від електромагнітного впливу і практично не піддається перешкодам. Існують кабелі і більш високої категорії, вони відрізняються більшою здатністю передачі даних і деякими структурними особливостями.

У нас на сайті ви знайдете два типи патч-кордів:

  • Патч-корди UTP
  • Патч-корди FTP

Патч корди часто застосовуються спільно з магістральним кабелем. При цьому, виходячи з основних вимог стандартів СКС, довжина патч-корду до довжини магістрального кабелю повинна бути відносно 1/9. При цьому загальна довжина підключень в мережі підсумовується. В залежності від навантаження і особливостей мережевої інфраструктури, може використовуватися utp патч корд (не екранований), ftp (екранований), або найбільш ефективний варіант – патч корд stp, який має крім захисного екрану, металеве обплетення. Останній варіант є найбільш оптимальним для застосування в розгалужених кабельних системах з високою концентрацією мережевого та електричного обладнання.

Перед тим, як купити патчкорд, Ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями. Взявши до уваги всі основні Ваші вимоги, наш консультант підбере для Вас найбільш оптимальний варіант. У нас Ви можете знайти патч-корди, які будуть максимально відповідати вимогам Вашої СКС, і, відповідно, забезпечать безперебійну роботу всієї системи.

Придбати кольорові патч корди для будь-яких типів підключень, від офісного обладнання до складних розгалужених телекомунікаційних і серверних СКС. На всі позиції категорії патчкорд ціна, що вказана на сайті є актуальною. Патч корд купити Ви можете замовивши прямо у нас на сайті, після чого наш менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом.

Не дивлячись на те, що ми надаємо великий вибір, як вітчизняних, так і імпортних зразків, на патч корд ціна у нас є набагато нижчою, ніж у конкурентів. Крім того, кожен кабель має гарантію якості та працездатності від виробника. Можете самі в цьому переконатися!

Патч-корди – часті запитання

? Як вибрати якісний патч корд?

Про це Ви можете дізнатися з нашої статті про вибір патч корду.

? Потрібно виготовити патч-корд самостійно?

Всі необхідні інструменти тут.

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.