З'єднувачі на стик

Показано всі 22 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 22 результати
Габарити
Колір
Підбір за ціною
Виробник

При прокладці короб-каналів для кабельних систем нерідко інженери та монтажники стикаються з необхідністю з’єднання двох частин кабель-каналів воєдино для безперервного монтажу проводів в приміщенні. І для того, щоб місце з’єднання не було схильне до розриву або деформації, а також для того, щоб закладені всередині кабелі не могли бути пошкоджені в місцях стикування, використовується спеціальна фурнітура для коробів, яка носить назву накладка на стик або інакше – з’єднувач до коробу.

З'єднувачі на стик

Які функції виконує з’єднувач на стик

Основне призначення накладки на стик кабель-каналу – це, звичайно ж, стикування країв двох відрізків короба з однаковими параметрами. Додатково вона захищає краї стикуючих профілів від попадання пилу, вологи і забруднень. Відповідно, ще одна функція накладки на стик короба – це забезпечення безпеки проводів всередині кабель-каналів, які зістиковано між собою.

Варіанти з’єднувачів на стик для коробів

Існують відмінності між з’єднувачами на стики для коробів. За типом профілів вони діляться на:

  • Призначеними для ПВХ-коробів. Такі варіанти також виготовляються з полівінілхлориду;
  • З’єднувачі для металорукава і короба – такі види мають особливу форму, що дозволяє з’єднати профіль з металевим рукавом;
  • З’єднувачі для кабель-каналів з металу.

Якщо ж розглядати по форм-фактору, то розділяють з’єднувачі для:

  • Монтажу плоских ділянок короба – коли він кріпиться до стіни, і, відповідно, потрібно з’єднувач на стик боковий, який має L-подібну форму;
  • Монтажу підлогових коробів – тоді має сенс замовити накладку П-подібної форми.

Останні також поділяються на два підвиди – внутрішні з’єднувачі, які монтуються для фіксації країв двох коробів всередині конструкції, а також зовнішні накладки-кришки, які кріпляться поверх місця стикування кабель-каналів.

Універсальних з’єднувачів на стик, на жаль, не існує. Вибирати їх необхідно, виходячи з параметрів профілів, які вам необхідно зістикувати. Враховуються такі габарити, як висота і ширина. Так, в нашому інтернет-магазині представлені накладки та з’єднувачі на стик для міні-коробів з розмірами 25 х 16 мм, так і великі габаритні з’єднувачі на стик 100х60 і 100х100 мм. В нашому асортименті ви точно підберете комплектуючі для прокладки кабелів під будь короб-канал.

І, звичайно, при покупці грає роль ціна накладки на стик, особливо, якщо належить прокладати великий масив кабелів, наприклад, для мережевого обладнання цілого будинку або споруди. У цьому випадку, як і при штучній покупці, вам точно варто замовити з’єднувачі для коробів в EServer. Доступні ціни та висока якість комплектуючих – це наші відмінні якості.

Купити з’єднувач на стик можна в наших магазинах