МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Розетки на ДІН рейку

За популярністю
товарів
На жаль, ми не знайшли жодного товару за вашим запитом.

Для чого потрібні розетки на дин рейку?

Розетки на дін рейку, вони ж щитові розетки є однією з головних складових електропроводки, а саме її ключовими вузловими компонентами, оскільки саме за допомогою них і здійснюється підключення електроустаткування.

Розміщується щитова розетка і всередині приміщень, і на вуличні розподільні щитки на стовпах. Також встановити її можна на ввідно-розподільні пристрої (ВРП), що знаходяться в під'їздах, підвалах, гаражах.

Застосування розетки на din-рейку найактуальніше в таких випадках:

 • під час проведення робіт з ремонту та монтажу;
 • у процесі технічного обслуговування приладів, які були розміщені в електричний щит;
 • у забезпеченні приміщень електропостачанням, зокрема тих, де триває процес проведення ремонту, але етап розведення, яке потрібне для під'єднання електроінструментів, ще не завершено;
 • за необхідності надання електроживлення пристроям поблизу (наприклад для живлення модему);
 • у під'єднанні портативного світильника, який необхідний, наприклад, для огляду розподільного щитка або окремих ділянок приміщення.

Що таке DIN-рейка?

DIN-рейка є стандартизованим типом монтажної рейки, який використовується у сферах електротехніки та електроніки. Її широко застосовують у монтажі електронних пристроїв, електропанелей, перемикачів автоматичного ввімкнення, інших обладнань, що входять до електричної розподільної системи і розеток, зокрема.

У стандарті своєму DIN-рейка виготовляється з металу, а її форма має вигляд прямокутної смуги зі стандартизованими отворами на ній і відрізками під установку компонентів. Її розміри, особливості та типи кріплень під те чи інше електрообладнання визначені стандартом "DІN ЕN 60715".

Сфер застосування цієї монтажної рейки - досить багато, і все це сфери, що вимагають структурованого підходу до електромонтажу. Але найчастіше її можна зустріти всередині електрощитів і боксів, оскільки вона дає змогу організовано розмістити туди електричне та електронне обладнання, а також істотно спрощує процес їх обслуговування. Так, процес зміни модульних пристроїв вимагає простого ослаблення кріплень дроту і їх від'єднання. Знімається ж обладнання з рейки простим зрушенням клямки вниз.

Як встановити розетку на din-рейку?

Процедура розміщення розетки на din-рейку відрізняється з огляду на те, яка конкретна модель розетки, але найчастіше це нескладний процес. У виконанні її встановлення допоможе дотримання загальних кроків:

 • Підготовка необхідних інструментів і матеріалів, зокрема, викруток, кабелів, самих розеток, DIN-рейок, кріплень рейок, і, можливо, інших компонентів, яких потребуватиме конкретно ваше встановлення.
 • Вимкніть електроживлення: до початку робіт зі встановлення переконайтеся, що вимкнене живлення розетки та/або пристроїв, які до неї під'єднуватимуться.
 • Визначтеся з місцем розміщення щитової розетки на самій рейці. Це місце має задовольняти вимоги безпеки і бути доступним для під'єднання кабелів.
 • Закріпіть рейку на вибране місце за допомогою спеціальних кріплень, які були призначені саме для неї (зазвичай вони поставляються разом з рейкою в комплекті).
 • Підготуйте кабель за вашими потребами. Оголіть його дроти і за необхідності встановіть з'єднувачі.
 • Підключіть кінці кабелю до відповідних контактів у розетці та переконайтеся в надійності закріплення дротів.
 • Встановіть розетку на рейку та зафіксуйте її. Зазвичай розетка на дин рейку фіксується за допомогою затискачів або кріпильних елементів, інтегрованих у неї. Після виконання монтажу переконайтеся, що виріб надійно закріплений і нерухомий.
 • Підключіть розетку до мережі електроживлення і перевірте правильність під'єднання дротів і чи немає видимих пошкоджень.
 • Перевірте справність роботи, увімкнувши живлення і під'єднавши до розетки будь-який пристрій або інструмент.
 • Закрийте розетку кришкою, якщо така передбачена, і переконайтеся, що вона надійно зафіксована.

Як бачите, виконання монтажу щитової розетки, загалом, не таке складне, але все ж вимагає мінімальних навичок і розуміння процесу. Якщо ви ними не володієте, варто звернутися до фахівця в цій сфері.

Як вибрати відповідну щитову розетку?

Спочатку вибирають модульні розетки під розміщення на дин-рейку на підставі типу електромережі. Так вони можуть бути такими:

 • під номінальний струм у 16 Ампер;
 • під номінальний струм у 10 Ампер;
 • однофазними (на 220 Вольт);
 • під підключення силових вилок типу Schutzkontakt/Schuko (під вилки з двома контактами для під'єднання фази і нуля, а також третім контактом у вигляді заземлювального контакту).

Також ринок пропонує розетки з і без заземлювального контакту, а також такий модернізований варіант, як розетка на дин рейку, оснащена передньою кришкою, що закривається, для захисту та індикатором (у деяких моделей).

Вибирати виріб варто і виходячи з репутації його виробника, оскільки так ви зможете забезпечити собі безпечну експлуатацію. Обумовлено це тим, що ми говоримо про один з головних вузлових компонентів електромережі, який надалі буде часто використовуваним елементом і, відповідно, вимагає чіткої справності в роботі, а значить, і повинен бути від надійної і перевіреної марки.

Гарантовано високою якістю і порівняно низькою вартістю володіє продукція таких брендів-виробників, які нині популярні на ринку України:

 • АВВ - високоякісний шведський виробник, який використовує у виготовленні корпусу унікальний АВS-пластик, що не підтримує горіння;
 • IЕК - китайська марка з товарами за доступною вартістю, але з дійсно високим рівнем якості. Гарантійний термін - до 7 років;
 • Е.Nехt - польський виробник бюджетних варіантів розеток зі стандартною комплектацією;
 • Наgеr - німецький бренд із високою якістю виробів. Дає 2-річну гарантію, підходить під вилки Schutzkontakt/Schuko.

Переважно вартість на той чи інший вид щитової розетки формується на розсуд виробника, з урахуванням низки технічних показників і присутності у виробу додаткових опцій.

Де купити надійні щитові розетки на din рейку?

У EServer у великому виборі представлена розетка на дін рейку купити яку можна з сертифікатом від провідних виробників. Тут виріб представлено в кутовому, настінному і станковому варіанті, з контактом заземлення і без нього, а також із захисною кришкою і без її наявності.

Якщо вам потрібна якісна розетка на дин рейку, купити її з гарантією і за конкурентною ціною в Україні ви можете саме в інтернет-магазині EServer. Також магазин зручний для виконання швидкого фільтрованого пошуку потрібного електротовару та ознайомлення з його базовими характеристиками для спрощеного вибору між тими чи іншими позиціями. Доставка в регіони країни здійснюється за допомогою обраної вами служби. Також є можливість самовивозу замовлення.