Патч-корди SingleMode

Показано 1–24 з 206 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 24 від 206 результати
Довжина, м
Тип коннектора
Тип патч-корда
Спосіб прокладки
Тип полірування
Виробник
Підбір за ціною

Патч кордом є особливий комутаційний кабель, призначений для підключення активного мережевого обладнання. Існує кілька типів цього провідника, на цій сторінці каталогу товарів ви можете підібрати оптичний патч корд одномодовий підходить під ваші запити. Також він позначається як патч корд SM, тобто SingleMode.

Такий патч корд виготовляється із застосуванням одномодового оптичного волокна, всередині якого світловедуча серцевина що має досить невеликий діаметр – до 10 мікрон. В силу маленької товщини, таке волокно здатне пропускати лише один промінь або мод.

Зовнішня ізолююча оболонка одномодового оптичного кабелю досягає 125 мкм. Маркування на ній вказує тип патчкорда, а також співвідношення товщини серцевини до зовнішньої ізоляції.

Варіації патчкордів в залежності від комбінації конекторів

Зовні одномодовий патчкорд не надто відрізняється від інших типів – це також невеликий відрізок оптичного кабелю. Однак розрізняють варіації патчкордів в залежності від типів конекторів, якими він закінчуватися:

  • патч корд SM SC SC
  • патч корд оптичний SC UPC SM
  • патч корд оптичний одномодовий LC LC
  • патч корд оптичний одномодовий FC FC
  • оптичний патч корд SC SC SM

Кожна з варіацій позначає свою комбінацію конекторів. Наявність SM вказує на те, що патчкорд є одномодовим. Коннектор LC може пропонуватися в двох варіаціях-SM або MM.
В залежності від необхідної довжини можна підібрати патч корд SC LC 1м SM, або ж оптичний патч корд одномодовий 2м. Особливим попитом користується патч корд UPC SM, ціна на який може відрізнятися, так як цей кабель характеризується округленою формою наконечника.

Купити оптичний патч корд SM можна в каталозі товарів компанії ESerwer. У нас можна легко й швидко підібрати SC патч корд оптичний одномодовий – найбільш затребуваний відрізок кабелю, з корпусом з пластика і спеціальними засувками. Досить підключити такий патчкорд до роз’ємів, щоб почати роботу.

OS1 і OS 2 патчкорди

Також існують різні типи кабелю, виходячи з особливостей його конструкції – патч корд OS1 і патч корд OS2. У типі OS1 конструкція провідника передбачає буферне покриття, в той час як OS2 має дизайн вільно накладеної трубки. За рахунок цього другий варіант чудово підходить для використання зовні будівель, всередині комунікаційних каналів або в траншеях. Також патчкорди з внутрішнім волокном OS1 демонструють більш високі показники втрати на 1 км довжини, ніж аналогічні кабелі із зовнішнім волокном OS2. Найвище число загасання для OS1 складе 1,0 дБ/км, для OS2 – 0,4 дБ/км

Купити патч-корди Singlemode можна в наших магазинах за адресами:
м. Київ, вул. Сім’ї Хохлових 11/2, корпус Н, (044) 331-07-53, (067) 324-83-53
м. Одеса, вул. Желябова, 4а, (048) 701-07-53