Патч корд OFPC-SC / APC-SC / APC-1

Код товару: 41288

39грн. б/г: 39грн. з ПДВ

Є в наявності

Купити в один клік

Артикул: DP-OFPC-SC/APC-SC/APC-1 Категорія: Виробник: Cor-X

Доставка

  • Самовивіз - безкоштовно
    (Київ, Дніпро, Одеса)
  • По Києву - 45грн.
  • По Україні - оплата послуг перевізника

Оплата

  • Готівкова оплата
  • Безготівкова оплата з ПДВ
  • Картою будь-якого банку
  • Післяплата на Новій Пошті

Гарантія

  • Офіційна - 12 міс.
  • Обмін/повернення - 14 днів

Опис

Патч-корд оптичний SC / APC – SC / APC Simplex 1м. (Singlemode), Оптичний патч-корд (оптичний шнур) 9/125 має пропускну здатність до 10 Gbps (GigaBit Per Second – гігабіт на секунду). Зовнішня оболонка оптичного патч-корду виготовлена з PVC матеріалу + Переваги та Області використання як в першому рядку.

Характеристики

Медиаконвертеры
Тип конектора

SC-SC

Коннекторы и колпачки
Тип конектора

SC-SC

Модули
Тип конектора

SC-SC

Розетки
Тип конектора

SC-SC

Обжимки
Тип конектора

SC-SC

Оптический кабель
Тип волокна

Singlemode

Оптические патч корды
Довжина, м

1

Тип конектора

SC-SC

Тип патч-корда

Simplex

Тип волокна

Singlemode

Тип полірування

APC-APC

Спосіб прокладки

Внутрішній

Оптические патч-паннели
Тип конектора

SC-SC

Пигтейлы
Довжина, м

1

Тип конектора

SC-SC

Тип полірування

APC-APC

Оптические адаптеры
Тип конектора

SC-SC

Тип полірування

APC-APC

Тип волокна

Singlemode

Набор атрибутов для патч-панелей
Тип конектора

SC-SC

Набор атрибутов для патч-кордов
Довжина, м

1

Тестери
Тип конектора

SC-SC

КВМ Удлинители
Довжина, м

1

Аттенюаторы
Тип волокна

Singlemode

SFP-модули
Тип конектора

SC-SC

Адаптеры
Тип полірування

APC-APC

Тип конектора

SC-SC

Тип волокна

Singlemode

Арматура Бандажная лента
Довжина, м

1

Поділіться з нами вашими думками!

Поділіться з нами вашими думками...

Що кажуть інші

У цього товару поки немає відгуків.

×

Увійти

Реєстрація

Продовжити як гість

Don't have an account? Sign Up