МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Зарядні пристрої

За популярністю
товарів

Як правильно вибрати зарядку для смартфона і планшета?

Щоб правильно вибрати зарядний пристрій для телефону і для планшетного комп'ютера, необхідно бути обізнаним у їхніх різновидах і властивих їм особливостях. 

Ось кілька порад щодо правильного підбору зарядки (ЗП) для цих двох видів гаджетів:

  1. Купити зарядку варто з модельного ряду перевіреного бренду, оскільки саме це буде гарантом надійності пристрою. Провідні марки дорожать своєю репутацією і випускають сертифіковані вироби, яким властива довговічність, справність і безпека під час роботи.
  2. Врахуйте сумісність обраної зарядки по відношенню до вашого портативного пристрою. Наприклад, власникам iPhone потрібно переконатися, що обраною зарядкою підтримується відповідна їм технологія "Lightning". Також правильний вибір зарядного пристрою має враховувати відповідну потужність для девайса, з яким його використовуватимуть. Так, смартфонам достатньо зарядок 10-12 Вт потужності, а планшетам - 12-18 Вт.
  3. Краще розглядати зарядні пристрої для телефонів і планшетів, оснащені одразу декількома роз'ємами на блоці, оскільки так вам буде доступне одночасне заряджання декількох гаджетів.
  4. Рекомендуємо по можливості купувати зарядний пристрій для телефону або планшета, віддаючи перевагу моделям з технологією "Quick Charge" або ж "Power Delivery", оскільки вони покликані зберігати акумулятор гаджета і забезпечувати йому швидшу зарядку.
  5. Не зайвим буде придбання зарядки, що має захисні функції. Останні спрямовані на забезпечення захисту пристрою від перегрівання, перенапруги та виникнення короткого замикання. До того ж це сприяє запобіганню пошкодженню вашого смартфона чи планшета та забезпеченню безпечного заряджання.

Види зарядних пристроїв

За своїм призначенням зарядні пристрої для телефонів і планшетних ПК виробники поділяють на кілька основних різновидів. Про кожен із них - далі:

  • Мережевий зарядний пристрій йде в комплекті з обома девайсами. Він є стандартним і звичним електромережевим різновидом. Існує він у двох типах - імпульсному і трансформаторному. Перший вид нестійкий до перепадів у напрузі, а другий навпаки виготовлений таким чином, що здатний виробляти запасний струм і захищати пристрій. 
  • Док-станція оснащується декількома роз'ємами під підключення електронних портативних девайсів. Також за допомогою неї можна виконувати швидке підключення до кабелів електроживлення, передачу даних і медіапотоку. Таке зарядне для телефону здатне заряджати і одночасно синхронізувати дані мобільних пристроїв, в тому числі і планшета. Часто воно оснащене конекторами, сумісними з девайсами певних моделей: наприклад, роз'ємом Lightning під айфони або USB-C під сучасні "андроїдні" пристрої. Док-станція, як зарядка для телефону і планшета, вимагає підключення до розетки і використання дроту для передачі електроенергії.
  • Автомобільний зарядний пристрій для телефону призначений для перетворення напруги в машині на необхідну для зарядки мобільного пристрою. Відповідно такий екземпляр можна використовувати тільки в машинах, що все ж дуже зручно для мільйонів користувачів і має активний попит. Підключаються такі зарядки для телефонів за допомогою спеціального гнізда прикурювача в панелі автомобіля. Вибір такого зарядного вимагає визначення його виробника і якості збірки, оскільки іноді вона не дуже хороша і, відповідно, ненадійна.
  • Адаптер за своєю суттю - універсальний зарядний пристрій для телефону. На сьогодні він представлений в найбільшому асортименті і може використовуватися як зарядка для смартфонів і планшетів різноманітних моделей і від різних виробників. У процесі вибору увагу варто приділяти розміщеному на ньому пропрієтарному роз'єму. Деякими виробниками він розробляється конкретно під їхню лінійку продукції. Такий роз'єм дає змогу під'єднувати смартфони та планшети від інших брендів, що вельми зручно.
  • Бездротовий зарядний пристрій для телефону є інноваційним різновидом, представленим у вигляді платформи. Він зручний тим, що функціонує за принципом електромагнітної індукції і безконтактний із зарядним гніздом пристрою, а також здатний одночасно підживлювати пару девайсів. Так, розмістивши телефон або планшет на бездротову зарядку у вигляді диска або у формі підставки, останнє передаватиме їм енергію через бездротові сигнали. 

Купити зарядний пристрій для телефону в Києві та Україні

Купити зарядні пристрої всіх вищевказаних різновидів можна з асортименту онлайн-магазину мережевих електротоварів і обладнання - EServer. Тут сертифіковані зарядні пристрої для телефонів і планшетних ПК представлені від провідних марок-виробників, включно з Samsung, Canyon, Grand-X і Xiaomi. Ми пропонуємо моделі з мережевим і USB живленням або від автомобільного прикурювача. Також тут ви знайдете зарядний пристрій для телефону з кількістю роз'ємів від 1-го до 5-ти, а також його варіанти, наділені різними технологіями швидкого заряджання.