МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Флешки 32 Gb

За популярністю
товарів
Скинути всіОб'єм пам'яті:32 Gb товарів

Для яких завдань підійде флешка на 32 Gb

Такий пристрій зберігання інформації як флешка USB на 32 Гб є раціональним і зручним придбанням для користувача, який хоче придбати переносний і невеликий пристрій, здатний надати досить великий простір під зберігання різних важливих файлів і завжди мати їх у вільному доступі.

Застосовувати флешку такого обсягу ви зможете для різних сценаріїв, залежно від ваших потреб. Ось низка її потенційних застосувань:

  • Зберігання та обмін файловими даними у вигляді всіляких матеріалів: текстових, графічних, мультимедійних. Ви можете зберігати на флеш-пристрій необхідні документи, фото, картинки, відео та музику, а також переносити їх з неї на інший USB пристрій - планшет, лептоп, настільний ПК.
  • Виконання резервного копіювання даних і їх відтворення. Застосовуючи флешки на 32 Gb користувачі можуть створювати резервні копії важливих для себе файлів зі свого особистого або робочого комп'ютера та інших пристроїв. Так, можна ефективно захистити дані від їх втрати в разі проблем з основним сховищем. Крім того, за необхідності, власник USB-накопичувача може відтворити мультимедійний контент з неї на інших пристроях: телевізорах, аудіосистемах і медіаплеєрах.
  • Трансфер портативних інструментів, програм і додатків. На флешці можуть бути встановлені переносні версії антивірусів, браузерів, утиліт, що відновлюють дані, а також інших програмних засобів, які допоможуть отримати до них доступ з будь-якої комп'ютерної системи.
  • Створення завантажувального диска з відновлення системи ПК. USB флешка 32 Gb допускається до використання як засіб встановлення операційної системи або інструментів відновлення на ПК - завантажувального диска. Таке рішення дає змогу відновлювати працездатність персонального комп'ютера в разі виникнення збою.

Найкращі виробники флешок на 32 Gb

Список п'ятірки безумовних лідерів серед споживачів сформували такі компанії, що випускають флешки USB на 32 Гб і більше:

  1. SanDisk - один із затребуваних виробників пристроїв зі сфери цифрового зберігання даних на сучасному всесвітньому ринку. Він виробляє флеш-накопичувачі в широкому асортименті і зарекомендував себе їхньою безумовною надійністю у використанні, їхньою високою якістю і впровадженням інноваційних технологій, тому вкрай популярний серед українських споживачів, зокрема.
  2. Samsung, як світовий лідер у сфері виробництва електроніки, також надає велике розмаїття USB флешок. При цьому його асортимент включає різні обсяги пам'яті, зокрема флешки на 32 гігабайти. Продукція марки відрізняється високою якістю, довговічністю і продуктивністю.
  3. Kingston - один з найбільших виробників USB-накопичувачів по всьому світу, чиє ім'я знає практично кожен, а про якість його флешок чуло не менше користувачів. Виробляючи дійсно надійні та продуктивні пристрої портативного зберігання файлових даних, Kingston при цьому реалізує їх клієнтам за хорошим співвідношенням вартості.
  4. Transcend, що спеціалізується на розробці цифрових USB-накопичувачів, також відомий своїм широким асортиментом моделей флешок. Продукції Transcend також характерна надійна, довговічна і високопродуктивна експлуатація, що робить її популярною серед мільйонів користувачів.
  5. Silicon Power - не менш відомий і популярний виробник флешок для цифрового зберігання даних, ніж усі попередні. У нього можна придбати USB накопичувач на 32 Gb з різних актуальних створених ним серій. При цьому асортимент його продукції відрізняється характеристиками і дизайном.

Купити флешку на 32 Gb в Києві та Україні

Онлайн покупку флешки на 32 гігабайти зручно і швидко можна здійснити в українському інтернет-магазині EServer. Ми зробили це можливим, за допомогою розміщення ергономічного фільтра на пошуковій сторінці сайту, який має багато рівнів вибору за технічними характеристиками того чи іншого товару.

У своєму каталозі ми пропонуємо моделі різноманітні за своїм розміром, дизайном, кольором, інтерфейсом і властивим їм сучасним інноваціям. Так, в EServer ви зможете купити флешки на 32 Gb не тільки класичного типу, а й високошвидкісні, суперкомпактні, з підвищеним захистом корпусу, а також моделі з висувним USB-роз'ємом і з опцією захисту інформації. Крім того, ви знайдете у нас флеш-накопичувачі і з оригінальним оформленням і від безлічі компаній, зокрема від брендів-лідерів.

Зазначимо, що всі пропоновані нами моделі сертифіковані самими виробниками, тому надійно і довго вам прослужать.