Кабель MultiMode

Показано всі 15 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 15 результати
Тип волокна
Тип кабелю
Кількість волокон
Оболонка кабелю
Підбір за ціною
Виробник

Багатомодовий оптоволоконний кабель використовується для передачі сигналу на невеликих відстанях — до кілометра. Моделі відрізняються низькими показниками загасання, забезпечують високу пропускну здатність і добре захищають сигнал від перешкод.

многомодовое оптоволокно

Особливості кабелів ММ

Багатомодові волоконно-оптичні кабелі можуть мати різну кількість волокон: від 2 до 24 шт. Виробники випускають моделі, які відрізняються способом монтажу:

  • Внутрішні — для прокладки в приміщенні. Такі кабелі мають щільні буфери, що захищають волокно, а також діелектричні компоненти, через які не проходить електричний струм. Поліпропіленова оболонка таких шнурів, як правило, є вогнетривкою.
  • Зовнішні — призначені для зовнішньої прокладки в каналізації, вентиляційних шахтах і спеціальних тунелях. Таке багатомодове оптоволокно оснащено посиленим захистом від зовнішніх впливів: вологи, ультрафіолету, механічних навантажень.

Також існує універсальне багатомодове волокно. Такий кабель підходить для прокладки як зовні, так і всередині приміщення.

Добре, якщо волокна зовнішніх і універсальних моделей — ламіновані, оскільки це забезпечує поліпшену захист від механічних пошкоджень: гризуни навряд чи зіпсують такий шнур.

Крім способу монтажу, моделі розрізняють за типом конструкції. Так, є варіанти з сухою — безгелевою — конструкцією. Вони дозволяють з’єднати волокна більш точно і за більш короткий термін.