Оптичні патч-панелі 2U

Показано всі 5 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 5 результати
Висота, U
Кількість портів
Комплектація
Тип адаптера
К-ть адаптерів боксу
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Оптична патч панель 2U призначена для комутації оптоволоконних провідників в рамках структурованої кабельної системи. Основною особливістю даного пристрою є її висота в 2 юніта. Візуально ви легко помітите, що роз’єми на цій панелі розташовані у два ряди, а тому займають більше місця по висоті на стійці або в серверній шафі.

оптичні патч панелі висотою 2U

Для чого потрібна патч-панель 19 2U

Будь телекомунікаційний бокс містить у собі активні мережеві пристрої, які необхідно підключити до загальної мережі, а також один до одного. Якщо з’єднувати це обладнання безпосередньо, тобто перекидаючи між кожною парою окремий шнур, навіть зовсім невелика їх кількість дуже швидко призведе до хаосу. По-перше, розібратися, де який провідник, стане практично неможливо. А по-друге, при такій схемі підключення буде вкрай проблематично проводити оперативні перепідключення (або ж перекомутації) між пристроями. Саме ці завдання і виконує патч панель 2U 48 портів або більше. Вона є пасивним мережевим пристроєм, зовні виглядає як сталевий каркас, куди вбудовані роз’єми. У разі, якщо ми працюємо зі звичайною крученою парою, патч-панель забезпечується роз’ємами RJ-45, якщо ж мережа оптоволоконна – на панелі встановлені оптичні порти.

Лицьова панель пристрою якраз і служить засобом управління – на ній обслуговуючий персонал може легко виконувати перепідключення пристроїв шляхом приєднання і від’єднання відповідних патч-кордів. Для зручності нерідко всі патч-корди просто маркуються, щоб було зрозуміло, який за що відповідає. На звороті патч панелі всі провідники надійно фіксуються, забезпечуючи контакт.

Якими бувають патч панелі 2U

Найбільш поширеною і популярною для сьогоднішніх мереж вважається патч-панель 19 2U 48 портів. Це пристрій зі стандартною висотою в два юніта і шириною 19 дюймів, містить 48 роз’ємів для підключення активного мережевого обладнання.
Патч панель 2U може мати і більш ніж 48 портів, проте якщо їх менше, то як правило роз’єми встановлюються в один ряд і висота такої панелі не перевищує 1 юніт.

Також слід звертати увагу на маркування панелі відповідно до категорій провідників. Приміром, патч панель cat 6 2U використовується для кабелю 6-ї категорії. Таким чином, підбирати дане пасивне обладнання слід відповідально, з урахуванням потреб вашої мережі. Звертайте увагу на типи роз’ємів, якими забезпечена патч панель – 19 RJ45 2U 48 портів вказує на показники висоти та ширини, кількість роз’ємів, а також їх тип – RJ45. Це означає, що з даною панеллю ви зможете підключати активні мережеві пристрої за допомогою кабелю вита пара з коннекторами RJ45.

Купити оптичні патч-панелі 2U можна в наших магазинах за адресами:

  • м. Київ, вул. Дегтярівська, 31, (044) 334-56-71, (067) 324-83-53
  • м Одеса, вул. Желябова, 4а, (048) 701-07-53
  • м Дніпро, пр Пушкіна 30, (056) 784-4-784, (067) 120-55-81