Стяжки

Показано всі 21 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 21 результати
Тип обладнання
Розміри
В упаковці
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Сучасні кабельні системи часто являють собою величезні масиви різних кабелів. При неналежній якості монтажу та обслуговування вони мають властивість перетворюватися в хаотичні нагромадження шнурів різного кольору і довжини. А перед адміністраторами такої мережі незабаром може виникнути непроста проблема їх упорядкування. Для уникнення такої ситуації необхідно ще на ранніх етапах монтажу використовувати такі витратні матеріали, як стяжки нейлонові.

Кабельна стяжка нейлонова є основним інструментом для об’єднання кабельних ліній в джгути. Така нехитра операція відчутно полегшує обслуговування системи, дозволяючи групувати кабелі за різними ознаками. Крім того, доступна можливість використовувати стяжки для кріплення кабелю, джгута або провідника до спеціально передбачених кронштейнів і інших типів кріплень.

Стяжки для кабелю мають безліч переваг, серед яких їх низька вартість, простота і широкий спектр можливостей застосування. Матеріалом для виготовлення стяжок служить нейлон 6.6 – інженерний термопластик, відомий своїми універсальними властивостями, в числі яких висока міцність, гнучкість, пластичність, а також стійкість до високих температур. Згідно класифікації відомої компанії Underwriters Laboratories нейлоновим стяжкам присуджено стандарт за ступенем горючості UL94-V2. Це означає, що при пожежі і під час горіння такі стяжки будуть самостійно загасати, на відміну від звичайних пластикових виробів. Вогнестійкість і пожежна безпека відносяться до числа найважливіших характеристик всіх витратних матеріалів, задіяних в монтажі кабельних мереж. Тому низька ступінь горючості є важливою перевагою нейлонових стяжок.

Нейлонова стяжка що не відкривається, заслужено є найпопулярнішим видом стяжок, в тому числі і для монтажу кабелів. Застосовуватися вони можуть переважно в приміщеннях. Однак якісний нейлон дозволяє зберігати бездоганну функціональність стяжок в діапазоні температур-30С – + 50С. Усередині приміщень особливо затребуваними є самозатухаючі властивості нейлону 6.6. Звичайна нейлонова стяжка 100 мм завдовжки, так само як і довші стяжки, з об’єктивних причин стала найпоширенішим способом організації кабелів в джгути, облаштування кабелів в телекомунікаційних шафах і так далі.

Практично на всі стяжки нейлонові ціна досить невелика. Пов’язано це з тим, що вони являють собою одноразові пристосування. Тобто, затягнуту одного разу стяжку вже не вийде використовувати повторно. Точніше, це можливо, але навряд чи зусилля будуть коштувати того.

В даному розділі представлені стяжки кабелю, ціна яких практично не відрізняється від інших наборів, але у них є одна додаткова функція. Поряд з можливістю впорядкування груп кабелів і монтажу їх на призначених для цього кріпленнях, вони дозволяють також дати короткий опис групам зафіксованих з їх допомогою кабелів. Безпосередньо на замковому будівництві такої стяжки знаходиться тонка пластикова пластина, на якій можна зробити короткий запис маркером або ще простіше і зручніше наклеїти самоклейкий лейбл із заздалегідь написаної або надрукованим написом для спрощення подальшої ідентифікації окремих кабельних джгутів.

Тут ви можете купити стяжки нейлонові різної довжини, ширини, діаметра обхвату і межі міцності. Наприклад, 100-міліметрові стяжки призначені для скріплення невеликих джгутів і інших конструкцій діаметром до 4 сантиметрів. А стяжки нейлонові 300 мм довжиною підійдуть не тільки для кабельних систем, але для кріплення рекламних банерів та інших областей застосування. В даному розділі ви також знайдете стяжки нейлонові чорні, містять добавку, яка забезпечує захист від ультрафіолету і дозволяє використовувати їх за межами приміщень.

Вас також можуть зацікавити стяжки-липучки, які, на відміну від стяжок нейлонових, можна використовувати багаторазово. Міцність кріплення у випадку з липучками трохи поступається замковим пристроям нейлонових стяжок, проте вони виявляться дуже зручним варіантом, якщо в пучок кабелів постійно необхідно додавати нові сегменти кабелів або видаляти непотрібні.