МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Кабельні стяжки

За популярністю
товарів

Сучасні кабельні системи найчастіше представляють собою величезні масиви різних шнурів. Щоб всі дроти не плутались не вийшло, їх необхідно упорядкувати. В іншому випадку від нагромадження величезної кількості шнурів врятуватися буде нелегко. Щоб вирішити це завдання, потрібно купить пластикові хомути (кабельні стяжки).

 
 

Призначення хомутів

Виконані з пластика хомути необхідно купити для об'єднання кабельних ліній в джгути. Подібна операція виконується просто, при цьому приносить користь. Так, за допомогою пластикового хомута можна істотно полегшити обслуговування системи, оскільки він дає можливість згрупувати дроти за певними ознаками. До того ж хомут з пластика слід купити і для того, щоб прикріпити провідник, джгут або окремий шнур до спеціально кронштейна або другого виду монтажного кріплення. Він дозволяє упорядкувати дроти в телекомунікаційних шафах, рекових стійках, комутаційних панелях.

Особливості стяжок

Хомути пластикові мають масу переваг. Невисока вартість, зручність використання і досить широкий спектр можливостей застосування — лише мала частина переваг цих простих аксесуарів.

Хомут виготовляється з міцного матеріалу — нейлону 6,6. Він являє собою інженерний термостійкий пластик, який має досить привабливі характеристики. Його слід купить через:

  • високу міцність;
  • хорошу гнучкість і пластичність;
  • стійкість до високих температур.
 

Крім того, у такого пластика, а значить і в хомутів, які з нього виготовлені, — високі показники самозагасання.

Відома компанія Underwriters Laboratories присудила стяжкам кабельним нейлоновим стандарт ступеня горючості UL94-V2. В її класифікації це означає, що якщо такий хомут загориться, він згасне сам менше, ніж за півхвилини.

Саме з цієї причини багато хто вибирає купить хомут з термостійких матеріалу, ніж виріб, виконаний із звичайного пластика. Крім того, пожежна безпека і вогнестійкість — це, мабуть, одні з найбільш значущих характеристик всіх витратних матеріалів, які тільки можуть бути задіяні в установці кабельних мереж. Ось чому купить пластиковий хомут, який славиться низьким ступенем горючості — не примха, а необхідність.

Види

Тут можна купити стяжки для кабелю різних видів. Одним з найбільш популярних варіантів по праву є пластиковий хомут, що не відчиняється. Його можна купити для монтажу проводів. Він найчастіше використовується всередині приміщення. Втім, термостійкий пластик дозволяє хомутам виконувати свої функції Не тільки при високих — до +50 градусів — температурах, а й при низьких. Пластиковий хомут здатний зберігати функціональність і в мороз: до -30 градусів.

Монтажні хомути можна купити недорого, оскільки вони є одноразовими аксесуарами. Справа в тому, що затягнутий міцно хомут практично неможливо повернути в початкової положення: це вимагає багато часу і сил. З цієї причини, якщо кабелі потрібно звільнити від хомута, то його не "розв'язують», а розрізають. Потім виникає необхідність купить ще один набір пластикових хомутів.

Також виробники пропонують купить стяжки нейлонові, які є більш функціональним варіантом і забезпечують більшу зручність в плані упорядкування кабельних систем. Такі пластикові хомути слід купить, щоб не тільки згрупувати кабелі і встановити їх на призначений для таких цілей кріплення, але і коротко описати кожну групу зафіксованих з їх допомогою шнурів.

Так, на замковому пристрої таких хомутів розташована тоненька пластинка, виконана з пластика. Вона призначена для того, щоб маркувати джгути. Зробити напис можна за допомогою маркера. Також можна приклеїти на пластикову пластину лейбл зі заздалегідь надрукованому або написаному на ньому маркуванням. Купити подібні пластикові хомути — стяжки для кріплення кабелю — означає істотно спростити подальшу ідентифікацію окремих проводів або кабельних джгутів.

Вибору надаються монтажні пластикові хомути, які відрізняються шириною і довжиною, діаметром обхвату і міцністю.

Наприклад, сто міліметрові пластикові хомути слід купить, щоб скріпити невелику кількість кабелів: діаметр джгута не повинен перевищувати чотирьох сантиметрів.

Пристосування, що мають довжину в триста міліметрів, стануть в нагоді не тільки для упорядкування великих кабельних систем (діаметр джгута може становити 12 сантиметрів). Такий хомут пластиковий можна купити і для кріплення рекламних банерів.

Як правило, хомути мають нейтральний білий або ж прозорий колір. Але є і пластикові вироби чорного кольору. У їх складі містяться спеціальні добавки, які захищають від негативного впливу ультрафіолету. Такий хомут можна купити для використання поза приміщенням: прямі сонячні промені не руйнують його структуру.

Крім пластикових аксесуарів компанії пропонують купить стяжки-липучки. На відміну від виконаних з пластика хомутів, вони можуть вживатися багаторазово. Міцність фіксації в цьому випадку трохи нижче, ніж у замкових виробів з нейлону. Однак моделі-липучки знадобляться, якщо пучок проводів потрібно постійно поповнювати новими шнурами або ж прибирати непотрібні.