МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Комп'ютери для роботи та навчання

За популярністю
товарів
Скинути всіТип ПК:Для роботи та навчання товарів

Якісні комп'ютери для роботи та навчання

Сучасний світ диктує необхідність у застосуванні комп'ютерів не тільки в повсякденному житті, а й у процесі навчання і виконання робочих завдань, зокрема. Зважаючи на це, комп'ютери для навчання і роботи особливо затребувані серед користувачів різних поколінь і стали 

Правильний підбір ПК відіграє ключову роль за необхідності забезпечення ефективного і комфортного користувацького досвіду. Оскільки ринок України сьогодні може запропонувати потужні лептопи й ультрабуки, спеціалізовані стаціонарні ПК та інноваційні гібридні пристрої, можна придбати навіть недорогий ПК, який буде якісним і надійним у роботі.

Якісний ПК не тільки прискорить виконання поставлених завдань, а й забезпечить вимоги до ефективного користування базовими програмами, призначеними для навчальної та трудової діяльності. 

Як вибрати комп'ютер для навчання або роботи?

Підбір тієї чи іншої моделі ПК залежить від цільового призначення її подальшого використання і вікової категорії користувача. Зазвичай щоб справлятися з офісними завданнями, інтернет-серфінгом, опрацюванням текстових файлів, навчальними програмами, персональний комп'ютер не повинен бути дуже потужним.

З метою допомогти вам визначитися з можливими варіантами пристроїв цього сегмента, далі розглянемо рекомендації щодо вибору комп'ютера для людей різних категорій.

Комплектуючі: материнська плата, процесор, відеокарта

Оскільки обсяг робіт початкових класів не вимагає від дитини носіння комп'ютера в школу, купівля ноутбука для учня такого віку не актуальна. До того ж по закінченню чотирирічного навчання пристрій уже буде застарілим. Тож, підбираючи комп'ютер для школяра, достатньо зупинити вибір на бюджетному стаціонарному варіанті з чотирьохядерним процесором, 8 гігабайтною оперативною пам'яттю, вбудованою відеокартою та твердотільним жорстким диском (SSD) на 120-240 гігабайт.

Комп'ютери для навчання підлітків мають бути вже більш просунутих моделей, здатних справлятися з відповідними вимогливими програмами і служити їм навіть для ігор. Так, гарним варіантом буде купівля ПК або ноутбука з чотирьохядерним процесором, 16 гігабайтною оперативною пам'яттю, виділеною відеокартою об'ємом щонайменше 4 гігабайти, твердотільним жорстким диском на 500 ГБ та, якщо йдеться про ноутбук, із блоком живлення на 500 Ватт.

Коли ж потрібно вибрати комп'ютер для роботи, який повинен справлятися з основними завданнями у вигляді роботи з додатками від Microsoft Office, бухгалтерськими програмами, поштою, підготовкою друкованого матеріалу, касовим обслуговуванням та іншим функціоналом, офісний ПК / лептоп має володіти такими характеристиками: мати сучасний 2-х або 4-х ядерний центральний процесор частотою 2.5-3.5 ГГц, об'єм оперативної пам'яті в 8 Гб, інтегровану в процесор відеокарту на 1-2 Гб і оснащуватися жорстким диском розміром 500 Гб. 

Також, підбираючи комп'ютер для роботи або комп'ютери для навчання, крім основних, не зайвим буде наявність і таких додаткових комплектуючих:  

  • USB-портів та інших інтерфейсів у кількості, достатній для підключення периферійних девайсів;
  • високоякісного монітора зі зручною діагоналлю і хорошою роздільною здатністю;
  • якщо у вас у планах придбання простого моноблока, то перевагою буде наявність веб-камери і мікрофона, чи то вбудованих, чи то портативних, оскільки вони можуть стати в нагоді під час організації онлайн-уроків навчальним закладом або відеоконференцій офісом.

Купити якісний і недорогий комп'ютер для роботи та навчання

У EServer ви можете з легкістю знайти і купити комп'ютер для роботи або для навчальних цілей, який буде відповідати всім вашим заявленим вимогам. Ми пропонуємо безліч моделей, вибір яких охоплює різних виробників, типи та наявні технічні параметри. Асортимент інтернет-магазину дасть вам змогу відшукати навіть недорогий ПК з гідним набором комплектуючих і суто за бажаним ціновим сегментом.

Вирішивши купити комп'ютер для роботи в EServer, ви можете бути впевнені в його якості, оскільки, співпрацюючи безпосередньо з виробниками, ми отримуємо тільки сертифікований товар. 

Усі актуальні способи доставки та варіанти оплати вказані безпосередньо на сайті EServer.