МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Зовнішні мережеві шафи

За популярністю
товарів

Шафа для зовнішньої установки – це монтажний пристрій, призначений для розміщення телекомунікаційного та електричного обладнання за межами закритих приміщень, на відкритих віддалених майданчиках, на вулицях, у дворах – тобто, місцях, контроль яких з тих чи інших причин затруднений. Основні функції зовнішніх шаф – це забезпечення безпеки пристроїв, що знаходяться всередині, а також створення всіх необхідних умов для їх ефективної роботи.

 
Купити Зовнішні мережеві шафи - фото
 

Особливості зовнішніх шаф

Матеріали, з яких виготовляється шафа зовнішня, мають спеціальне захисне покриття, що оберігає його від негативного впливу корозії та інших агресивних середовищ. У зв’язку з тим, що контакти телекомунікаційних пристроїв з водою вкрай небезпечні, так само як з пилом і брудом, принципово важливо не допустити їх потрапляння всередину шафи. Це досягається за рахунок ізоляції всіх можливих місць проникнення, щілин і отворів за допомогою спеціальних матеріалів. Ступінь внутрішнього захисту у вуличних шафах, як правило, перевищує IP44.

Чим відрізняються зовнішні серверні шафи від внутрішніх?

Шафа зовнішнього виконання має ряд відмінностей від телекомунікаційних шаф інших типів:

  • Для забезпечення герметичності використовуються тільки суцільнозварні корпуси. Сам метал, з якого виготовляється шафа, має достатню товщину, щоб забезпечувати надійний захист від вандалів і зловмисників.
  • Всі елементи кріплень, монтажу і запірні механізми розташовуються з внутрішньої сторони корпусу, щоб доступ зловмисників до них був повністю відрізаний.
  • Особливо високі вимоги пред’являються до дверей, якими оснащується шафа зовнішня телекомунікаційна. В залежності від розмірів шафи, двері повинні кріпитися на 2-3 петлі, що розташовані з внутрішньої сторони конструкції. Двері не повинні мати виступаючих елементів, а в ідеалі – її краї загинаються всередину, щоб не було можливості її підчепити.
  • Не менш важливі замки, за допомогою яких закривається двері. Їх головні завдання-забезпечити щільне закриття дверей без щілин і запобігти злому. У деяких моделях встановлюється кілька замків, між якими розподіляються окремі функції.
 

Однак у вітчизняних кліматичних умовах захист від пилу, бруду, вологи – це ще не гарантія довговічності і працездатності пристроїв, встановлених у вуличну шафу. Спекотне літо і морозна зима, сильні перепади температур і різкі зміни погодних умов навіть протягом однієї пори року – все це потребує забезпечення стабільних кліматичних умов всередині шафи. Для охолодження в жарку погоду встановлюються вентилятори, для підтримки тепла в холодну пору – системи обігріву.

Технічні характеристики

Антивандальні вуличні шафи представлені в різних варіантах та конфігураціях, тому необхідно розуміти, що означають характеристики в технічному описі.

Одна з основних характеристик всіх телекомунікаційних шаф, в тому числі і зовнішніх, – це їх конструктив. В даному випадку мається на увазі внутрішня ширина корисного простору – відстань між напрямними, на яких кріпиться обладнання. У переважній більшості випадків це стандартна величина – 19 дюймів або приблизно 48,3 сантиметра. Єдиний стандарт дозволяє без труднощів встановлювати практично будь-який вид мережевих пристроїв.

Висота внутрішнього корисного простору вимірюється в юнітах, умовних одиницях, якими традиційно вимірюється висота мережевих пристроїв. У перекладі на звичні одиниці – юніт дорівнює 44,45 міліметра.

Залежно від кількості та розмірів обладнання, яке буде розміщуватися в корпусі, вирішується, якої висоти в юнітах повинна бути шафа для зовнішнього встановлення.

Не менш важлива характеристика – це глибина шафи. Як і у випадку з описаними вище параметрами, глибина безпосередньо залежить від габаритів пристроїв, що розміщуються в ній. Оптимальний варіант – це розмір обладнання, до якого додаються декілька сантиметрів, що необхідні для прокладки кабелів.

В інтернет-магазині EServer ви можете отримати професійну консультацію і купити вуличну шафу для захисту і збереження вашого мережевого обладнання.