МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Блоки живлення ASUS

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:ASUS товарів
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G)
Блок живлення ASUS 1200W (TUF-GAMING-1200G) 256_256.jpg
Тимчасово немає
12394 грн

Купити блоки живлення ASUS у Києві та Україні

Блоки живлення ASUS славляться своїми високими стандартами якості, надійністю та інноваційними технологіями, які спрямовані на поліпшення ефективності, енергоощадність, а також забезпечення стабільного і надійного живлення компонентів ПК. Якщо ви хочете купити блок живлення ASUS через онлайн-магазин, у цьому вам допоможе сайт EServer, де продаються безліч різновидів комп'ютерного обладнання та компонентів.

Інтернет-магазином EServer реалізуються тільки сертифіковані вироби від оригінальних брендів. Також до покупки, що поставляється, додається документ про офіційну гарантію.

Тут до покупки доступні блоки живлення для ПК ASUS різних сучасних стандартів. Серед цих БЖ від Асус ви знайдете моделі модульного типу, для персонального комп'ютера і для майнінгу. Вони доступні в потужності від 450 Вт до 1600 Вт. Також моделі можуть мати від 1 до 11 роз'ємів додаткового живлення відеокарт і від 5 до 12 SATA-роз'ємів.

За потреби ми можемо проконсультувати вас щодо того, який блок живлення ASUS доцільніше придбати для використання з вашою системою.