МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

SSD накопичувачі Kingston

За популярністю
товарів
Скинути всіВиробник:Kingston товарів

Чому SSD диск Kingston найкращий вибір?

Існує кілька вагомих причин, що підкріплюють настільки частий вибір користувачів на користь SSD Kingston: 

  • По-перше, компанія пропонує високопродуктивні твердотільні накопичувачі та ССД, які здатні копіювати дані у великих обсягах, та ще й на високих швидкостях. Крім того, час доступу до всіх збережених даних порівняно невеликий, а завантаження операційної системи і прикладних програм - швидке.
  • По-друге, володіючи високими технічними характеристиками, ці диски мають оптимальне співвідношення за ціною на них і доступними показниками. 
  • По-третє, компанія Кінгстон отримала визнання як надійний виробник різноманітних сховищ даних з високою стабільністю роботи. Заслужила вона це не дарма, оскільки піддає свою продукцію, SSD-диски зокрема, проходженню суворих тестувань.
  • По-четверте, сфери застосування Kingston SSD істотно розширені, оскільки бренд надає споживачам і вбудовані, і зовнішні модифікації цих пристроїв. 
  • По-п'яте, SSD диски Kingston запропоновані брендом у такому широкому й різноманітному асортименті, що задовольнять різні потреби своїх користувачів, чи то звичайні користувачі, чи то геймери, чи то корпоративні клієнти.

Наостанок не можна не відзначити переваги гарантії та підтримки, які надає Кінгстон. Так, офіційний гарантійний термін, залежно від моделі ССД і ринку, може досягати аж до 60 місяців. 

Параметри і технічні можливості SSD накопичувачів Kingston

Спектр характеристик і технічних можливостей Kingston SSD накопичувачів може значно різнитися, все залежить від конкретно обраної моделі. Проте у ССД дисків цієї марки можна зустріти такі модифікації параметрів:

  • Інтерфейс підключення: SSD диски Kingston можуть оснащуватися різним інтерфейсом - SATA III і PCIe 3.0 або 4.0.
  • Ємність: За об'ємом їхня пам'ять варіюється від декількох сотень гігабайт (240-960 ГБ) до більш ємних декількох терабайт (1-4 ТБ).
  • Швидкість зчитування і швидкість запису можуть також різнитися. Наприклад, деякими моделями, оснащеними технологією NVMe, може бути забезпечена швидкість у кілька гігабайт за одну секунду (максимально 7.13 ГБ/с). 
  • Технології та функціонал: Накопичувачами Kingston SSD підтримуються різні технології з підвищення їхньої функціональності, надійності та безпеки, наприклад, TRIM, NCQ, RAID, S. M. A. R. T., апаратне шифрування даних та інші.

Купити SSD диск Kingston у Києві та Україні

Внутрішні і зовнішні накопичувачі Kingston SSD з набором різних параметрів доступні до придбання на сторінці онлайн-магазину EServer. Каталог сайту пропонує їхні варіанти, наділені пам'яттю від 256 ГБ до 4 ТБ, а також у чотирьох найпопулярніших форматах - M.2, U.2, Portable і 2.5". Купити SSD Kingston тут можна і з різними актуальними типами інтерфейсів.

Також, скориставшись багаторівневим фільтром параметрів, який надає EServer, кожен покупець може самостійно вибрати бажані швидкості зчитування і запису інформації та всі інші параметри пристрою. 

Оплатити обраний Kingston SSD можна за реквізитами, безготівковим розрахунком з/без ПДВ, а також при отриманні. Ми надаємо і різні способи отримання товару: самовивозом з Києва і Дніпра, за допомогою поштової служби НП, а також безкоштовно доставляємо замовлення по Києву.