Зовнішні точки доступу

Показано всі 37 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 37 результати
Частота роботи Wi-Fi
Макс. швидкість Wi-Fi
Кількість портів RJ45
Додатково
Підбір за ціною
Виробник

Зовнішня точка доступу wifi являє собою пристрій, який призначений для розміщення поза приміщенням.

Головні особливості зовнішніх точок доступу

Зовнішня точка доступу wifi

Характерною рисою всіх подібних моделей є дуже міцні корпусу, які значно міцніше корпусів внутрішніх пристроїв. Втім, дивуватися тут нема чому: вуличні точки доступу мають оснащуватися дуже міцними корпусами, так як вони повинні бути захищені від:

 • опадів,
 • вібрацій,
 • механічних пошкоджень,
 • ультрафіолету,
 • пилу.

Крім цього, зовнішні точки доступу wifi характеризуються високим рівнем потужності та великою площею покриття, що дозволяє їм роздавати інтернет на досить великі дистанції. Також вони здатні працювати з вимогливим програмним забезпеченням. З цієї причини такий варіант відмінно підходить для готельних та ресторанних комплексів, концертних майданчиків і стадіонів.

В силу особливостей умов експлуатації, пристрої оснащуються:

 • антивандальними корпусами, які надійно захищають апаратну начинку від зовнішніх впливів;
 • захистом від вітру, зливи та снігопаду;
 • можливістю одночасної роботи з великою кількістю клієнтських девайсів і збереженням при цьому стабільно високої якості сигналу;
 • всеспрямованими антенами — для розширення зони покриття;
 • захистом від перешкод.

Слід зазначити, що в основному вулична точка доступу встановлюється на спеціальну щоглу. Це підсилює захист від зовнішніх впливів.

Основні параметри

Щоб вибрати відповідну модель, слід враховувати максимальну швидкість передачі даних через бездротову мережу. В основному цей показник визначається стандартом вай-фай, який підтримує зовнішня точка доступу.

Стандарт Максимальна швидкість
802.11.n 600 Мбіт/с
802.11.ac 6 Гбіт/с
802.11.ax 9 Гбіт/с

Зверніть увагу! Зазначені показники швидкості — це значення при ідеальних умовах: відсутності електромагнітного випромінювання та фізичних бар’єрів. На ділі ж уникнути радіочастотних і фізичних перешкод не вийде, так що максимальна швидкість буде трохи нижчою від заявленої.

Точка доступу зовнішня може підтримувати частотний діапазон в 2,4 ГГц і/або 5 ГГц. Це важливий критерій для вибору. Відзначимо, що діапазон в 2,4 ГГц характеризується сумісністю з більшістю клієнтських пристроїв, а також стійкістю до фізичних перешкод. Однак в цьому діапазоні якість сигналу часто знижується через високу завантаженість каналів і чутливість до радіочастотних перешкод. З 5 ГГц все навпаки: це більш вільний діапазон, а значить якість сигналу не втрачається. Однак сумісний він далеко не з кожним клієнтським девайсом. Також сигнал на 5 ГГц характеризується стійкістю до електромагнітного випромінювання, а ось з фізичними перешкодами справляється гірше.

Ще 5 моментів, які треба враховувати при виборі:

 1. Потужність передавача та коефіцієнт посилення антен — чим більше показники, тим краще.
 2. Стандарт шифрування даних — найбільш безпечними вважаються пристрої, які підтримують WPA2.
 3. Підтримка PoE — технологія дає можливість реалізувати одночасне живлення та передачу даних через один витий кабель. Це позбавляє від зайвих дротів, дає більше свободи у виборі місця розміщення точки доступу.
 4. Наявність вбудованого принт-сервера — так кожен користувач локальної мережі отримує можливість підключатися до сервера.
 5. Функція FTP-сервера — зручно для зберігання інформації.