Зовнішні точки доступу

Показано всі 22 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 22 результати
Частота роботи Wi-Fi
Швидкість Wi-Fi
Підтримка PoE
Кількість портів
Підбір за ціною
Виробник

Вуличні точки доступу — це вай-фай обладнання, призначене для розміщення поза приміщенням. Такі моделі оснащені більш міцними корпусами, ніж внутрішні девайси, оскільки корпус повинен забезпечувати надійний захист від опадів, вібрацій, механічних пошкоджень і пилу, а також ультрафіолету.

Крім особливостей корпусу, моделі для вуличного розміщення, мають і інші відмінності від внутрішніх точок доступу. Однією з найголовніших відмінностей є площа покриття. Так, зовнішні девайси — більш потужні, що дає їм можливість роздавати інтернет на великі відстані.

WiFi точка доступу для вулиці оснащується:

  • антивандальним корпусом, який добре захищає апаратну начинку від механічних пошкоджень;
  • захистом від поривів вітру, снігопаду та зливи;
  • можливістю роботи з великою кількістю клієнтських пристроїв одночасно, при цьому якість сигналу повинна зберігатися на стабільно високому рівні,
  • посиленим захистом від перешкод;
  • антенами, спрямованими в різні боки для збільшення зони покриття.

Моделі підтримують різні стандарти бездротового зв’язку, включаючи сучасні 802.11n/ac, можуть працювати в діапазоні 2,4 або 5 гігагерців. Також зустрічаються дводіапазонні пристрої.

Деякі девайси підтримують PoE. Це стане в нагоді для живлення пристроїв, наприклад, IP-відеокамер, витою парі.

Зовнішня точка доступу WiFi встановлюється на спеціальну зовнішню щоглу, що забезпечує їй додатковий захист від впливу зовнішнього середовища.

Моделі вміють працювати з вимогливими програмами, тому підходять для монтажу в освітніх установах, готельно-ресторанних комплексах і відкритих просторах з великою площею: концертних майданчиках, стадіонах.