Сервери стійкові Rack

Показано всі 39 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 39 результати
Тип сервера
Количество U
Обсяг ОЗП
Процесор
Висота, U
Підбір за ціною
Виробник

Надтонкий сервер – це ідеальне рішення для великих організацій, що володіють масштабними локальними мережами і ставлять у пріоритет високу продуктивність, економію простору для обладнання, а також можливість масштабування. Необхідність в стійковий сервер може також виникнути перед компанією, якій зовсім недавно було достатньо одного-двох підлогових серверів Tower. Успішний розвиток невеликого підприємства може стати причиною для розширення потужностей локальної мережі і заміни серверів “вежа” на більш гнучкі сервери стійкові Rack.

Зовні RACK сервер являє собою металевий плоский широкий короб. Товщина його, а точніше – висота (оскільки сервер встановлюється горизонтально) дорівнює одному або двом юнітам. Юніти позначаються буквою U і є одиницею вимірювання висоти телекомунікаційного обладнання, рівній 44,45 мм Таким чином, висота стійкового сервера становить приблизно 4,5-9 сантиметрів. У порівнянні з товщиною вертикальних підлогових серверів це, звичайно, небагато, але навіть тонкий сервер 1U може бути надзвичайно міцним і важким – наприклад, сервер HP 1U DL360p Gen8 E5-2650v2, вага якого становить понад 17 кілограм.

На відміну від серверів Tower, габарити рекових серверів по висоті і ширині строго фіксовані. Як вже було зазначено, висота може становити 1 або 2 юніта, а ширина корпусів завжди дорівнює 19 дюймам. Це стандарт для основної маси телекомунікаційного обладнання, яке призначене для монтажу в стійки або шафи. Перед тим, як 2u або 1U сервер купити, необхідно упевнитися, що він поміститься в шафі або стійці. Для цього потрібно порівняти глибину сервера і стійки/шафи, і на підставі результатів купувати дану модель або іншу. Rack сервер фіксується в монтажних пристроях на вертикальні напрямні, які також називаються реками (звідси і назва – рековий сервер). Для цього на корпусі сервера передбачені спеціальні кріпильні “вушка”.

Також важливо враховувати, що такі тонкі корпуси серверів, як сервери Intel 1U, призводять до необхідності використовувати відповідне нестандартне обладнання. Наприклад, блок живлення, яким оснащується сервер Dell 1U, мають тонке виконання, як і вентилятори, які охолоджують обладнання всередині корпусів серверів.

Вже було відзначено, як важливо перевірити збіг габаритів стійки і корпусу, перш ніж сервер 1U купити. Але також вкрай важливо враховувати і робочі характеристики пристрою. Загальна схема оцінки потужності сервера мало відрізняється від персонального комп’ютера: важливо врахувати частоту материнської плати, потужність процесорів і їх кількість, обсяг ОЗУ, загальний обсяг і характеристики жорстких дисків. Однак і переборщувати з потенціалом комплектуючих теж не варто – перш за все, з причин фінансових. Спеціаліст, який здійснює підбір серверного обладнання, повинен вибирати не самі продуктивні компоненти, а такі варіанти, які будуть видавати необхідну потужність, і в той же дозволять уникнути переплати за зайві ресурси. На стійкові сервери ціна завжди досить солідна, тому платити за непотрібну потужність теж не всякий захоче.

Крім продуктивності і економічної складової, слід врахувати, що сервер 1U спочатку повиннен додаватися з ціною монтажного обладнання, якщо його ще немає. Купуючи сервер в стійку 1U або 2U, відразу необхідно продумати покупку стійки, а також про місце для її розміщення – аж до виділення окремого приміщення для цих цілей.

Стійковий сервер Rack 2U і 1U має ряд переваг перед іншими видами серверів. Основне їх призначення – це економія простору. Рековий сервер 19 1U ніколи не розміщується в стійці один. На невеликій площі, яку займає стійка може поміститися багато іншого обладнання, в тому числі інші сервери. Система, побудована на стоєчних серверах, надзвичайно гнучка і зручна для індивідуального налаштування. При виході з ладу одного сервера в стійці або необхідності зміни конфігурації обладнання пристрою легко взаємозамінні, сервер 19 2U може за лічені хвилини зайняти місце двох одноюнітових корпусів.

Якщо вас цікавить можливість придбати стійковий сервер недорого, то інтернет-магазин EServer із задоволенням надасть вам таку можливість. Тут для вас представлені стійкові сервери Dell і Cisco, а також є можливість вибрати надтонкий сервер HP або Fujitsu. На сторінках сайту описані характеристики кожної моделі, але якщо у вас залишаються питання щодо обладнання та купівлі серверів, консультанти магазину нададуть всю необхідну інформацію як в телефонному режимі, так і по електронній пошті.