Сервери Rack (стійкові)

Показано всі 38 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 38 результати
Тип сервера
Количество U
Обсяг ОЗП
Процесор
Висота, U
Підбір за ціною
Виробник

Стійковий сервер являє собою конфігурацію, націлену на високу продуктивність і цілодобову безперебійну роботу.

Якими особливостями характеризуються сервери стійкові Rack?

Rack сервери

Стійковий сервер — це компактна система, корпус якої оснащений спеціальними «вушками». Вони потрібні для фіксації в серверній шафі або ж стійці. Також варто відзначити, що рековий сервер завжди має однакову монтажну ширину — 19 дюймів.

RACK сервер, як ми вже говорили вище, являє собою систему в компактному корпусі. При цьому більшість серверів такого типу оснащується великою кількістю компонентів, які до того ж можна додавати. Все це забезпечує серверові потенційно високий рівень продуктивності.

Варто зазначити, що через компактність сервер вимагає хорошого активного охолодження. Воно повинно бути особливо потужним, якщо сервер буде розміщуватися в телекомунікаційній шафі. Втім, це не означає, що сервер в стійку не потребує активного охолодження: просто воно може бути не настільки потужним через відкриту конструкцію.

Як вибрати рековий сервер?

Хороший стійковий сервер повинен бути оснащений потужними компонентами, які витримують високі навантаження. Адже така система працює 24/7. Крім того, сервер повинен підтримувати будь-які драйвера всіх спеціальних операційних систем. Також важлива масштабованість сервера: необхідно купити такий варіант, який дає велику свободу для апгрейда.

Щоб купити стійковий сервер, треба визначитися з комплектуючими. Так, важливо звертати увагу на встановлену апаратну начинку, а саме:

  • Процесор. Всі сервери стійкові Rack оснащуються потужними багатоядерними ЦП, а ось скільки саме ядер потрібно та з якою тактовою частотою, залежить від ваших завдань.
  • Оперативна пам’ять. Йдеться про обсяг ОЗП. Так само як і в попередньому випадку, кількість оперативки в сервері залежить від загальних вимог мережі до продуктивності. Якщо ви збираєтеся додавати модуль оперативної пам’яті в сервер, зверніть увагу, щоб вона була саме серверною. Такі ОЗП розраховані на високі навантаження та безперебійну обробку даних.
  • Кількість накопичувачів в сервері. Тут вибір теж індивідуальний і залежить від загального обсягу даних, які потрібно зберігати. Але слід зазначити, що для створення RAID масивів серверу буде потрібно мінімум два жорстких диска.

Важливо! Подбайте про апгрейд сервера. Вибирайте стійковий сервер не тільки по компонентах, які потрібні вам зараз. Враховуйте, які саме процесори підтримує материнська плата вашого сервера та в якій кількості. Також має значення максимальний обсяг серверної оперативної пам’яті та доступна кількість слотів під накопичувачі.

Габарити рекових серверів

Хоча й у всіх серверів однакова монтажна ширина, сервери стійкові Rack все ж відрізняються розмірами. Так, 19-дюймові сервери можуть бути різними в плані висоти, яка може становити від 1 до 4 юнітів (1U дорівнює 44,45 мм). Найбільшою популярністю користуються компактні сервери, наприклад, сервер 1U або сервер 2U. Також є різниця в плані ширини та глибини (вимірюються в міліметрах). Це важливо враховувати, щоб правильно розрахувати місце, та й в принципі зрозуміти, чи поміститься сервер 1U або ж сервер будь-якої іншої висоти в корпусі шафи/в стійці.

Крім цього, є ще три нюанси, які слід враховувати при покупці сервера:

  1. Сервери стійкові Rack будь-якої висоти, хоч сервер 1U, хоч 4U, рідко поставляються з блоком живлення в комплекті, й тому є причина. Вона полягає в тому, що при апгрейді сервера блок живлення все одно доведеться міняти, орієнтуючись на потужність комплектуючих. Так що краще купити серверний БЖ самостійно: складіть максимальну споживану потужність всіх компонентів сервера та додайте запас відсотків в 30.
  2. Щоб сервер цілодобово працював без перебоїв, найкраще обзавестися відразу двома блоками живлення. Один з них буде працювати від електричної розетки, а другий слід підключити до джерела безперебійного живлення. Якщо електрику відключать, то стійковий сервер автоматично буде живитися від безперебійника.
  3. Подбайте про сховище резервних копій. Використовувати в цій якості сам сервер — не найкраща ідея, адже якщо щось трапиться з блоком живлення або RACK сервер «заразиться» вірусом, файли можуть пошкодитися. Вихід — обзавестися окремим мережевим сховищем або ж створювати резервні копії в хмарі.

Сервери стійкові Rack – часті запитання

? Як вибрати сервер і не допустити найпоширеніших помилок?

Наша стаття допоможе Вам правильно вибрати сервер під Ваші потреби.

? Які Rack сервери затребувані найбільш?

✈ Як можна оплатити товар і які є варіанти доставки?

Забрати товар можна самовивозом (це безкоштовно) з магазину або найближчої до вас точки видачі. Детальніше про доставку та доставку кур’єрськими службами тут.
Оплату можна зробити готівкою, банківською картою або ж банківським переказом.