МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Терморегулятори

За популярністю
товарів

Для чого потрібні терморегулятори?

Терморегулятор може бути окремим пристроєм або цілою системою, але з одним призначенням - підтримувати задану температуру в певних умовах. Застосування він знайшов у безлічі галузей і сфер діяльності, де важлива підтримка стабільності параметрів температури. Основними прикладами того, для чого їх можна використовувати, є такі:

  • Кліматичні системи: терморегулятор може бути включений в систему опалення, вентиляції, кондиціонування або теплої підлоги для забезпечення комфортної температури в будівлі.
  • Промислові процеси: у промисловій сфері пристрій керує температурою під час виконання виробничих процесів у цехах: плавки металу, випалу кераміки, обробки пластику та багатьох інших.
  • Лабораторні та наукові дослідження: лабораторії та дослідницькі установи потребують створення та підтримання певних температурних умов, що необхідні в проведенні експериментів і досліджень.
  • Медичне обладнання також може мати інтегровані в нього терморегулятори. Це стосується такого обладнання, як інкубатор для новонароджених, ЕКМО, інфузійний апарат тощо, покликаного підтримувати оптимальні умови для пацієнта і біологічного зразка.
  • Виробництво харчової продукції: харчова промисловість не може обійтися без терморегуляторів, оскільки вимагає ведення контролю температур при приготуванні, охолодженні та зберіганні продуктів.

Таким чином, терморегулятори важливі для підтримки стабільного температурного середовища в різних сферах, оскільки сприяють безпеці та ефективності ведення їхніх процесів.

Основні види та функціонал терморегуляторів

Категорій класифікації цього виду пристрою існує кілька і залежно від свого виду, терморегулятори мають різний функціонал, оскільки мають різні специфікації та застосування. Так, основними видами є такі:

  • Термостати: призначаються для підтримки заданої температури в приміщенні, будинку, акваріумі або холодильнику. Зазвичай вони наділені температурним датчиком і механізмом управління, що регулює вмикання або вимикання систем опалення та охолодження для досягнення заданого рівня температури.
  • ПІД-регулятори: різновид складних терморегуляторів, що використовуються в промислових і наукових додатках. Такий терморегулятор здатний враховувати і поточну температуру, і швидкість її зміни, і накопичене відхилення від заданих показників (інтегральну помилку). Зважаючи на це, вони швидко і точно реагують на зміни в температурі, підтримуючи стабільність умов.
  • З програмним керуванням: такі терморегулятори можуть наділятися різноманітними функціями, включно з програмуванням певного температурного режиму на певний часовий період. Вони актуальні для печей, інкубаторів та інших пристроїв, що вимагають точного й автоматизованого управління температурою за заданими програмами.
  • Зі зворотним зв'язком: такий пристрій порівнює дані про поточну температуру з бажаною, коригуючи систему опалення або охолодження для досягнення заданої температури. Так, цей терморегулятор дасть змогу підтримувати стабільність умов навіть у разі зміни зовнішніх чинників.
  • З дистанційним керуванням: таким видом можна керувати здалеку з використанням смартфона або комп'ютера, що зручно для регулювання роботи систем опалення та кондиціонування в будинку, на дачі або офісі без особистої присутності.

Зазначимо, що моделі цих пристроїв також розрізняються багатьма іншими характеристиками: діапазоном робочих температур, точністю, механізмом управління та інтерфейсом. Вибір певного різновиду приладу і його функціоналу залежить від конкретних вимог до нього.

Купити терморегулятори для дому в Києві

У Києві купити терморегулятор хорошої якості завжди можна в EServer, де вони представлені в модельному ряді від провідних виробників такого виду виробів Devi, ProfiTherm, Teploceramic, Veria і Zpas. Серед моделей є варіанти різного типу: механічні, цифрові, сенсорні та електронні.

Вибір в EServer дає змогу купити терморегулятори також із різною максимальною потужністю: від 1320 В до 3680 В, тож тут ви гарантовано знайдете їх для потрібної вам сфери застосування.