Леза і аксесуари

Показано всі 4 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 4 результати
Тип обладнання
Підбір за ціною
Виробник

У цьому розділі представлені аксесуари для інструментів, призначених для роботи з витою парою. Здебільшого інструменти, призначені для підготовки витої пари до монтажу та власне закладення кабелю, припускають зачистку дротів від зовнішньої ізоляції, обрізку провідників.

запасні леза та аксессуари для інших інструментів по витій парі

Особливості ножів для інструментів

Існує кілька обов’язкових вимог до лез для зачисних інструментів, а також пристосувань для обтиску та закладення кабелю. Так, вони повинні бути:

 • дуже добре заточеними;
 • стійкими до корозії;
 • сумісними з певною моделлю інструменту.

Крім того, ідеальне лезо — це те, яке довго не тупиться, адже це забезпечує його довговічність. Також існують змінні аксесуари з самозаточуванням. Ними можна користуватися протягом багатьох років.

У нашому інтернет-магазині представлені аксесуари для різних інструментів, призначених для обробки витої пари. Так, вибору надаються міцні, довговічні пристосування, зроблені з хромомолібденової сталі. Леза та ножі для мережевих інструментів, виготовлені з цього матеріалу, забезпечують високу точність роботи та бездоганні експлуатаційні характеристики пристроїв. І все це при регулярному, активному використанні інструментів.

Що в асортименті?

Вибору користувачів надаються різні змінні аксесуари, які призначені для певного типу інструменту. Так, ви можете придбати:

 • леза для стриперів,
 • ножі-вставки для інструментів для забивання,
 • леза для інструменту для обтиску.

Леза, призначені для стриперів, являють собою ножі для зняття ізоляції з витої пари. Вони є компактними пристроями, які мають достатню для обрізки оболонки гостроту. Вставити подібний аксесуар в стрипер неважко та безпечно.

Що стосується лез для крімперів — інструментів для обтиску витого кабелю, то в залежності від моделі, вони можуть використовуватися як для виконання функції ножа стрипера, так і для обрізки провідників кабелю. Жили кабелю обрізають, щоб підрівняти їх перед обтиском.

Найбільшого поширення набули такі аксесуари, як змінні ножі-вставки. Як уже було згадано трохи вище, вони призначені для інструментів для забивання кабелю в патч-панель, крос, електричну мережу або інше подібне обладнання.

Відзначимо, що ножі для стриперів, а також деяких видів обтискних інструментів, забезпечують швидке, точне й ефективне виконання робіт по зачистці як зовнішньої ізоляції кабелю, так і окремих мідних провідників.

Що стосується ножів-вставок, які призначені для інструментів для забивання кабелю, то вони бувають різних типів. Найбільшою популярністю користуються моделі 110 типу та Krone, втім, досить широкого поширення набули й пристосування таких типів, як:

 • 88,
 • 66.

Вибору користувачів надаються ножі-вставки, які випускає популярна тайванська компанія Hanlong. Виробник виготовляє змінні аксесуари, призначені для конкретних інструментів. Як правило, це інструменти для забивання тієї ж марки. Однак, як показує практика, ножі від цієї компанії сумісні з багатьма інструментами, що випускаються під іншими брендами. Втім, переконатися в сумісності все одно не завадить. Для цього можна звернутися до наших консультантів.

Як вставити нове лезо в інструмент?

Наведемо просту інструкцію по заміні леза в стрипері. В інших інструментах ножі змінюються схожим чином. Так, щоб поміняти лезо в інструменті для зачистки, необхідно:

 1. Зняти обмежувач довжини ізоляції затвору викруткою. У деяких випадках таким же способом потрібно прибрати декоративні накладки.
 2. Викруткою видавити штифт з металу.
 3. Зняти фіксатори з пластику.
 4. Акуратно покачати верхню частину корпусу інструменту й акуратно потягнути нижню. Робити це потрібно дуже обережно.
 5. Взяти в руку нижню частину корпусу інструменту та видавити старе лезо за допомогою тоненької викрутки.
 6. Поставити нове лезо та загнати його в паз до упору. Для цього слід скористатися будь-яким негострим, але міцним предметом відповідного розміру.
 7. Витягти лезо з верхньої частини корпусу, відкрутивши кріпильний гвинт.
 8. Поставити нове лезо та назад прикрутити гвинт-фіксатор.
 9. З’єднати всі частини корпусу, встановити зняту пружину та зрушити вниз фіксатор.
 10. Зібрати інструмент у зворотному порядку: закріпити гвинтами, поставити пластикові фіксатори та накладки, якщо вони є. Потім необхідно встановити обмежувач.