Леза і аксесуари

Показано всі 4 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 4 результати
Тип обладнання
Підбір за ціною
Виробник

Робота багатьох інструментів для підготовки і закладення кабелів при монтажі кабельних систем заснована на зачистці і якісному обрізанні провідників. Відповідно, вкрай бажано, щоб лезо інструменту було завжди бездоганно гострим і рівним для ефективного виконання функцій.

Частина інструментів для обробки кабелів являють собою цілісну конструкцію з незнімними ножами і лезами. Такі інструменти можуть бути бездоганними за якістю збірки і функціоналу, але певною мірою недоліком є неможливість заміни ріжучих елементів. Будь-який ніж з часом втрачає свою гостроту, і в цьому випадку найнадійніший інструмент доводиться міняти повністю. З цієї точки зору інструменти для зачистки і закладення кабелю зі змінними лезами є привабливою і довговічною альтернативою.

Інтернет-магазин Eserver пропонує вашій увазі каталог змінних компонентів і аксесуарів для обробки кабельної продукції та монтажу мереж. Представлені в цьому розділі ножі для обтискного інструменту і інші компоненти призначені для використання з різними інструментами, що отримало відображення в описі кожного товару.

Найбільшого поширення в даній сфері отримали кабельно-закладні інструменти 110 типу, але досить широко використовуються і пристосування 66 і 88 типу. Ці інструменти об’єднує загальний ряд функцій, для виконання яких вони призначені. Безпосередню участь в реалізації цих функцій беруть змінні ножі і леза для обтискного інструменту, купити які можна в даному розділі. Зокрема, змінні аксесуари допомагають якісно видалити зовнішню кабельну оболонку і очистити кабель від її залишків, швидко виконати високоточні роботи по зачистці окремих мідних провідників від ізоляційного шару. Спеціальне лезо для обтискного інструменту дозволить термінувати кабелі в контактах патч-панелей, різних видах розеток, кросах і т. д. За допомогою змінних аксесуарів можна не тільки обрізати цілі кабелі або окремі жили в них, але й зачищати місця обрізки.

Основна вимога до ножів-вставок для кабельно-закладних інструментів – це їх міцність і довговічність. За рахунок цих характеристик аксесуарів досягається висока точність роботи інструментів і можливість протягом тривалого часу не думати про заміну лез. Тривалу експлуатацію аксесуарів забезпечує якісний матеріал, з якого вони виготовляються. Оптимальним варіантом є надміцна (наприклад, хром-молібденова) сталь. Лезо або ніж для мережевих інструментів, зроблений з цього металу, демонструє бездоганні функціональні властивості при самому активному використанні.

Основну масу представлених тут аксесуарів становить продукція знаменитої тайванської компанії Hanlong, спочатку призначена для використання з мережевими інструментами цього ж виробника. Однак вони можуть прекрасно проявити себе і як надійний аксесуар для інших закладень і ріжучих інструментів. Важливо тільки завчасно упевнитися, що інструмент і аксесуар абсолютно сумісні між собою.

В процесі побудови структурованих кабельних систем час від часу виникає необхідність в оперативній прокладці та закріплення кабелів без спеціальних труб і коробів. Справитися з цим завданням допоможе ще один інструмент, представлений в даному розділі. Це спеціалізований степлер для прокладки кабелю Pro’skit ще одного тайванського виробника Prokit’s Industries. За допомогою цього степлера можна здійснювати прокладку кабелів як круглого, так і плоского профілю. Інструмент дозволяє використовувати скоби двох типорозмірів, завдяки чому можлива робота з широким діапазоном розмірів кабелів. Так, степлер допомагає прокладати круглі кабелі діаметром від 4 до 8 міліметрів; плоскі кабелі можуть мати висоту 2,5-6,3 міліметра, а ширина – 8-10,3 мм. Блоки зі скобами для степлера легко замінюються, що дозволяє швидко перемикатися між кабелями з різними параметрами. Особлива конструкція скоб забезпечує збереження кабелів при роботі з ними.