МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Леза і аксесуари

За популярністю
товарів

У цьому розділі представлені аксесуари для інструментів, призначених для роботи з витою парою. Здебільшого інструменти, призначені для підготовки витої пари до монтажу та власне закладення кабелю, припускають зачистку дротів від зовнішньої ізоляції, обрізку провідників.

 
Купити Леза і аксесуари - фото
 

Особливості ножів для інструментів

Існує кілька обов'язкових вимог до лез для зачисних інструментів, а також пристосувань для обтиску та закладення кабелю. Так, вони повинні бути:

 • дуже добре заточеними;
 • стійкими до корозії;
 • сумісними з певною моделлю інструменту.
 

Крім того, ідеальне лезо — це те, яке довго не тупиться, адже це забезпечує його довговічність. Також існують змінні аксесуари з самозаточуванням. Ними можна користуватися протягом багатьох років.

У нашому інтернет-магазині представлені аксесуари для різних інструментів, призначених для обробки витої пари. Так, вибору надаються міцні, довговічні пристосування, зроблені з хромомолібденової сталі. Леза та ножі для мережевих інструментів, виготовлені з цього матеріалу, забезпечують високу точність роботи та бездоганні експлуатаційні характеристики пристроїв. І все це при регулярному, активному використанні інструментів.

Що в асортименті?

Вибору користувачів надаються різні змінні аксесуари, які призначені для певного типу інструменту. Так, ви можете придбати:

 • леза для стриперів,
 • ножі-вставки для інструментів для забивання,
 • леза для інструменту для обтиску.
 

Леза, призначені для стриперів, являють собою ножі для зняття ізоляції з витої пари. Вони є компактними пристроями, які мають достатню для обрізки оболонки гостроту. Вставити подібний аксесуар в стрипер неважко та безпечно.

Що стосується лез для крімперів — інструментів для обтиску витого кабелю, то в залежності від моделі, вони можуть використовуватися як для виконання функції ножа стрипера, так і для обрізки провідників кабелю. Жили кабелю обрізають, щоб підрівняти їх перед обтиском.

Найбільшого поширення набули такі аксесуари, як змінні ножі-вставки. Як уже було згадано трохи вище, вони призначені для інструментів для забивання кабелю в патч-панель, крос, електричну мережу або інше подібне обладнання.

Відзначимо, що ножі для стриперів, а також деяких видів обтискних інструментів, забезпечують швидке, точне й ефективне виконання робіт по зачистці як зовнішньої ізоляції кабелю, так і окремих мідних провідників.

Що стосується ножів-вставок, які призначені для інструментів для забивання кабелю, то вони бувають різних типів. Найбільшою популярністю користуються моделі 110 типу та Krone, втім, досить широкого поширення набули й пристосування таких типів, як:

 • 88,
 • 66.
 

Вибору користувачів надаються ножі-вставки, які випускає популярна тайванська компанія Hanlong. Виробник виготовляє змінні аксесуари, призначені для конкретних інструментів. Як правило, це інструменти для забивання тієї ж марки. Однак, як показує практика, ножі від цієї компанії сумісні з багатьма інструментами, що випускаються під іншими брендами. Втім, переконатися в сумісності все одно не завадить. Для цього можна звернутися до наших консультантів.

Як вставити нове лезо в інструмент?

Наведемо просту інструкцію по заміні леза в стрипері. В інших інструментах ножі змінюються схожим чином. Так, щоб поміняти лезо в інструменті для зачистки, необхідно:

 1. Зняти обмежувач довжини ізоляції затвору викруткою. У деяких випадках таким же способом потрібно прибрати декоративні накладки.
 2. Викруткою видавити штифт з металу.
 3. Зняти фіксатори з пластику.
 4. Акуратно покачати верхню частину корпусу інструменту й акуратно потягнути нижню. Робити це потрібно дуже обережно.
 5. Взяти в руку нижню частину корпусу інструменту та видавити старе лезо за допомогою тоненької викрутки.
 6. Поставити нове лезо та загнати його в паз до упору. Для цього слід скористатися будь-яким негострим, але міцним предметом відповідного розміру.
 7. Витягти лезо з верхньої частини корпусу, відкрутивши кріпильний гвинт.
 8. Поставити нове лезо та назад прикрутити гвинт-фіксатор.
 9. З'єднати всі частини корпусу, встановити зняту пружину та зрушити вниз фіксатор.
 10. Зібрати інструмент у зворотному порядку: закріпити гвинтами, поставити пластикові фіксатори та накладки, якщо вони є. Потім необхідно встановити обмежувач.