Кросове обладнання

Показано всі 43 товарів

Фільтрувати продукти Показано все 43 результати
Тип обладнання
Тип патч-панелі
Кількість пар
Тип плінта
Кількість плінтів
Кріплення
Конструкція
Колір
Підбір за ціною
Виробник

Кросове обладнання – це ряд пристроїв, які спрощують адміністрування телекомунікаційної системи, що роблять її роботу більш стабільною, полегшують перемикання між лініями і виконують ще безліч корисних функцій. Якість кросового обладнання багато в чому визначає надійність роботи всієї структурованої кабельної системи, забезпечуючи її цілісність.

кроссове обладнання

Призначення кросового обладнання

На перший погляд, пристрої, представлені в даному розділі, можуть здатися не надто значущими, але це той самий випадок, коли доречно згадати прислів’я “Малий золотник, та дорогий”. Невеликі плінти і різні аксесуари до них забезпечують надійний зв’язок між елементами телекомунікаційних і телефонних мереж. Саме даний вид пристроїв дозволяє з’єднати міську телефонну станцію з автоматичною, а АТС – з телефонними апаратами, телефаксами, модемами і т. д. Підключення відбувається за допомогою кабелів з мідними жилами.

Кросове обладнання знаходить застосування на тих ділянках мережі, де відбувається з’єднання між великою кількістю кабелів і подовження телекомунікаційних ліній. Основними місцями використання таких пристроїв є місця прокладки магістральних кабелів між будівлями або поверхами.

Кросове обладнання для телефонії:

  • захищає порти системи від сторонніх напруг,
  • дає можливість швидко вручну перемикати пари,
  • дозволяє перевіряти лінії і порти СКС.

Незважаючи на те, що пристрої даного типу відносяться до пасивного обладнання, його роль в різних видах мереж надзвичайно важлива.

Самим популярним і надійним є кросове обладнання Krone, що дозволяє швидко і легко підключати абонентів до портів телефонних станцій. Пристрої, розроблені німецькою фірмою Krone, практично є стандартом обладнання для різних видів мереж, в яких використовують як оптоволокно так і мідь.

Плінти

Основний елемент кросового обладнання – це плінт. З допомогою плинтов Krone забезпечується зручна комутація телефонних ліній, що дозволяє стабільно розподіляти сигнал для абонентів. Саме плінт відповідає за простоту з’єднання, його якість і надійність, а також забезпечує швидке створення систем великої ємності. Розміщуються плінти на спеціальних скобах в коробках, шафах, телефонних боксах. Закладення кабелів в плінти проводиться за допомогою спеціалізованих інструментів.

Плінти розрізняються:

  • за кількістю пар провідників, які можна в них закрити,
  • за способом їх кріплення,
  • за типом їх контактів.

Найпоширенішими є плінти на 10 пар, рідше зустрічаються восьмипарні моделі. За способом кріплення плінти діляться на три види. Моделі LSA PLUS встановлюються на металеві монтажні хомути (їх також називають скобами). LSA PROFIL – це плінти, що закріплюються на хомути і дві вертикальні трубки (штанги). А в якості третього виду виділяються плінти, що мають універсальний спосіб кріплення – їх можна розміщувати як в хомутах, так і на штангах.

Плінти також діляться на чотири види за типами контактів:

  1. Якщо передбачається нерозривне стаціонарне з’єднання, використовуються моделі з контактами що не розмикаються.
  2. Роз’ємні з’єднання забезпечуються плінтами з нормально замкнутими контактами. При необхідності комутований на таких плінтах ланцюг може бути розірвано за допомогою спеціального штекера. Це відкриває можливість вимірювання рівня сигналу, установки захисту і т. д.
  3. Якщо плінт оснащений нормально розімкнутими контактами, то з його допомогою можна швидко підключати лінійні ланцюги до кінцевого обладнання, використовуючи штекери як сполучні шнури.
  4. А в плінтах заземлення з’єднуються всі жили заземлення, які вводяться в розподільний пристрій.

Плінти часто розміщуються в розподільних коробках, що грають як захисну роль, так і естетичну. Коробки оснащуються хомутами або спочатку комплектуються плінтами. Двері в них закриваються на замок за допомогою ключів або спеціальних викруток. Кабелі підводяться до плінтусів всередині коробки через кабельні вводи. І хомути, і коробки можуть бути розраховані на різну кількість плінтів, в середньому від 1 до 10, але в деяких випадках можуть знадобитися бокси на 40 плінтів.

Кросове обладнання – часті запитання

? Що найчастіше купують кросовому обладнанню?

? Як здійснюється оплата і доставка?

Самовивіз з магазину і точок видачі безкоштовно. Більше інформації по доставці кур’єрськими службами тут
Оплата здійснюється готівкою, банківською картою, або ж банківським переказом.