МістоКиев
Мова сайту
Укр
Рус
Увійти в кабінет
Каталог товарів
Пасивне мережеве обладнання
Активне мережеве обладнання
Комп'ютери та комплектуючі
Оптичні компоненти
Короб, лотки, гофра, інструмент
Електроживлення, електрика

Наконечники, гільзи, роз'єми, НШВІ

За популярністю
товарів

Процес створення контактів з мідних багатодротяних жил пов'язаний з певними незручностями. Зачищення кінців дроту від ізоляційного шару може призвести до їхнього "розкуйовдження", приєднання іноді призводить до передавлювання окремих дротиків, через що слід проводити їхнє попереднє залуження. До того ж сама процедура монтажу розтягується, а продуктивність знижується. Так, ідея купити НШВІ для таких випадків значно спростить і прискорить весь процес. Будучи спеціальним електротехвиробом, наконечник штирьовий втулковий ізольований дозволить швидко і надійно здійснити монтаж жил, забезпечивши при цьому високоякісний контакт. Саме процедура обтискання кабельних жил дасть змогу створювати монолітний штифт для поліпшення властивостей провідника.

Особливості та технічні характеристики НШВІ

Зазначений різновид виробу виконано з лудженої міді у формі втулки, з одного кінця якої розміщено ізоляційну трубку. Для спрощення процедури кріплення наконечника-клеми на жилу, кінець цієї манжети розвальцьований під шаром ізолятора. Такі наконечники схожі на HШBИ2 за своєю конструкцією, хоча в другому варіанті контактний елемент виробу передбачає під'єднання відразу 2-х жил. Зважаючи на це, у нього ширша "спідниця" ізолятора. Вставляючи контактну жилу в наконечник штирьовий втулковий ізольований важливо розмістити оголений дріт впритул до гільзи.

Говорячи про основні техпараметри НШВІ, варто згадати такі:

 • Матеріал конектора - мідь марки М1;
 • Має луджене поверхневе покриття;
 • Призначені для монтажу тільки 1 жили;
 • Ізоляція стійка до температури до 105 градусів;
 • Максимально допустима напруга становить 690 Вольт;
 • Матеріалом ізоляції служить безгалогенний поліпропілен, який не горить.

Головним плюсом НШВІ є швидкість монтажу - менше хвилини. Для цього кінець жили зачищається від ізоляційного покриття, потім на нього надягають наконечник і опресовують спеціальним обтискним інструментом. Єдиний недолік таких виробів, якщо його можна вважати таким, полягає в їхньому разовому використанні. Але це все ж зрівнює їхня низька вартість, адже простіше замінити старий контакт новим.

Маркування наконечників

Допомогти зорієнтуватися в різновидах наконечників допоможуть нанесені на них позначення. Так, напис у маркуванні DN35020 говорить про таке:

 • DN - номер серії НШВІ;
 • 350 - говорить про середній перетин жил, що дорівнює 35 міліметрам квадратним, для якого призначається ця клема;
 • 20 - показник довжини контактної частини НШВІ в міліметрах.

Також зазначимо, що кожною фірмою-виробником, що випускає наконечники штирові ізольовані, можуть наноситися індивідуальні позначення (маркування). Для полегшення їхнього розпізнавання за розмірним показником, колір ізолятора маркується відповідно до німецького стандарту DIN46228 (ним встановлюються стандартні розміри, форми і методи з'єднання мідних провідників). Проте заводська специфікація виробів може відрізнятися від загальноприйнятої.

Переваги використання НШВІ

У процесі організації внутрішньої електропроводки найчастіше застосовується кабель, у якого багатожильні мідні дроти. Тому найкраще для їхнього окінцювання підійдуть наконечники ізольовані НШВІ. Вибір саме цих контактів підкріплений низкою переваг, що виправдовують його:

 • Довговічністю;
 • Невисокою вартістю;
 • Виключеністю окислення;
 • Великим вибором сортаменту перетинів;
 • Міцністю створеного контакту;
 • Надійністю електричного з'єднання;
 • Ергономічністю і швидкістю процедури монтажу.

Застосувавши конектори цього виду, ви в рази підвищуєте продуктивність проведення електромонтажних робіт. Зі свого боку, це благотворно позначається на обсягах виконаних робіт і, як наслідок, на збільшенні прибутку.

Купити НШВІ в Києві та Україні

Наконечник штирьовий втулковий купити за вигідною ціною в Києві, та й по всій Україні ви можете у EServer. Ми, як спеціалізований магазин мережевого електрообладнання пропонуємо до продажу тільки сертифіковані товари з гарантією. Купити НШВІ у нас ви можете від брендів IEK, АСКО-УКРЕМ і E.NEXT для кабелів різного перетину.

Вибір потрібного товару та оформлення замовлення не складуть труднощів, оскільки в цьому вам допоможе зручний інтерфейс сайту і можливість звернутися до менеджерів магазину за консультацією.