KVM перемикачі (KVM switch)

Показано 1–48 з 71 товарів

Фільтрувати продукти Показано 1 - 48 від 71 результати
Інтерфейси
Додатково
Кількість підключень ПК
Каскадні підключення
Підтримувані роз'єми
Статичний інтерфейс
Роздільна здатність
Підбір за ціною
Виробник

KVM перемикач – це пристрій, який є частиною активного мережевого обладнання. Його поява пов’язана з розвитком інформаційних технологій і наростаючою кількістю комп’ютерів і серверів в системах. Виявилося, що оснащувати кожен системний блок або сервер окремим комплектом монітора, миші і клавіатури вкрай незручно з багатьох причин. Це додаткові фінансові витрати на саме обладнання, і простір в стійках або шафах. KVM перемикачі стали оптимальним рішенням для ситуацій, коли необхідно налагодити зручне управління декількома комп’ютерами з мінімальними витратами.

Що таке KVM перемикач?

KVM перемикачі

KVM перемикач USB або PS2 являє собою невеликий за розмірами пристрій, за допомогою якого одна клавіатура, миша і монітор підключаються до кількох комп’ютерів одночасно. Таким чином, одна людина може керувати певною кількістю робочих машин, практично не встаючи з місця. Сама абревіатура KVM складається з перших букв англійських слів: keyboard (Клавіатура), video (відео), mouse (Миша).

Базовий варіант перемикача має невеликий корпус, з одного боку якого знаходяться роз’єми для підключення комплекту пристроїв вводу-виводу, а з іншого – роз’єми, через які підключаються комп’ютери. Роз’єми, через які підключається миша, клавіатура і монітор, прийнято називати консольними портами. Комп’ютерні роз’єми не мають власної назви, проте одним з основних параметрів перемикачів є кількість роз’ємів цього типу. До найпростіших подібних пристроїв можна віднести KVM перемикач на 2 комп’ютера. Прикладом якісного пристрою такого рівня є перемикач KVM ATEN CS-82A. Великою популярністю користуються 8 портові KVM перемикачі і 4 портові моделі. Серед пристроїв, до яких підключається до восьми комп’ютерів можна виділити надійний KVM перемикач D Link DKVM-IP8. В даному розділі ви зможете вибрати перемикач KVM 8 портів, 4 і 2 порти, а також придбати моделі з 16 і 32 портами для підключення великої кількості комп’ютерів. Залежно від того, менше або більше портів має KVM перемикач, ціна його буде, відповідно, нижче або вище.

Як вибрати KVM перемикач?

Щоб вибрати пристрій з найбільш підходящими характеристиками, необхідно визначити специфіку обладнання, яке буде підключено. Перш за все, слід вибрати, через який інтерфейс буде приєднуватися миша і клавіатура. При роботі з комп’ютерами це може бути як класичний роз’єм PS/2, так і більш універсальний USB. В серверах все рідше використовується інтерфейс PS/2, якщо такий роз’єм і є, то тільки в одинарному виконанні, що не дозволяє підключати клавіатуру і мишу цього стандарту. Тому має сенс віддати перевагу пристроїв з підтримкою USB – наприклад, таким як KVM перемикач на 2 комп’ютера USB Aten CS-1742C. Плануючи підключення, прийміть до уваги, що далеко не завжди IP KVM перемикач розрахований на роботу з бездротовими мишами і клавіатурою – цей момент варто уточнити завчасно.

Додатковою перевагою деяких моделей є підтримка роботи не тільки з комп’ютерами і серверами, але і з додатковими пристроями – принтерами і сканерами. Таку функцію підтримує, наприклад, KVM перемикач USB 4 Aten CS-1734BC.

Також важливо переконатися в сумісності відео входів комп’ютерів і перемикача. Для роботи з персональними комп’ютерами може підійти KVM перемикач для:

  • HDMI,
  • VGA,
  • DVI.

Головне – це впевнитися в ідентичності інтерфейсів перед покупкою. Якщо ж перемикач буде обслуговувати сервери, то, швидше за все, актуальним виявиться роз’єм VGA. VGA KVM перемикач передбачає використання кабелів певної довжини (не більше 3 метрів). При перевищенні допустимого значення довжини кабелю або при наявності додаткових роз’ємів сигнал істотно погіршується. На відміну від аналогового стандарту, в якому працює KVM перемикач VGA USB, цифрові HDMI і DVI не настільки залежні від довжини кабелю. Тому якщо 2 портові KVM перемикачі необхідні саме для якісної передачі зображення, то рекомендується віддавати пріоритет пристроїв з цифровими відеороз’ємами.

Роздільна здатність відео, яку підтримує КВМ перемикач, є однією з найважливіших характеристик пристрою. Якщо якість відеосигналу не має принципового значення, рекомендується KVM перемикач купити з роздільною здатністю 1600*1200 пікселів. Для більш високих вимог за рівнем відео пропонуються пристрої, що підтримують картинку із роздільною здатністю 1920*1440 і 2048*1536.

Більшість перемикачів не передбачають специфічних умов розміщення, але деякі моделі мають габарити, що дозволяють встановити їх в стандартні 19-дюймові стійки. До таких пристроїв відноситься KVM перемикач 19 D-Link DKVM-IP8 і Aten CS-1758.

KVM перемикачі – часті запитання

? Що таке KVM перемикач і для чого він потрібен?

Ви зможете знайти відповіді на ці питання в нашій статті про KVM перемикачі .

? Які KVM світчі користуються найбільшим попитом?

? Що потрібно докупити до KVM перемикачів?

Для повноцінної роботи пристрою рекомендуємо підібрати KVM кабелі та подовжувачі.

✈ Які є варіанти оплати та доставки?

Доступний безкоштовний самовивіз з точок видачі. Дізнатися більше про доставку можна тут
Оплата (https://e-server.com.ua/oplata) здійснюється готівкою, банківською картою або ж банківським переказом.